Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bramy ślubne [wydzielony OT z tematu o alkoholach]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sro 28 Mar 2012, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KathyLaPoz napisał:
Dla dzieci to garść cukierków i cześć

Najpierw trzeba mieć te cukierki, chyba że umiesz je wyczarować z kapelusza Wink

ewelajn napisał:
(...)
wódka na bramy była, ale dzieci nikt nie przewidział ...

My w stronę urzędu nie mieliśmy przy sobie nic, to obcy ludzie nam zrobili jakąś badziewną bramę, ale że pustki były i ich nasi rodzice ochrzanili, to sobie poszli, w drogę na salę mieliśmy już kilka butelek wódki to na ulicę wyskoczył nam dzieciak, świadkowa miała jako jedyna jakąś kasę i o mały włos drugi nam nie wyskoczył, ale wtedy mój tata, który jechał za nami, już prawie z samochodu wysiadał, by ich przegonić...

Więc miejcie też na wszelki wypadek jakąś garść cukierków.

Poza tym to niebezpieczne, jak ktoś tak wyskakuje przed samochód Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro 28 Mar 2012, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolipio napisał:
KathyLaPoz napisał:
Dla dzieci to garść cukierków i cześć

Najpierw trzeba mieć te cukierki, chyba że umiesz je wyczarować z kapelusza Wink

Dlatego u mnie znajdzie się parę garści.
My dla żartu znajomym zrobiliśmy bramę, łapiąc się za ręce. Młodzi jechali z kościoła na salę weselną i w ogóle nie mieli butelek. Słownie obiecali nas kiedyś zaprosić na imprezę, ale od tamtego czasu jakoś nie znaleźli okazji (a niedługo miną 2 lata; za to byli u mnie). Mnie tam na butelce nie zależało. Teraz sobie pomyślałam, że może mieli wesele bezalkoholowe albo w lokalu zamówili wódkę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 28 Mar 2012, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja żadnej bramy nie przewiduję u siebie język
Do kościoła z domu jest równo kilometr, kościół malutki, taki "wciśnięty" na mały kawałek przestrzenie- nie będzie za bardzo miejsca, żeby złożyć życzenia, tym bardziej na bramę żadną..... Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sro 28 Mar 2012, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Ja żadnej bramy nie przewiduję u siebie język
Do kościoła z domu jest równo kilometr, kościół malutki, taki "wciśnięty" na mały kawałek przestrzenie- nie będzie za bardzo miejsca, żeby złożyć życzenia, tym bardziej na bramę żadną..... Rolling Eyes

Żebyś się nie zdziwiła język
Ja też żadnej nie przewidywałam, nawet o tym nie pomyślałam, że w mieście takie rzeczy obcy ludzie robią język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 28 Mar 2012, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie przewiduję żebyśmy jakąś bramę mieli, chyba że koledzy motocykliści nam zrobią dla jaj lol Kurczę, ślub mam w centrum Warszawy, wesele 10km dalej (co nadal jest praktycznie centrum) i nie wyobrażam sobie bramy Shocked
Bramy to się chyba teraz tylko na wsiach i w małych miejscowościach spotyka, ale w Warszawie? nieeeeee.... Shocked

Ale tak teraz się zastanawiam - może jakoś osłodzić brak zaproszenia na wesele najmłodszym członkom rodziny, którzy pojawią się na ślubie? Myślicie, że to dobry pomysł żeby świadkowa miała jakieś czekolady czy cukierki i dawała najmłodszym podczas składania życzeń?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 28 Mar 2012, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że pomysł świetny i bardzo miły ( no i biorąc pod uwagę koszy całej imprezy- tani Wink , a to też dobrze)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 28 Mar 2012, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolipio napisał:
Karolina1984 napisał:
Ja żadnej bramy nie przewiduję u siebie język
Do kościoła z domu jest równo kilometr, kościół malutki, taki "wciśnięty" na mały kawałek przestrzenie- nie będzie za bardzo miejsca, żeby złożyć życzenia, tym bardziej na bramę żadną..... Rolling Eyes

Żebyś się nie zdziwiła język
Ja też żadnej nie przewidywałam, nawet o tym nie pomyślałam, że w mieście takie rzeczy obcy ludzie robią język


Shocked Wy mieliście ślub w Wawie? Nie no, nie wyobrażam sobie bramy na środku Al. Solidarności Shocked lol lol
Poza tym, kurcze, będziemy mieli obstawę motocyklową - myślicie, że ktoś by się odważył wyjść przed kolumnę kilkudziestu motocykli? Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sro 28 Mar 2012, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asik napisał:
karolipio napisał:
Karolina1984 napisał:
Ja żadnej bramy nie przewiduję u siebie język
Do kościoła z domu jest równo kilometr, kościół malutki, taki "wciśnięty" na mały kawałek przestrzenie- nie będzie za bardzo miejsca, żeby złożyć życzenia, tym bardziej na bramę żadną..... Rolling Eyes

Żebyś się nie zdziwiła język
Ja też żadnej nie przewidywałam, nawet o tym nie pomyślałam, że w mieście takie rzeczy obcy ludzie robią język


Shocked Wy mieliście ślub w Wawie? Nie no, nie wyobrażam sobie bramy na środku Al. Solidarności Shocked lol lol
Poza tym, kurcze, będziemy mieli obstawę motocyklową - myślicie, że ktoś by się odważył wyjść przed kolumnę kilkudziestu motocykli? Shocked

Czy jedynym miastem w Polsce jest Warszawa? język
Nie mieliśmy ślubu w Warszawie, choć teraz umiem sobie wyobrazić te bramy nawet w stolicy język Nam zrobili obcy ludzie tą "bramę" praktycznie przed samym urzędem, bo wąska uliczka była, widać, że byli "fachowo" przygotowani, bo facet i kobieta trzymali przed samochodem coś co przypominało firanę Razz
Ja byłam przekonana, że takie rzeczy to tylko na wsi, ewentualnie w mieście, ale w wykonaniu znajomych, a nie zupełnie obcy zatrzymują samochód i flaszkę chcą, albo te dzieci, które nam na ulicy wyskoczyły akurat przed rondem, więc samochód wolno jechał.

Przy obstawie motocyklowej może nikt wam nie wejdzie, raczej pewnie będą podziwiać lub ich zamuruje i nikt się nie odważy, chociaż różni ludzie są, jak wam obstawa gdzieś się zatrzyma albo wolno będzie jechała język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 28 Mar 2012, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolipio napisał:
Czy jedynym miastem w Polsce jest Warszawa? język


Nie język Ale masz wpisaną Wawę, więc pomyślałam, że ślub też tutaj Wink

Mojej siostrze na działkach (bo tam sala była) wyszli jacyś podchmieleni goście w dresach, upapranych koszulkach i klapkach (jakbym ich zobaczyła na ulicy, to bym chyba przeszła na drugą stronę - takie twarze Shocked ). Jak powiedzieliśmy, że powinni kwiaty Młodej dać to jeden poleciał do ogródka i wyrwał trzy tulipany Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 28 Mar 2012, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolipio napisał:

Czy jedynym miastem w Polsce jest Warszawa? język
Masz to miasto wpisane w profilu oczko

U nas na pewno narzeczony musi przygotować alkohol, bo bracia panny młodej zawsze robią bramę przed wjazdem na podwórko. I nie biorą po 1 flaszce tylko o wieeele więcej oczko A co do innych bram to nie spodziewam się.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group