Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

IRIS- mężatka! :-)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iris
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 253

PostWysłany: Sob 14 Lip 2012, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.....................
_________________


Ostatnio zmieniony przez Iris dnia Sob 14 Lip 2012, 22:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Sob 14 Lip 2012, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iris, taki sposób "zaklejenia" męża jest nieco... mało elegancki? Moim zdaniem już chyba lepiej by było jakbyś wrzuciła zdjęcia, gdzie jesteś tylko Ty.
Hmm ale chyba większość to wie, kim jest Twój mąż? ja się od razu domyśliłam. I nie robi to na mnie wrażenia. Ludzie bardziej znani też się żenią, normalka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sob 14 Lip 2012, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to w ogóle nie jestem ciekawa,
Telewizji w ogóle w domu nie mam, telewizora nie posiadam, więc za chiny ludowe nie zauważyłabym to kogokolwiek znanego - taki ze mnie laik Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sob 14 Lip 2012, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kochanie, za stara jestem na taką dziecięcą ciekawość, poza tym zdarzyło mi się obracać w kręgach naprawdę znanych ludzi i palma mi z tego powodu nie urosła. Szczerze mówiąc uważam, że tu przesadzasz, na forum są naprawdę fajne osoby i nie wierzę, żebyś usłyszała przykre słowa pod waszym adresem.
Czy trudno? Wyraziłam swoje zdziwienie, nie zainteresowanie, więc ostatecznie chyba nie powiem trudno, raczej dziwnie. Ale to tylko moje zdanie, wiecej głosu nie zabieram. Wszystkiego dobrego!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iris
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 253

PostWysłany: Sob 14 Lip 2012, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.........................
_________________


Ostatnio zmieniony przez Iris dnia Sob 14 Lip 2012, 22:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 14 Lip 2012, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę ciągnąć wątku, który Iris chyba najlepiej by zakończyła, ale powiem tylko swoje zdanie oczko Króciutko!
Mnie nie przeszkadza, że zakryłaś twarz swojego męża uśmiech Przykre, że z powodu jakichś swoich poprzednich doświadczeń wolałaś to zrobić. Myślę jednak, że część z nas mogłaby nie zauważyć, kto to - ja np. w przeciwieństwie do Elmuszki nie mam zielonego pojęcia kto to może być Wink - a druga część uszanować to i nie mówić nic z rzeczy, które kiedyś usłyszałaś. Mam nadzieję, że kiedyś, jak pobędziesz z nami dłużej, to pokażesz nam zdjęcie swojego męża i swoje bez obaw, że któraś powie coś innego niż "ładnie razem wyglądacie" Wink Tak naprawdę tego Tobie i nam życzę! uśmiech i jeszcze raz - serdeczne gratulacje uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sob 14 Lip 2012, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iris napisał:
chwalę się mężem, a nawet że jestem z nim bo jest znany.


Nie obraź się,ale wiem kim jest Twój mąż i wcale nie uważam żeby był sławny. Sławna to możę być Doda,Wajda czy Tyszkiewicz.
I gdyby pokazał mi ktoś na ulicy o to ten .... to wcale bym go nie poznała.
robisz ze swojego męża nie wiadomo jak medialną osobę a tymczasem nie jest nikim szczególnym w świecie show biznesu.
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iris
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 253

PostWysłany: Sob 14 Lip 2012, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prosiłam- skończcie temat mojego męża

zalogowałam się na forum jako ja a nie jako ja i mąż.

znany-nieznany, wystarczyło by się nasłuchać! nawet tutaj zaczynacie rozkminkę, zróbcie może jeszcze ankietę... i po co?pytajnik?

temat zakończony!wykrzyknikwykrzyknik!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group