Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

NutkaMisio -> małżonkowie :)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Wto 17 Lip 2012, 8:53    Temat postu: NutkaMisio -> małżonkowie :) Odpowiedz z cytatem

Więc przyszła też kolej na moją relację, dość późno ale to z braku czasu.

Nasze przygotowania do ślubu zaczęły się w środę. Mieliśmy już wolne. Rano udaliśmy się na poranną mszę, dzień wcześniej porządnie przygotowaliśmy się do spowiedzi, było to jedno z głębszych przeżyć dotyczących ślubu.
Przeprowadziliśmy się do końca do dziadków, wieczorem ostatnia lekcja walca. W czwartek rano pożegnaliśmy akademik i ruszyliśmy do mojego domku letniskowego gdzie wszystko miało się dziać uśmiech
Po drodze odebraliśmy garnitur -> czarny ślubny cudny uśmiech ale stalowy na poprawiny tragedia, P tak strasznie jeszcze w niczym nie wyglądał, uwydatnił jego wszystkie wady figury, aż się popłakałam smutny Całe szczęście okazało się że nie musimy go brać wykrzyknik
Cały dzień biegania -> sala -> sklepy ...
W Kwiaciarni okazało się że jaskry z których chciałam bukiet są dostępne na jesieni i w ten sposób na 2dni przed ślubem zostałam bez bukietu wykrzyknik zdałam się na dekoratorkę Sali.
Piątek znów cały dzień biegania między salą a sklepami. Ustawianie stołów, sprzątanie podłogi, w między czasie wizyta u kosmetyczki -> zrobiła mi piękne hybrydowe pazurki oczko Wieczorem ostatnia próba walca . chcieliśmy ją zrobić na sali w butach ślubnych i z kołem od sukni, ale podłoga nie wyschła i do dyspozycji mieliśmy łąkę.

