Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątpliwości?!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 13 Cze 2012, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tam, nie ma złotej zasady i dobrego przepisu na udany związek, czy to dwa podobne charaktery, czy dwa zupełnie inne.
Z autopsji wiem, że przeciwne charaktery jakoś tak fajnie się uzupełniają u mnie w rodzinie wszystkie pary działają na tej zasadzie i wszystkie są bardzo szczęśliwymi małżeństwami uśmiech ale na to nie ma reguły !

Wątpliwości, teraz nie mam żadnych i w dniu ślubu chyba też nie będę mieć, ale jak sobie pomyśle i wyobrażę ten dzień to już mi się w brzuchu kręci, a co dopiero jak już nadejdzie uśmiech na pewno będę musiała wypić jakąś smecte czy coś takiego w ten dzień, różnie ludzie na stres reagują język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 12 Lut 2014, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie mam żadnych wątpliwości. Very Happy
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 12 Lut 2014, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam wątpliwości uśmiech Przeszliśmy przez mnóstwo trudnych chwil i w tych najtrudniejszych zdarzało się, że tylko On stał przy mnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rik87rr
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 11

PostWysłany: Wto 13 Maj 2014, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już decydujemy się na ten krok to powinniśmy być pewni że tego chcemy a nie mieć wątpliwości przynajmniej aby nie ranić drugiej osoby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Angela27.06.2015
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 271
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Wto 13 Maj 2014, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam żadnych wątpliwości czy do mojego narzeczonego, czy do wesela. Wiadomo zdarzają się jakieś drobne sprzeczki itp. ale zawsze po kłótni następuje słońce i jest lepiej uśmiech
Wiem, że to ten mój jedyny! Nie chce innego!
uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinas
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Wrz 2013
Posty: 61
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 14 Maj 2014, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopadło i mnie. Nie wiem czy to brak wiosny czy może ciągle dochodzące problemy. Otóż od wczoraj mam wątpliwości. Parą jesteśmy od 7 lat. Od 2 mieszkamy razem. Poznaliśmy się w liceum, ślub 13 września tego roku. A może to moja pierwsza miłość, która niestety się do mnie odezwała? Sama nie wiem.
Wpadliśmy w ciąg życia codziennego, jak każdy. Zdarzają się kłótnie, to chyba normalne. Ale od pewnego momentu czuje, że tak naprawdę jestem sama. Żyjemy obok siebie, nie ze sobą. Przesadzam? Wracam z pracy, przygotowuję obiad, podaję, sprzątam i cisza, mój M. najczęściej śpi bo przecież jest zmęczony po pracy (przecież ja nie pracuję codziennie tak jak on. Ba! On do pracy ma 3 minuty, ja 30 km komunikacją miejską).Wczoraj uświadomiłam sobie, że po co to wszystko. Kochamy się, cieszymy się na samą myśl o ślubie. Ale co mi z tego? Zmęczenie mnie dopada pomimo 24 lat. Czuje, że to wszystko idzie nie w tą stronę w którą powinno…
A może to tylko zwykłe zawirowania ? Sama nie wiem…  Chyba psycholog mi potrzebny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 14 Maj 2014, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

7 lat - pierwszy kryzys.

Trzeba rozmawiać, rozmawiać i rozmawiać. Gdzieś już tu z dziewczynami pisałyśmy, że zawsze się godzić przed zaśnięciem - żeby zakończyć dzień w zgodzie - choć to czasami szalenie trudne.

No i ta pierwsza miłość - przeważnie gdzieś tam sentyment zostaje, ale to już przeszłość i lepiej do niej nie wracać.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izabella267
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 109
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 18 Lip 2014, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja żadnych wątpliwości nie miałam, jedynie ogromny stres. Wątpliwości zdarzają się chyba rzadko uśmiech Chyba tylko wtedy kiedy ma się też wątpliwości co do tego, czy się tego kogoś kocha czy nie?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kingarej
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 45

PostWysłany: Nie 9 Lis 2014, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się nie zgodzę, wątpliwości ma każdy z nas, nie mów, że nie przeszło Ci przez myśl, żeby zrezygnować ze ślubu, że może ktoś inny jest Ci "pisany".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 9 Lis 2014, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kingarej napisał:
Ja się nie zgodzę, wątpliwości ma każdy z nas, nie mów, że nie przeszło Ci przez myśl, żeby zrezygnować ze ślubu, że może ktoś inny jest Ci "pisany".


Mnie tam nigdy nie przeszło przez myśl, żeby odwołać ślub, co więcej nawet teraz 4 lata po ślubie nigdy nie myślałam, że lepiej było nie wychodzić za mąż.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group