Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ile osób nie pojawiło się na ślubie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Ile procent gości odmówiło przybycia/nie pojawiło się na weselu
do 5%
39%
 39%  [ 16 ]
6-10%
26%
 26%  [ 11 ]
11-15%
2%
 2%  [ 1 ]
16-20%
4%
 4%  [ 2 ]
21-25%
4%
 4%  [ 2 ]
26-30%
21%
 21%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 41

Autor Wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Wto 26 Cze 2012, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
Justyna***, szkoda tylko, że na te puste miejsca można było zaprosić inne osoby, które by to doceniły uśmiech i że trzeba zapłacić za potwierdzoną liczbę gości, którzy mają to daleko gdzieś...


Nie chcieliśmy na siłę zapraszać ludzi, z którymi nie czujemy się bardziej związani. Chcieliśmy aby wesele było taką uroczystością ściśle rodzinną oraz dla najbliższych przyjaciół. Nie dla kolegów, znajomych z pracy, dalszej rodziny. Przykro tylko, że ludzie tak kompletnie wszystko olewają. Ja jakbym nie mogła przyjechać to bym albo zadzwoniła z życzeniami albo chociaż kartkę wysłała. Wiadomo przynajmniej, kogo w rodzinie poważać a na kogo się wypiąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 18 Lip 2012, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe.
Tydzień przed ślubem zapłaciliśmy całość i podaliśmy ostateczną liczbę gości: 97.
Dzień po tym odwołały dwie osoby. Dzień przed ślubem 4. W dniu ślubu nie przyszły dwie Twisted Evil
Łącznie było nas 89, a ci, którzy odwołali, za których zapłaciliśmy nawet nie byli łaskawi złożyć nam życzeń lol
Teraz mam to głęboko, ale tydzień przed wkurzyłam się.
A ci ludzie usłyszą ode mnie. Dosadnie Twisted Evil


Wiedziałam, że za gładko szło z gośćmi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 18 Lip 2012, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tydzień przed ślubem odwołało się nam 5 osób.
Miało być z orkiestrą 64 - wyszło...... 68 Rolling Eyes w tym cztery które nie były zaproszone przez nas......
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina85
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 617
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Sro 18 Lip 2012, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas na zaproszonych 84 osoby, przyszło 55. Liczba zmieniała się jeszcze w tygodniu przed ślubem. Ostatnie zmiany podawałam chyba w środę czy czwartek przed ślubem i na szczęście zostaliśmy policzeni według tej ostatniej podanej liczby gości.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 18 Lip 2012, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
tydzień przed ślubem odwołało się nam 5 osób.
Miało być z orkiestrą 64 - wyszło...... 68 Rolling Eyes w tym cztery które nie były zaproszone przez nas......


To są dopiero jaja lol
Czytałam o kochanej teściowej język z oczkiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 18 Lip 2012, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No u mnie się nie pojawiły na weselu dwie osoby - moi bardzo dobrzy (jak myślałam) znajomi. Nie raczyli się nawet odezwać po wszystkim. Znajomy z nimi rozmawiał, to w ogóle nie rozumieją, że coś źle zrobili. Na pytanie "czy nie mają kaca moralnego" zdziwili się w ogóle czemu mieliby mieć. Najlepsze, że ten znajomy ma kuzyna, który podobnie się zachowuje i na niego najeżdża ciągle, a sam się tak zachował. Kolega nie omieszkał mu tego wypomnieć i zakończył rozmowę.
Cóż, ja się pierwsza do nich nie odezwę uśmiech


nheledore napisał:
Karolina1984 napisał:
tydzień przed ślubem odwołało się nam 5 osób.
Miało być z orkiestrą 64 - wyszło...... 68 Rolling Eyes w tym cztery które nie były zaproszone przez nas......


To są dopiero jaja lol
Czytałam o kochanej teściowej język z oczkiem


U nas tak się pojawiła kuzynka Połówka. Miało jej nie być, tzn. miała w trakcie wesela zamienić się ze swoim tatą - taką wersję usłyszeliśmy. Więc nie było dla niej miejsca osobnego. A na weselu podchodzi teściowa i pyta "a gdzie miejsce dla Ani?", a my Shocked Shocked "miało jej nie być Shocked ". A oni nie dość, że się pojawili w pełnym składzie od początku, to jeszcze z dzieckiem na rękach. Nawet sobie nie wyobrażacie jak mi głupio było przed moją kuzynką, której powiedziałam, że dzieci nie będzie na weselu i żeby swojego nie brała(zresztą chyba tu o tym gdzieś pisałam).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 18 Lip 2012, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas z zaproszonych 210 ostatecznie było 160.

Na weselu nie pojawiło się 5 osób. Jedna miała usprawiedliwienie, dzwoniła w dniu wesela i przepraszała.
Z dwoma teściowa rozmawiała w środę przed weselem i na 100% mieli przyjść...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 18 Lip 2012, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tego nie rozumiem. Są przecież telefony, wystarczy smsa głupiego wysłać "sorka, nie będzie nas, przepraszamy" i wystarczy. Różne są sytuacje przecież. Najgorzej jak żadnego znaku nie dadzą a człowiek siedzi i widzi puste miejsca, i nie wie co jest grane. Ci moi znajomi nawet na ślub się nie pofatygowali, a nie przyjechali dlatego, że "bo wiesz, mamy trudną sytuację finansową" - tak się tłumaczyli temu naszemu znajomemu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 18 Lip 2012, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asiku, ale jak zamienić? Shocked
Że tata do północy, a ona na jego miejsce po? Very Happy Ludzie to cudajła chodzące Very Happy język

My z dziećmi też mieliśmy przeboje, bo chociaż zaproszone były jedynie dzieci od siostry mojego męża (nie mogę się nacieszyć tym sformułowaniem, wybaczcie język ), to jednak jego kuzynki też poprzychodziły z pociechami. Efekt był taki, że tatusiowie nie tańczyli, wobec czego szybko się zachlali, dzieci posnęły i cała ekipa pędem pozbierała się do wyjścia, koncert męża dla mnie przesunął się o 1.5 godziny i nie mamy nagranego go na video Evil or Very Mad
A moja kuzynka 600km przejechała zostawiając dzieci w domu. Też do niej dzwoniłam i tłumaczyłam się za kogoś, cholera jasna Shocked Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 18 Lip 2012, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mniej więcej tak to miało wyglądać. Chodziło o to, że najpierw jej tata miał być na weselu, a ona siedzieć z dzieckiem w domu, a później mieli się zamienić tak, żeby i ona mogła trochę na weselu posiedzieć.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 22 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group