Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dzieci na weselu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 12 Cze 2012, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie dzieci na weselu to fatalny pomysł, raz, że rodzice tak na prawdę się nie wybawią dobrze, nie obarczając przy tym kogoś opieką, a poza tym dzieci małe są nieobliczalne, mogą coś zepsuć, zniszczyć itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vampi
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 309
Skąd: Już niedługo Modlnica :)

PostWysłany: Pią 15 Cze 2012, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z narzeczonym mamy taki mały pomysł, otóż na ślubie mamy mieć 22 dziewczynki w wieku 3-8 lat uśmiech
Zastanawialiśmy się, czy osobny stół dla nich był by dobrym pomysłem, co wy na to?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 15 Cze 2012, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jednej strony tak bo nie będą się nudzić, ale z drugiej strony bez czujnego oka kogoś z dorosłych mogą narozrabiać, no chyba, że macie jakiegoś animatora dla nich wynajętego ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vampi
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 309
Skąd: Już niedługo Modlnica :)

PostWysłany: Pią 15 Cze 2012, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wypali pomysł ze stolikiem to na pewno coś wymyślimy.
Wesele z dzieciakami niestety jest o tyle męczące, że ich rodzice zamiast się bawić będą za nimi biegać, dlatego kombinujemy co z tym fantem zrobić.
Niestety u nas wesele jest na wsi, pół wsi to rodzina i nie ma z kim dzieciaczków zostawić, dlatego myślimy o osobnym stole i ... osobnym menu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 15 Cze 2012, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jest ten problem z dziećmi, że rodzice się nie wybawią, ale jak Wam wypali ten stolik, to wynajmijcie jakiegoś animatora, który ma jakieś balony, stroje czy co tam jeszcze dzieciakom się podoba, to nie jest dziś takie drogie, a przynajmniej będziecie mieć spokój i Wy i goście uśmiech

Ostatnio zmieniony przez lauraire dnia Pon 18 Lis 2013, 9:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vampi
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 309
Skąd: Już niedługo Modlnica :)

PostWysłany: Pią 15 Cze 2012, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będę coś kombinować uśmiech
Dodatkowo mój Szef - cukiernik polecił mi żeby zmienić menu dla dzieciaczków. Dziecko prędzej weźmie coś co jest kolorowe, dlatego zamiast ciast będą miały jakieś babeczki i ciastka z przyjaznej słodyczy, chyba dobry pomysł?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 15 Cze 2012, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry pomysł ! Gdybyśmy mieli na weselu dzieci, to na pewno też coś takiego byśmy wprowadzili, a może jakiś stolik słodkości też?

Nie wiem czy to już nie byłaby przesada, ale dla tych dzieci, skoro tak dużo ich macie, można byłoby zrobić tort z babeczek, może nie zamiast weselnego, ale razem z nim? :

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaczka
guru
guru


Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 2365

PostWysłany: Pią 15 Cze 2012, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire napisał:
No to jest ten problem z dziećmi, że rodzice się nie wybawią, ale jak Wam wypali ten stolik, to wynajmijcie jakiegoś animatora, który ma jakieś balony, stroje czy co tam jeszcze dzieciakom się podoba, to nie jest dziś takie drogie, a bynajmniej będziecie mieć spokój i Wy i goście uśmiech

Ja początkowo chcialam wesele bez dzieci jednak rodzina stwierdziła że to nie wypada i w końcu będzie ok 10 dzieci.
Będą miały swój osobny stolik, do tego inne menu (kurczaczki, frytki, naleśniki, pierogi itp), będziemy dla nich załatwiać dziewczynę która będzie się nimi zajmować i organizować im czas tak żeby ich rodzice też sie mogli pobawić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 15 Cze 2012, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaczka A w jakim wieku macie te dzieci pytajnik I ile płacicie za tą dziewczynę ?

Ja chciałam wesele bez dzieci i tak się też uparłam, tym bardziej, że dzieci, które miałyby być to dzieci w wieku 2-3 i tak nie rozumieją, a gdyby moja szwagierka przyszła, ze swoim niesfornym synem, to ona owszem wybawiłaby się tylko, że całą opieką obarczyłaby matkę Pana Młodego, a w taki dzień nie powinna zajmować się dzieckiem, tylko gośćmi i synem.
Dlatego definitywnie postawiłam sprawę jasno, żadnych dzieci na weselu, szczególnie takich małych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Pią 15 Cze 2012, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"





Ostatnio zmieniony przez martita8503 dnia Pią 15 Cze 2012, 11:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group