Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nurtujące nas pytania :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 155, 156, 157  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Czw 7 Cze 2012, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też nie miałam z tym nigdy problemu, może to wina materiału z jakiego został wykonany.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 8 Cze 2012, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie zrobiło mi się coś takiego, więc to raczej kwestia stroju.. Za to radzę uważać na bardziej słone wody. Ja raz usiadłam na brzegu w stroju kąpielowym, a na niego miałam nałożone czarne spodenki.. Potem łaziłam z białym tyłkiem i niestety trochę mi się rozjaśniły..


A mnie trapi, czy dzisiaj dojadę gdziekolwiek.. Wzięłam jakiś czas temu 2 zlecenia na dzisiaj i właśnie się zorientowałam, że dzisiaj jest mecz, a w jedno miejsce muszę jechać pod stadionem, w drugie najpierw przejechać pod stadionem, a potem trasą, którą prowadzi jedyna droga z lotniska do centrum. Może być wesoło;/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pią 8 Cze 2012, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się ciągle tak robi z każdym strojem, są takie wyżarte na plecach zazwyczaj, albo trochę z przodu, bez względu na to na jaki basen chodzę Crying or Very sad
jakieś inne wody w tych basenach macie Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Nie 10 Cze 2012, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Absolutnie nie na temat ślubu- ale zbieram się do zakupu namiotu i kuchenki turystycznej- dziewczyny, czy możecie coś polecić?
Campusy mi się podobają jeśli chodzi o rozwiązania, ale sporo kiepskich opinii czytałam. Inne marki są już sporo droższe (Fjord Nansen, Bergson HiMountain), nie wiem czy warto dopłacić.
Może któraś z Was ma jakieś campingowe doświadczenia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 12 Cze 2012, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny ogrodniczki.. Mój domowy zielnik powiększył się, a skoro mamy teraz balkon kupiłam sobie długą doniczkę do powieszenia na nim (wcześniej miałam w pojedynczych doniczkach, ale zostawiłam te plastikowe opakowania ze sklepu). I teraz pytanie.. Czy mogę z tych plastikowych opakowań wyciągnąć i wszystko wrzucić w jedną ziemię? Mam bazylię, oregano, miętę, melisę i jeszcze jutro majeranek chcę dokupić.. Nic się ze sobą nie będzie 'gryzło' i nie zaszkodzi?

Druga sprawa, że posadziłam też cebulę, żeby mieć szczypiorek, ale chcę jeszcze koperek i pietruszkę. Dostanę to gdzieś w takiej wersji jak np. bazylię, czy muszę ziarenka kupić? I czy jest szansa, że nie urośnie, bo ja mam dwie lewe ręce do roślin i to moje pierwsze pozytywnie zakończone próby.. oczko

I ostatnie. Powiesiłam tą doniczkę na balkonie. Czy wiatr nie zaszkodzi moim roślinkom? Dużo sąsiadów ma jakieś kolorowe kwiatki tak i trzymają się.. Miętę, czy melisę w ogródku ma moja babcia na dworze i mają się dobrze. Ale w sumie na balkonie to wyżej i czy tu jakiegoś większego ryzyka nie ma?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sro 13 Cze 2012, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Na pewno się nie "pogryzą" ale estetyczniej i wygodniej jest trzymać je osobno choćby ze względu na to,że one zaczynają się rozrastać, żyć tak jakby swoim życiem.. No i co jak się pomieszają? Będziesz szukać co jest co język
2. Dostaniesz uśmiech tak to wygląda :
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTQJoi02wI4H1CwANAiyj2obk__10B8t2kq_-Jhml0-lBL_otoogmozHPnxHw
3.tą doniczkę? Znaczy co w niej jest? Very Happy
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Sro 13 Cze 2012, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm dzięki Serduszko, liczyłam również na Twoją odpowiedź na pytanie Ewelinki... Ja jednak wrzucę do długiej doniczki razem bazylię w 2 odmianach i majeranek, za dużo mi miejsca na parapecie zajmują i chyba i tak im będzie wygodniej.

Ja moją bazylię, majeranek i pietruszkę naciową wyhodowałam z nasion i nie było to trudne. Za to mięta... no niestety, ledwo wzeszła..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sro 13 Cze 2012, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miętę najlepiej uzbieraj gdzieś na dziko.. włóż do wody po kilku dniach powinna puścić korzenie i wtedy możesz ją wsadzić do doniczki uśmiech Ja tak zawsze robię i zawsze mi wychodzi uśmiech
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Sro 13 Cze 2012, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj wyrzuca mnie z forum, i posty na głównej stronie forum były ułożone od godziny np 19.00były na górze a te ostatnie na samym dole strony zawsze było odwrotnie:/ i w ogóle nie pojawiały się nowe tak jakbyście dziewczyny nic nie pisałyConfused a teraz niby jest ok, nagle masa nowych postów się pojawiła i co chwilę wyskakuje strona z błędem która znika po odświeżeniu, jak to było jakiś czas temu Confused do tego jak chciałam coś napisać to mi wyskakiwał komunikat że nie mogę tak szybko umieszczać postów po poprzednim, Shocked kiedy ja wcześniej nie umieszczałam postu.. nie wiem co się dzieje, i czy to tylko u mnie?..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Sro 13 Cze 2012, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie to samo Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 155, 156, 157  Następny
Strona 68 z 157

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group