I wielkie spięcie między mną a tatą wykrzyknikwykrzyknik oboje się stresowaliśmy nadchodzącym wydarzeniem i oboje nie potrafiliśmy opanować emocji, a że mamy wręcz takie same charaktery często między nami dochodzi do awantur. Padło wiele przykrych słów smutny Chciałam zrezygnować z wesela, po ślubie od razu odjechać. Bo jak miałam się bawić, cieszyć się tym dniem, skoro z osobą na której bardzo mi zależy nie potrafiłam spojrzeć w oczy smutny pół nocy przepłakałam, tata też nie spał. Rano P przemówił nam do rozsądku i zaczęliśmy z tatą od nowa budować nasze relacje.
O 9 odebrałam stroik z kwiatów do włosów i zobaczyłam mój bukiet!wykrzyknik Był piękny wykrzyknik! Dekoratorka się sprawiła. Pasował do wszystkiego, do całego klimatu polno-leśnego uśmiech
Fryzjera miałam o 11. Siedzę na fotelu a tu nagle wchodzi fotograf!wykrzyknik Całkowicie o nim zapomniałam!wykrzyknik Bez jakiegokolwiek makijażu z podpuchniętymi oczami od płaczu, przeprosiłam go i wytłumaczyłam że nagrywanie przygotowań u fryzjera jest niemożliwe i że zobaczymy się dopiero na działce.
O 13 byłam już u koleżanki i zaczęłyśmy tworzyć mój makijaż. Malowałam się sama z podpowiedziami Ż. Z efektu końcowego byłam bardzo zadowolona:)
Na 14;30 dojechałam na działkę, była już moja świadkowa:) oraz fotograf i kamerzysta. Szybko pojechałyśmy się ubrać. Gdy założyłam suknie cały stres minął język z oczkiem Od tego momentu chodziłam co chwilę śmiejąc się uśmiech aż świadkowa mówiła mi że to nie fair że ona się stresuje a ja nie i że mam zacząć język szybko przejrzałam się w lustrze -> było super uśmiech tak, właśnie to byłam ja, naturalna i zwiewna oczko
Gdy wróciłyśmy już ubrane, P z świadkiem już czekali. Wyglądał cudownie, mój Książe :* Kilka zdjęć z świadkami. Powoli wszyscy się zjeżdżali. O 17 błogosławieństwo. Nas łzy nie zaatakowały ale rodzice mówili z zaciśniętymi gardłami.
Msza była cudowna. Ksiądz bardzo ciekawie poprowadził kazanie, mówił o równości w związku, podawał śmieszne anegdoty, cały kościół wybuchał śmiechem (po ceremonii słyszeliśmy opinie że nigdy nie byli na takiej mszy, że pierwszy raz im się nie nudziło w kościele, a mój dziadek poszedł do zakrystii i podziękował). Podczas komunii dostaliśmy też kielich do picia. Jedynym niewypałem był organista :/ wiedzieliśmy że nie potrafi śpiewać dlatego miała nam śpiewać wokalistka z zespołu, jednak okazało się że nie potrafi też grać. Było z jajeczkiem język
Zapomnieliśmy o pistoletach na bańki mydlane, więc wychodząc z kościoła nic na nas nie czekało. Życzenia i wsiedliśmy do samochodu. Ujechaliśmy kawałek a tu bramkę zrobiły osoby ode mnie z pracy oczko chłopak gra w zespole więc wziął akordeon i nam pośpiewali uśmiech były przygotowane dla nich odpowiednie kosze uśmiech czekały jeszcze 2 bramki, od jednego pana dostałam pokrzywy język
Przywitanie pod salą, P wziął głębszy oddech i opróżnił kieliszek, zawiedziony spojrzał na mnie bo to ja trafiłam na wódkę a on na wodę uśmiech
Pierwszy posiłek, toast, gorzka wódka i ruszyliśmy do tańca. 4lekcje walca, wyszło nam świetnie, bez pomyłek uśmiech duże oklaski i wzruszenie. I tak rozpoczęliśmy zabawę uśmiech. Niestety pogoda za bardzo nam dopisała i było gorąco a na Sali brak klimatyzacji. Od 22 zaczęło robić się przyjemnie i znośnie uśmiech oczepiny fajne uśmiech super zabawy uśmiech było świetnie chociaż bardzo szybko zleciało. Piosenka dla rodziców, a w prezencie dostali karafki i kieliszki z grawerem. Z połową gości nie zatańczyłam, z tatą tylko raz i tak samo z świadkiem. Goście byli do 5, każdy wychodził zadowolony :)Ci którzy powiedzieli że na poprawiny nie dotrą dostawali flaszkę, ciasto i wino.
Wróciliśmy, przespaliśmy się do 12. Od 14 zaczęliśmy poprawiny. Zjawiło się ponad 50osób i bawiliśmy się do 22 z orkiestrą, ciotki pomogły na koniec posprzątać.
Podsumowując -> wszystko się udało uśmiechwykrzyknik! Dopisali wszyscy goście. Ceremonia ślubna była piękna, zespół świetnie zabawiał gości, goście byli chętni mimo upału do zabawy, Kucharki przyrządziły pyszne jedzenie i to w takiej ilości że starczy jeszcze na długo. A najważniejsze poślubiłam wspaniałego człowieka i zaczęłam budować nowe relacje z tatą (potrafię już powoli przyjść do niego i się przytulić) uśmiech
Tak, to był jeden z najpiękniejszych moich dni uśmiech

W środę wróciliśmy do dziadków, a w czwartek wyjechaliśmy na tydzień w Pieniny gdzie spędziliśmy naszą podróż poślubną uśmiecha od wczoraj powrót do szarej rzeczywistości.
Zdjęcia będą na początku sierpnia Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
delikatna0
guru
guru


Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 3905
Skąd: Łopolskie ;)

PostWysłany: Wto 17 Lip 2012, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratuluję Nutko pięknych chwil! oczywiście szczęścia życzę! uśmiech i czekamy z niecierpliwością na zdjęcia!wykrzyknik! uśmiech
_________________
"Śmiało, bądźmy delikatni!" oczko

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 17 Lip 2012, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokrzywy rządzą język

NO to musiało być naprawdę super, skoro goście do 5 byli wykrzyknik Gratuluję - i super, że z tatą tak dobrze wyszło. serduszka
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Wto 17 Lip 2012, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! bukiet
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 17 Lip 2012, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie gratuluję uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Wto 17 Lip 2012, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratulacje:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 17 Lip 2012, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję! bukiet
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 17 Lip 2012, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję wykrzyknik! i Czekam na foty uśmiech

Pokrzywa- ale fantazja lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 17 Lip 2012, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje Very Happy Żaden ślub nie może odbyć się bez niespodzianek Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Wto 17 Lip 2012, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serdecznie gratuluję uśmiech wszystkiego dobrego uśmiech a pokrzywy faktycznie najlepsze język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group