Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomarudźmy sobie... II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 189, 190, 191 ... 530, 531, 532  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro 30 Maj 2012, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj śnił mi się koszmar, był tak realistyczny, że aż się boję. Nigdzie nie piszę o szczegółach, żeby nie pamiętać smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Czw 31 Maj 2012, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współczuję..
Ja też miałam koszmar z serii ślubnych dziś w nocy...
I powiem Wam, że mam focha tymczasowego na przygotowania ślubne:
przymierzałam kiecki - wiocha
zespół, fotograf, kamerzysta - ciężko podjąć decyzję i ta kasa
rodzina - każdemu coś się nie podoba.
I też doskonale sobie zdaję sprawę, że jest parę zacnych postaci, które mnie obgadają równo po całości! Już to robią. Miałam taki kryzys, że już chciałam z tego wesela zrezygnować, tylko sam ślub zrobić. Jednak moja kochana i mądra Mami przemówiła mi do rozsądku, sprowadziła na ziemię i wytłumaczyła o co kaman z tym wszystkim.... Jak będzie tak będzie. Najważniejsze, że moje szczęście się realizuje, reszta mnie nie obchodzi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 31 Maj 2012, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkamy między kartonami. Chcieliśmy wczoraj komputer uruchomić, ale nie było miejsca na postawienie biurka, do stacjonarnego nie mogłam odkopać myszki, a zasilacz do laptopa wsiąkł gdzieś. Dzisiaj szukałam z godzinę modemu.. Nie wiem jak i kiedy to wszystko rozpakujemy. I co jest gorsze - pakowanie, czy szukanie czegoś w stosie kartonów.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agrafka
gaduła
gaduła


Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 305
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Pią 1 Cze 2012, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj facet na rozmowie kwalifikacyjnej zapytał mnie o stan cywilny i skoro panna, czy zamierzam go w najbliższym czasie zmienić! Nie miałam ochoty na nie odpowiadać, ale zostałabym wtedy bez szans na zatrudnienie.
Odpowiedziałam, że nie zamierzam wychodzić za mąż.

Niestety potok pytań osobistych trwał i dowiedziawszy się najpierw, że nie mieszkam z rodziną ani nie mam innego zatrudnienia, wyciągnął ode mnie informację, że mieszkam z narzeczonym.

Więc chyba i tak jestem skreślona.
_________________


http://wiesz-wiecej.pl/wesele.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pią 1 Cze 2012, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agrafka napisał:
Nie miałam ochoty na nie odpowiadać, ale zostałabym wtedy bez szans na zatrudnienie.

Lepiej siedzieć cicho i pracować w firmie, dla której życie osobiste pracowników jest problemem?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agrafka
gaduła
gaduła


Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 305
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Pią 1 Cze 2012, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette napisał:
agrafka napisał:
Nie miałam ochoty na nie odpowiadać, ale zostałabym wtedy bez szans na zatrudnienie.

Lepiej siedzieć cicho i pracować w firmie, dla której życie osobiste pracowników jest problemem?


Nie wiem właśnie, nie chciałam ryzykować. Nad tym pytaniem mogę się teraz zastanowić na spokojnie i ewentualnie odmówić, jeśli zaproszą mnie na następną rozmowę. Ale szczerze... byłabym chyba zadowolona, gdyby się odezwali. Choć z drugiej strony - mężczyzna, który mnie podwoził, gdy usłyszał nazwę firmy powiedział: "Aaa, ten idiota...".
_________________


http://wiesz-wiecej.pl/wesele.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Pią 1 Cze 2012, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agrafko - jeśli pracodawca na rozmowie kwalifikacyjnej zadaje zbyt dużo osobistych pytań, MASZ prawo mu odmówić odpowiedzi i ba, nawet upomnieć, że jego pytania są zbyt osobiste i nie na miejscu.

Wielu ludzi nie wie, że jako osoba aplikująca o posadę też mamy swoje prawa, których potencjalny pracodawca nie powinien łamać.
Pytania o orientację seksualną, o miejsce zamieszkania czy chociażby status finansowy według mnie są bardzo nie na miejscu, choć wiem, że często są zadawane. Ja gdy aplikowałam o kilka prac od razu mówiłam, jeśli mnie ktoś pytał, że dziękuję za pytanie, ale wkracza ono zbyt głęboko w moją sferę osobistą, a cóż, życie rodzinne i osobiste u mnie jest oddzielone od życia zawodowego. Koniec kropka.[/b]
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agrafka
gaduła
gaduła


Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 305
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Pią 1 Cze 2012, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cinnamonnek napisał:
Agrafko - jeśli pracodawca na rozmowie kwalifikacyjnej zadaje zbyt dużo osobistych pytań, MASZ prawo mu odmówić odpowiedzi i ba, nawet upomnieć, że jego pytania są zbyt osobiste i nie na miejscu.

Wielu ludzi nie wie, że jako osoba aplikująca o posadę też mamy swoje prawa, których potencjalny pracodawca nie powinien łamać.
Pytania o orientację seksualną, o miejsce zamieszkania czy chociażby status finansowy według mnie są bardzo nie na miejscu, choć wiem, że często są zadawane. Ja gdy aplikowałam o kilka prac od razu mówiłam, jeśli mnie ktoś pytał, że dziękuję za pytanie, ale wkracza ono zbyt głęboko w moją sferę osobistą, a cóż, życie rodzinne i osobiste u mnie jest oddzielone od życia zawodowego. Koniec kropka.[/b]


Wiedziałam, że mogę odmówić odpowiedzi ale ostatecznie to ten gościu decyduje kogo przyjmie a oferowana posada jest dla mnie bardzo atrakcyjna.
_________________


http://wiesz-wiecej.pl/wesele.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Pią 1 Cze 2012, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelinka a ja mam pomysł dla Ciebie na dalsze przeprowadzki język
Następnym razem wszystko co pakujesz do kartonu pisz na kartce,a później przyklej ją na wierzch kartonu - może troszkę zajmie więcej czasu,ale ile odejmie go później - kiedy nie będziesz musiała już niczego szukać język


pomarudzę : jestem przeziębiona i boli mnie gardło smutny
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Pią 1 Cze 2012, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokłóciłam się z matką przez telefon. Ta kobieta doprowadza mnie na skraj wytrzymałości. :/
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 189, 190, 191 ... 530, 531, 532  Następny
Strona 190 z 532

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group