Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Skąd wiecie, że to ta/ten jednyna(y) ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 50, 51, 52  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja podejdę do tematu bardziej pragmtycznie.
Moja mama znała się z moim tata 5lat zanim zostali małżeństwem, a do tego mieszkali 1dom od siebie, jeździli jednym pociągiem do szkoły itp, generalnie spędzali ze sobą ok12godz dziennie, a moja mama mówi, że dopiero jak po ślubie zamieszkali razem to wtedy go poznała.
Nadal są razem(29lat:) ale ponoć 1rok był czasami naprawdę trudny, dlatego ona nic nie miała przeciwko, że my jej dzieci mieszkamy ze ślubem ze swoimi partnerami.
Ja myślę, że takie codzienne życie jest świetnym testem, jak partner jest chory i marudzi, jak brakuje kasy na rachunki, albo na dworze jest 35stopni a obok przytula was taki wielki grzejnik:)
Może się to wydawać banalne ale ja się cieszę, że decyzje o wspólnym życiu podjęliśmy po 2latach wspólnego mieszkania i wiem, że dopóki będziemy się kochać to z resztą sobie poradzimy bo mamy praktykę
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
dla mnie bylo to tak ze nigdy nie myslalam o slubie.Nigdy nie bylam na to gotowa,nigdy mnie ta idea nie pociagala.Jakos to nie ja i nie moje zebawki.Z Andym to nagle stalo sie oczywiste,jakby naturalne.Jak oddychanie.
Dla mnie to znak ze cos w tym zwiazku jest wiecej niz w innych.Bo na rozum biorac to wszystko moze sie zdarzyc.On sie mna znudzi,ja sie nim znudze czy tez przestaniemy sie kochac z jakiegos powodu...Ciezko przewidziec bo zycie niesie nam nie to co chcemy ale to co dla nas ma Wink

...zgadzam sie to sie w pewnym momencie staje oczywiste że bedziemy razem, że sie pobieżemy i wogóle ta pewnośc....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez uwazam ze wspolne zamieszkanie to dobry pomysl.My mieszkamy juz ze soba ponad rok i jest o wiele latwiej dojrzec do decyzji o slubie kiedy sie wie ze bedzie sie prowadzic zycie w podobnym rytmie.Ze drobne roznice poteguja milosc a nie ja zabijaja.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Caliope8 Pięknie to napisałaś uśmiech My niestety nie możemy sprawdzić się nawzajem mieszkając razem przed ślubem smutny Moje Kochanie wie, że źle mi z tym, ale nic na to nie poradzimy. Moje Kochanie nie może się na razie wprowadzić do mnie, ale mam nadzieję, że to już ostatnie miesiące rozłąki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Japcio 3mam kciuki, żeby jak najszybciej się Wam udało i abyś mogła co dzień budzić się obok ukochanego:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo nie ma nic piekniejszego niz taka sytuacja..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas luzik raczej się nic nie zmieni. Znamy się od 15 lat, najpierw byliśmy przyjaciółmi więc wiem jak traktował swoje byłe dziewczyny, swoja mamę i znajomych. Zawsze mogłam liczyć na jego pomoc w złych chwilach, a nasza przyjaźń po latach przerodziła się w coś poważniejszego. Poza tym już mieszkamy razem od 6 lat razem, jesteśmy razem od 8 lat więc znamy się na wylot, Między nami z czasem zmieniło się tylko na lepsze:) Rozumiemy się bez słów, ciągle jesteśmy w sobie zakochani i bardzo szczęśliwi. Jestem pewna, że po ślubie nic się nie zmieni, u nas to bardziej dopełnienie formalności:)uśmiechuśmiech
mam naprawdę szczęście bo mój ukochany dorastał w domu, w którym rodzice byli wzorowym, bardzo kochającym się małżeństwem, więc wyniósł dobre podstawy:)uśmiechuśmiech
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

idealna sytuacja Shocked
Wiesz podswadomie zawsze patrze jak moj ewentualny partner mial w domu.Czy to cala rodzina czy nie.Jak wygladaja relacje miedzy moim mezczyzna a jego rodzicami.
Moj Andy jest z rodziny z duzym szacunkiem do kobiet.Jego tata cale zycie z jedna kobieta spedzil,zawsze ja szanowal i umilal zycie jak mogl.Tez uwazam ze moj wybranek ma niezle podstawy.Przynajmniej widzial jak to powinno dzialac Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
idealna sytuacja Shocked
Wiesz podswadomie zawsze patrze jak moj ewentualny partner mial w domu.Czy to cala rodzina czy nie.Jak wygladaja relacje miedzy moim mezczyzna a jego rodzicami.
Moj Andy jest z rodziny z duzym szacunkiem do kobiet.Jego tata cale zycie z jedna kobieta spedzil,zawsze ja szanowal i umilal zycie jak mogl.Tez uwazam ze moj wybranek ma niezle podstawy.Przynajmniej widzial jak to powinno dzialac Wink


U mnie tak samo, moje słońce zawsze chętne do pomocy, szanuje kobiety i nigdy nawet jak się kłócimy nie podnosi na mnie głosu co dla mnie jest bardzo ważne. Ja wiem jak mój ukochany traktował swoje byłe dziewczyny, bo byliśmy przyjaciółmi i się sobie zwierzaliśmy. Wiem, że nigdy żadnej nie zdradził, nie okłamał, źle nie potraktował. Wszyscy mi zawsze mówią, że lepiej trafić nie mogłam:)uśmiechuśmiech
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

facet powinien byc jak owczarek niemiecki.Pewny siebie,delikatny,opiekunczy.Mam fiola na punkcie onkow wiec takie dziwne porownania mnie czasami nachodza Wink
Ciesze sie twoim szczesciem.Oby kazdej sie tak udalo i znalazla oczy w ktorych bedzie mogla ogladac odbicie wlasnego uczucia
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 50, 51, 52  Następny
Strona 2 z 52

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group