Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bielizna pod suknię ślubną
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 41, 42, 43  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sob 5 Kwi 2008, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kupię i tak. jeśli nie założę na wesele to przyda się później Wink na noc poślubną i nastęoną i kolejną...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sob 5 Kwi 2008, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ponieważ na ślub nie chce, poczekam az od koleżanek dostane "upominkowa" bielizne i bede miala na kolejne noce uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aseret
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 352

PostWysłany: Sob 5 Kwi 2008, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pończochy noszę bardzo często (zarówno te do pasa jak i te samonośne)... I powiem Wam, że na swój ślub, jeśli założę pas, to samonośne pończochy do tego, by zwykłe nie spadły (zapobiegliwie). W takiej sytuacji pas jest tylko do ozdoby... uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sob 5 Kwi 2008, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może być tak Aseret że pas się zwinie albo będzie uwierał? Jeśli nosisz często to wiesz może jaki jest lepszy - koronkowy cienki, czy grubszy i lepiej nie z koronki? Nigdy nie zakładałam pasa i nie wiem na co zwracać uwagę wybierając pas..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aseret
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 352

PostWysłany: Sob 5 Kwi 2008, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dianicho napisał:
a może być tak Aseret że pas się zwinie albo będzie uwierał? Jeśli nosisz często to wiesz może jaki jest lepszy - koronkowy cienki, czy grubszy i lepiej nie z koronki? Nigdy nie zakładałam pasa i nie wiem na co zwracać uwagę wybierając pas..


Powiem tak: miałam koronkowy cały (tańszy) i się zwija! A mam też drugi, z materiału plus z koronkowymi wykończeniami (sporo droższy) i jest super! W ogóle się nie rusza Very Happy Nie żałuję, że wydałam na niego więcej... Druga sprawa: pas musi być obcisły (bo ma trzymać), z drugiej strony nie za bardzo (żeby nie spadł) czyt. jeśli standardowo noszę rozmiar 38 ubrań, to pas mam 36... Czyli dobrze dopasować trzeba pas. Ale oczywiście najlepiej to dobierać w salonie i ew. pytać pań tam pracujących, one czasem świetnie doradzają (z autopsji to stwierdzam) uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sob 5 Kwi 2008, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DZIĘKUJĘ BARDZO ZA RADĘ uśmiech BARDZO MI POMOGŁAŚ, JUŻ WIEM, ŻE NIE MA CO KUPOWAĆ PRZEZ INTERNET A SAMA NA TO WPADŁAM uśmiech PÓJDĘ DO SALONU uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aseret
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 352

PostWysłany: Sob 5 Kwi 2008, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dianicho napisał:
DZIĘKUJĘ BARDZO ZA RADĘ uśmiech BARDZO MI POMOGŁAŚ, JUŻ WIEM, ŻE NIE MA CO KUPOWAĆ PRZEZ INTERNET A SAMA NA TO WPADŁAM uśmiech PÓJDĘ DO SALONU uśmiech


Nie ma sprawy uśmiech

Powodzenia w szukaniu Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 6 Kwi 2008, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo przydała się Twoja rada. ja również wezmę to pod uwagę bo jak dotąd nie miałam zbyt dużego doświadczenia w noszeniu pończoch a pasów to już wogóle. a jeśli możesz to napisz jakiej firmy kupiłaś ten lepszy pas.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aseret
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 352

PostWysłany: Nie 6 Kwi 2008, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdaberbec napisał:
bardzo przydała się Twoja rada. ja również wezmę to pod uwagę bo jak dotąd nie miałam zbyt dużego doświadczenia w noszeniu pończoch a pasów to już wogóle. a jeśli możesz to napisz jakiej firmy kupiłaś ten lepszy pas.


"szame" http://www.szame.pl/ - butik, pas mnie kosztował jakieś 60 zł... uśmiech pończochy też u nich kupowałam i były wytrzymałe (tyle, że zarówno pas i pończochy to na inną okazję kupowałam; ale dzięki temu, że wszystko się sprawdziło to pójdę do nich po ślubne Very Happy)...

A ten leciutki to z allegro zamówiłam, dziewczyna sama szyła (15-20 zł) tj. ładnie uszyty, ale za leciutki jak na pas uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 6 Kwi 2008, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

więc mógł się przydać nie do noszenia a do pokazania hi hi i zaraz zdjęcia Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 41, 42, 43  Następny
Strona 2 z 43

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group