Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Stroić auto czy nie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pią 4 Maj 2012, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysztof1988 napisał:
Ja tu poważnie pytam a wy żarty sobie robicie. Confused


Nie. Ty nie pytasz.
Ty chcesz się utwierdzić w swojej pokręconej wizji świata.

natalio, to w rewanżu, bo Twoje komentarze w tym wątku też były zacne język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysztof1988
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 354

PostWysłany: Pią 4 Maj 2012, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z samochodem nie postanowiłem. Ale dobra widzę że nie ma sensu dalej ciągnąc temat. Bo i tak nie będziecie mnie traktować poważnie. Nie wiem czemu.

Temat do zamknięcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 4 Maj 2012, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:
Nieśmiało podpowiadam udekorowanie samochodu dekoracją studniówką uśmiech
Zapytaj w szkole, może coś im jeszcze zostało, kwiatki z bibuły czy coś.


nheldore mistrz! oczko

Krzysztofie - czasem warto otworzyć się na sugestie innych. Nikt Ci krzywdy nie chce zrobić, możesz nie zdawać sobie z wielu rzeczy spraw, a wśród nas są osoby, które na własnej skórze pewne rozwiązania przetestowały. Druga sprawa, że Twój sposób korzystania z forum jest dość uciążliwy - jest bardzo dużo wątków, w których mógłbyś uzyskać rady. Nie trzeba otwierać nowych, tylko dotyczących Twoich dylematów.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią 4 Maj 2012, 21:25    Temat postu: Re: Stroić auto czy nie Odpowiedz z cytatem

Krzysztof1988 napisał:
No właśnie. Zastanawiam się czy stroić swoje auto skoro z USC do restauracji będzie się miało na tyle blisko że dojedzie się pieszo w 3-5min.

Idźcie pieszo. Jakbym brała ślub w USC mieszczącym się przy filii Urzędu Miasta to bym poszła na piechotę, przez piaskownicę hehehe.

agattt napisał:
Rowerem jedźcie, to szprychy można fajnie udekorować takimi koralikami uśmiech I wstążeczki na kierownicę uśmiech

Teraz na szprychy są takie fajne diody LED Very Happy

Krzysztof1988 napisał:
Z samochodem nie postanowiłem. Ale dobra widzę że nie ma sensu dalej ciągnąc temat. Bo i tak nie będziecie mnie traktować poważnie. Nie wiem czemu.

Temat do zamknięcia.

Bo nie masz ustalonej daty ślubu, masz gotowe wizje i zakładasz tematy, żeby się w nich utwierdzić - po co, skoro już wiesz czego chcesz?

ewelinka89 napisał:
nheledore napisał:
Nieśmiało podpowiadam udekorowanie samochodu dekoracją studniówką uśmiech
Zapytaj w szkole, może coś im jeszcze zostało, kwiatki z bibuły czy coś.


nheldore mistrz! oczko

Krzysztofie - czasem warto otworzyć się na sugestie innych. Nikt Ci krzywdy nie chce zrobić, możesz nie zdawać sobie z wielu rzeczy spraw, a wśród nas są osoby, które na własnej skórze pewne rozwiązania przetestowały. Druga sprawa, że Twój sposób korzystania z forum jest dość uciążliwy - jest bardzo dużo wątków, w których mógłbyś uzyskać rady. Nie trzeba otwierać nowych, tylko dotyczących Twoich dylematów.


Narcyza mamy język
_________________



Ostatnio zmieniony przez KathyLaPoz dnia Pią 4 Maj 2012, 21:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sob 5 Maj 2012, 7:40    Temat postu: Re: Stroić auto czy nie Odpowiedz z cytatem

Krzysztof1988 napisał:
No właśnie. Zastanawiam się czy stroić swoje auto skoro z USC do restauracji będzie się miało na tyle blisko że dojedzie się pieszo w 3-5min.

