Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kamerzysta / fotograf - zatrudniać czy nie?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 30 Mar 2012, 10:13    Temat postu: Kamerzysta / fotograf - zatrudniać czy nie? Odpowiedz z cytatem

Czy jest sens zatrudniać kamerzystę na wesele? Może wystarczy sam fotograf?
A może lepiej postawić na kamerzystę a o zdjęcia poprosić rodzinę i znajomych?

Ten temat jest miejscem na dyskusję na ten temat.

Usługodawców prosimy o nie przekonywanie do swoich racji na siłę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pią 30 Mar 2012, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zatrudniać uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olicho0
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 210

PostWysłany: Pią 30 Mar 2012, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej agattt bardzo dziekuję za założenie wątku, więc kontynułuję moje pytanie czy warto zatrudniać kamerzystę koszt ok 2000-2500, a film się ogląda raz może dwa lub wcale fotograf to co innego zdjęcia plenerowe pozowane fajna sprawa. Słyszałam opinie od przyszłej szwagierki że oni zatrudniają kamerzystę żeby się póżniej pośmiać z gości pijanych, czy to ma sens tyle kasy wywalać tylko dla tego... ?

popr.pisownię, błędy ortograf./mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pią 30 Mar 2012, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego ja wybrałam taniego kamerzystę za 1000zl, a fotografa po znajomości, również za 1000zł uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 30 Mar 2012, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zatrudniać uśmiech

Czy kamerzysta musi kosztować 2500 zl? Nasz będzie kosztował 1300 zł. Kamerzystę biorę po to, by mieć pamiątkę, by zapamiętać chwile, które na pewno z tych emocji mi umkną. Zdjęcia to jedno, ale film też jest dla mnie ważny.
A jak ktoś bierze kamerzystę, żeby pośmiać się z pijanych gości to współczuję gościom PM, która ich w ogóle nie szanują.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 30 Mar 2012, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że film ze ślubu to fajna pamiątka. uśmiech
Jeżeli szuka się oszczędności, to można poprosić kogoś znajomego o nagranie najważniejszych ujęć. Ale trzeba mieć pewność, że ta osoba wie, jak przyzwoicie to nagrać (chodzi mi o to, że zna najbardziej elementarne zasady). Niestety może sie zdarzyć, że kamerzysta-znajomy zacznie podczas nagrywania komentować, co się dzieje. Może zamiast młodej pary nagrywać gości w kluczowych momentach (np. pierwszy taniec).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
olicho0
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 210

PostWysłany: Pią 30 Mar 2012, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może faktycznie postaram się poszukać czegoś tańszego ale narazie trafiam na samych takich drogich. Poczytam opinie na ten temat i wtedy zdecyduję język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 30 Mar 2012, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie na pewno zatrudnić fotografa, bo do tego często się wraca. Z kamerzystą - nie byłam przekonana, ale teraz widzę, że to fajna pamiątka. Niecały rok po ślubie, więc jeszcze tak sami z siebie nie oglądaliśmy filmu.. Ale chyba warto go mieć. Tylko, że dla mnie wystarczył film pokazujący wesele. Jest fajnie zmontowany, pokazuje najważniejsze momenty, a nie musi być dziełem sztuki najwyższej jakości. Gdybym miała wybierać jeszcze raz, to fotograf obowiązkowo, a kamerzysta - owszem, ale po kosztach, tak do 1000 zł maks.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 30 Mar 2012, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rezygnuję z kamerzysty. Nie lubię filmów z wesel. Jak mnie ktoś posadzi przed telewizorem żeby oglądać jego film to ja usypiam. Sama mogłabym obejrzeć tylko przysięgę i może jakiś fragment z wesela, kawalek pierwszego tańca, tort i fragment oczepin. A resztę przewijam.
Filmowałam raz wesele kuzynki, do tej pory nie obejrzeli filmu a minęło już 5 lat, widzieli tylko krótki teledysk, który im zmontowaliśmy.
U nas szwagier się tylko zadeklarował, że jak nie zapomni to weźmie kamerę żeby ślub nagrać. Jak weźmie to fajnie, jak nie weźmie to nie będę żałować. Wolę zdjęcia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 30 Mar 2012, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nie zatrudniamy kamerzysty, bo nie lubimy oglądać filmów z wesel. Zdjęcia ujdą jeśli jest ich kilka a nie kilkadziesiąt albo kilkaset Shocked . Nie lubię oglądać siebie na zdjęciach, a przed kamerą uciekam mimowolnie, więc cóż kamerzysty nie będzie.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 1 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group