Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Margowe Maleństwo
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 70, 71, 72  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 2 Lip 2012, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już trzymam za Was obie kciuki oczko Też słyszałam, że jak już na usg widać chłopaka, to raczej mało prawdopodobne jest aby męski atrybut zaniknął. Częściej się zdarza, że lekarz nie widzi nic między nogami, mówi, że będzie dziewczynka, a na koniec jednak wychodzi chłopak (bo niefortunnie był przysłonięty na usg) język z oczkiem
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon 2 Lip 2012, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluje!wykrzyknik!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 2 Lip 2012, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję uśmiech. Ellenai, najprawdopodobniej Ty jednak wcześniej będziesz wiedziała, co tam hodujesz pod serduszkiem, u mnie to byłby taki bonusik uśmiech. Jutro dla nas najważniejsze będzie wykluczenie chorób genetycznych i żeby tatuś zobaczył dzieciaczka w telewizorku uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 2 Lip 2012, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a będziecie miec możliwość nagrania na dvd maluszka? Very Happy ja w ogóle nie wiedziałam, że jest już taka technika, dopiero koleżanka pokazała mi swojego synusia to aż mi łzy wyszły! uśmiech Super mieć taką pamiątkę oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 3 Lip 2012, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Technika już od ładnych paru lat pozwala uwiecznić usg oczko
Już 15 lat temu moja ciotka miała kasetę video z nagraniem córeczki w brzuszku uśmiech
No ale chodziła prywatnie. Teraz też prywatnie to standard - nie wiem jak jest na nfz, ale sądząc po tym, że w gabinetach nie ma czasem w ogóle aparatu usg, pewnie z tym jest ciężko... Rolling Eyes
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 3 Lip 2012, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

violinist nie żartuj, że to już od tak dawna jest praktykowane... Boże to ja jestem chyba z tą wiedza sto lat za murzynami Shocked O zdjęciach wiedziałam, ale o filmie dowiedziałam się kilka tygodni temu...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 3 Lip 2012, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nom uśmiech Tak to już jest, że technika teraz tak szybko się rozwija, że trudno czasem za nią nadążyć, tym bardziej, że ciąże w rodzinie pojawiają się niecodziennie i można się pogubić oczko
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Wto 3 Lip 2012, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wróciliśmy z usg, szczęśliwie przed burzą z gradobiciem uśmiech. Mieliśmy bardzo dokładne badanie, lekarz mi zmolestował nieźle brzuszek uśmiech. Na samym początku badania maluch ładnie powitał nas, machając rączką. Potem już nie był taki skory do współpracy, pan doktor długo nie mógł zbadać przezierności karku, bo maleństwo nie chciało się wygiąć, jak należy. Podsumowując, jest zdrowe jak rydz, wszystkie parametry w normie, niebiezpieczeństwo chorób genetycznych spadło niemal do zera uśmiech. ma nóżki, rączki, energicznie bijące serduszko i widać, że mu u mnie dobrze. Mąż przeszczęśliwy i przekonany, że widział siusiaka, ale lekarz na razie nie podał żadnej hipotezy dotyczącej płci. Dostaliśmy filmik z usg 3D, mamy uwiecznione pierwsze ruchy naszego dziecka. Niestety, zdjęć nie mam na płytce, ale maluch wygląda standardowo na swój wiek, nic wyjątkowego. Choć dla nas to oczywiście już teraz najładniejsze dziecko świata uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Wto 3 Lip 2012, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małgoś cieszą takie rzeczy prawda? Cieszę się, że z maleństwem wszystko dobrze, przecież nie mogło być inaczej. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Wto 3 Lip 2012, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo uśmiech. Nawet poznanie płci nie jest teraz takie pilne, skoro wiadomo, że Małe zdrowe uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 70, 71, 72  Następny
Strona 5 z 72

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group