Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wieczor Kawalerski
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Pon 4 Cze 2012, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym starała się nawiązać do zainteresowań : boks? może jakaś gala bokserska albo trening,samochody? rajd off road ...itd itd...
a może to pomoże:
http://crazykawalerski.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pon 4 Cze 2012, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba coś wiedzieć o młodym,żeby wiedzieć jak go zaskoczyć

często kawalerskie organizuje się gdzieś nad jeziorem, sami chłopa, ognicho impreza, później uderzają w miasto i wydają rozkazy- nikt nie oddala się od grupy i nie pływamy po pijaku lol zawsze jakiś taki wieczór nocleguje gdzieś w naszym pobliżu Evil or Very Mad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mikrofan
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Maj 2012
Posty: 5

PostWysłany: Wto 5 Cze 2012, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bungee odpada umarł by ze strachu Very Happy a co na sądzisz/ sądzicie o klubie gogo? trochę tego w Krakowie jest... tylko właśnie boję się czy trafię do klubu z klasą czy taniej meliny :/ pasowało by jakieś rozeznanie zrobić... ktoś jest z Krakowa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 5 Cze 2012, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę,że to tanie i bez klasy. Zależy, co kto lubi. P by się lekko zbulwersował takim czymś
Często wbrew pozorom, można się lepiej bawić właśnie przy glupim ognisku, kiełbaskach i alkoholu, niż wydając kilka razy więcej klasy w takim klubie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Wto 5 Cze 2012, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka prawda. Tego typu kluby są dość oklepane i raczej nie cieszą się już dużym zainteresowaniem. Spotkanie przy grillu/ognisku jest zawsze bezcenne uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Wto 5 Cze 2012, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Padły różne propozycje,zerknąłeś w link( sa tam tez go go kluby z Krakowa)?
Jest teraz tyle fantastycznych metod na uczczenie wieczoru kawalerskiego,że go go by mnie...rozczarowało. Wolałabym rajd off road niż iść do klubu chlać driny i oglądać gołe tyłki.
Z rozmów z kolegami wnioskuję,że mają podobnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mikrofan
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Maj 2012
Posty: 5

PostWysłany: Pon 11 Cze 2012, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wymyśliłem że pójdziemy do klubu go go na chwile na mały pokaz, zrobiłem rozeznanie wśród kumpli z pracy i gdzie się dało i znalazłem jeden klub Taboo na floriańskiej. Już ta byłem oglądałem, wygląda fajnie. A potem planuję maraton p knajpach krakowskich, kierunek kazimierz na pewno .. też myślimy żeby go w coś wkręcić, jakąś ustawianą akcję z "policją" zrobić już mi się to powoli tworzy w głowie... uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Czw 19 Lip 2012, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahhah dziewczyny!! Czy Wy naprawdę sądzicie, że nocne kluby są w oczach facetów "tanie i bez klasy", że "nie cieszą się już dużym zainteresowaniem"pytajnik hahah no to byście się zdziwiły. Już nie jeden bronił się rękami i nogami przed wejściem do takiego klubu, a w środku miał minę jak rozanielony (oczywiście zakładając, że to dobry klub). To tylko kobiety tak myślą (ja nie:P), że to dość oklepane hahah większość mężczyzn życzyłaby sobie taki wypad na kawalerskim:P.
No, i mikrofan wybrał opcję go go, to było do przewidzenia;).
Facet to facet i tyle:P.

(ciekawe co mojemu koledzy wymyślą, zakładam, że tancerka będzie Rolling Eyes )
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tom
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pon 23 Lip 2012, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też bym wybrał go-go, ba wybrałem. Miałem kawalerski 2 miesiące temu, poszlismy z kumplami do tego Taboo. Narzeczona nie była najszczęśliwsza, ale dała mi spokój. Było bardzo fajnie, ładne dziewczyny tanczyły a my z chlopakami piliśmy i gadaliśmy, pełna kulturka uśmiech Jakoś tak męskie ego skacze jest się jest w takim miejscu :p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Pon 23 Lip 2012, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dla mnie to żałosne. Dla faceta powinna tańczyć jego kobieta a nie jakaś tam obca baba wyginająca sie na rurze.
I jeśli facet idzie oglądać obce gołe baby to znaczy,że czegoś mu w związku brakuje. Tyle.
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group