I do tego dylematu, musisz zakładać nowy temat? Ciężko Ci użyć opcji "szukaj"? Przejrzyj to, co już jest i ewentualnie tam pytaj Rolling Eyes
Starszy temat: co sądzicie o dekoracjach na samochód? i nowszy: dekoracja samochodu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sob 5 Maj 2012, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nhele - wymiatasz język radosny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysztof1988
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 354

PostWysłany: Sob 5 Maj 2012, 8:46    Temat postu: Re: Stroić auto czy nie Odpowiedz z cytatem

karolipio napisał:
Krzysztof1988 napisał:
No właśnie. Zastanawiam się czy stroić swoje auto skoro z USC do restauracji będzie się miało na tyle blisko że dojedzie się pieszo w 3-5min.

I do tego dylematu, musisz zakładać nowy temat? Ciężko Ci użyć opcji "szukaj"? Przejrzyj to, co już jest i ewentualnie tam pytaj Rolling Eyes
Starszy temat: co sądzicie o dekoracjach na samochód? i nowszy: dekoracja samochodu

ok. spoko. następnym razem tak zrobię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MiaLou_eu
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 25

PostWysłany: Wto 26 Cze 2012, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli nie będziecie używać autka to strojenie jest faktycznie bezsensu. Ale jeśli będziecie nim jechać chociaż kawałek to bym przystroiła. Tak skromnie, symbolicznie ale zawsze coś. Widziałam kiedyś taki pieszy orszak weselny i powiem szczerze że trochę dziwnie to wyglądało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lexuswarszawa
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 24
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 11 Sie 2015, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia_w napisał:
Nie ma po co stroić. Zaoszczędzicie na stroiku. A skoro tak blisko macie z USC do restauracji to myślę ze nie ma tez po co wynajmować samochodu. Kolejna oszczędność.


Hmm...w końcu to wasz ślub i jeśli coś dla was znaczy poza zwykłą formalnością dlaczego nie wydać 60-120zł? To nie gigantyczny majątek.

Możecie również kupić za 7zł fajne tablice imienne ( proszę o wiadomość na priv w tej sprawie gdyż nie chcę robić nikomu krypto reklamy ).

Moim zdaniem mimo iż restauracja jest nie daleko to itak warto nad autem, motorem, bryczką z koniem się zastanowić bo przyjcież to wasza pamiątka. Ile ślubów ze Sobą weźmiecie? Tylko jeden a wy będziecie oglądani przez waszych gości i innych przechodniów. Auta można już wynająć nawet od 500zł a oferty można z łatwością znaleźć na Internecie. Aut jest do wyboru i koloru. Nowe, retro, nawet są auta hybrydowe, spalinowe, kunia też można LOL - Kwestia daty ślubu i budżetu. Jak macie ograniczony budżet to nie róbcie wesela w dużym mieście. Najwięcej was wyniesie jedzenie! Jeśli zamawiacie auto, fotografa, muzyków etc. poza sezonem ( grudzień - marzec ) to również zaoszczędzicie $$.

Jak to mawiają amerykanie "Time is money". Wybierając dobry okres oszczędzasz $$ oczko
_________________
www.LexusDoSlubu.com Warszawa - Najnowsza Czarna Luksusowa Hybryda Lexus IS300h na którą zawsze możesz liczyć oczko Umów się na jazdę próbną Free!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lululu
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Sie 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sob 15 Sie 2015, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że stroić uśmiech wtedy najlepsze zdjęcia są ! Ja sobie taki wyszukałam,

https://www.facebook.com/stylowaBRYKA/photos/pb.1640000456281602.-2207520000.1439629444./1643402675941380/?type=3&theater

Teraz tylko jakiś inspiracji na dekoracje szukam, ale myślę że jakieś KWIATY I BALONY I TAKI BAGAŻNIK Z WALIZKĄ Z TYŁU, ALBO ZE SKRYZNKĄ PEŁNĄ KWIATÓW serce serce serce już się nie mogę doczekaćwykrzyknik

Popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group