Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

miesiączka się spóźnia... ciąża?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 12 Sie 2010, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak to mój zawsze mówi... można upaprać palcami język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Czw 12 Sie 2010, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale gdyby z tego miałoby powstać dziecko, musielibyśmy się znaleźć w jakiejś 0,01 % grupie ryzyka. Nie sąąąąądzę Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 13 Sie 2010, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lusilla napisał:
Okresu nie ma Smile Ale nie boję się, że to ciąża. O dziecku z NIEpękniętej prezerwatywy jeszcze nie słyszałam Wink No chyba, że gumka miała PORY przez które przenikają plemniki (według nauk pani z poradni rodzinnej Twisted Evil ).
Nowego Lusillowego dzidziusia nie będzie na forum.


moze to byl jakis superplemnik co moze przenikac scianki i lateks, tylko oow go zatrzyma? Mr. Green
szkoda, kazdy dzidzius to sama przyjemnosc uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angela_eL
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 7

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra nie widzialam ze jest juz taki temat, bo jestem tu od niedawna.

Pisalam juz osobny temat, ale niestety pani moderator go zamknela i nie dowiedzialam sie nic czego bym nie wiedziala, a wiec napisze tu.

Miesiączka spóźnia mi się już ponad tydzień, jednak mam wszystkie objawy jej nadejścia - bolą mnie piersi, brzuch, pęka mi głowa, jest mi niedobrze..
Naprawdę objawy wszystkie, jakby miała się za chwilę pojawić, jednak czekam czekam i nic.
W dodatku odczuwam dziwne swędzenia w okolicach pochwy i mam jakieś białe upławy.
Ostatnimi czasy miałam dużo stresów - pogrzeb w rodzinie, problem z chłopakiem, problemy z moją pracą oraz problemy rodzinne.
Jakiś czas po prostu nie potrafiłam przełknąć jedzenia i bardzo schudłam.
Nie wiem co się ze mną dzieje.. Współżyłam z chłopakiem prawdopodobnie w końcówkę dni płodnych.
Pragnę dziecka, na prawdę od zawsze.. wiem, że zrobię wszystko by zapewnić mu godny byt.. Jednak nie wydaje mi się, żeby to było to... Boję się, że to jakaś choroba.. Zapisałam się do lekarza, ale niestety u nas są takie kolejki, że jestem zapisana dopiero za miesiąc.. Co do testu ciążowego jeszcze nie robiłam, ale zrobię w ciągu najbliższych dni..
Najbardziej przeraża mnie ten ból w podbrzuszu i to, że mam objawy jakbym miała dostać ją lada dzień.. jednak nic i nic.. Może to być efekt stresu? Odchudzania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale Angela, nikt tu z kart nie wróży. Zrób najpierw test skoro Ci się okres spóźnia. Objawy jak na ciąże, ale dopóki testu nie zrobisz, albo nie będziesz u lekarza to co Ci możemy napisać? Możemy gdybać i wymyślać Ci choroby od depresji, po anemię do nerwicy i ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak już pisała jedna z dziewczyn. Pierw zrób test ciążowy, jeśli się nie zabezpieczałaś podczas współżycia...
Jeśli jednak jesteś na tabletkach, plastrach, spirali bądź stosowaliście prezerwatywy to ze stresów, nagłej, gwałtownej utraty wagi miesiączka rzeczywiście może Ci się opóźnić. Tak czy siak ja bym machnęła jakiś adekwatny test.
Co do upławów definitywnie sprawdziłabym tę sprawę u ginekologa bo z tym nie ma żartów. Póki co, na swędzenie miejsc intymnych możesz stosować rumianek ewentualnie kupić w aptece Clotrimazolum i stosować miejscowo, zewnętrznie.
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda, że nie napisałaś nic czy w jakikolwiek sposób się zabezpieczasz.
przyczyna może być tak naprawdę każda organizm kobiety jest nieobliczalny.
jak zaszłam w ciąże to też czułam nadchodzący okres, który jednak nie nadszedł, miałam też upławy, które wyleczyłam nie wiedząc o ciązy musiał to być 4 tydzień mój,
jak nie zrobisz testu to nic tu nie wywróżymy.
ale jeżeli to infekcja zwykła to miesiąc czekania pogorszy sprawe, może lepiej idź prywatnie szybciej?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angela_eL
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 7

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blondyna142 napisał:
szkoda, że nie napisałaś nic czy w jakikolwiek sposób się zabezpieczasz.
przyczyna może być tak naprawdę każda organizm kobiety jest nieobliczalny.
jak zaszłam w ciąże to też czułam nadchodzący okres, który jednak nie nadszedł, miałam też upławy, które wyleczyłam nie wiedząc o ciązy musiał to być 4 tydzień mój,
jak nie zrobisz testu to nic tu nie wywróżymy.
ale jeżeli to infekcja zwykła to miesiąc czekania pogorszy sprawe, może lepiej idź prywatnie szybciej?


Ogólnie zabezpieczamy się prezerwatywami, ale raz zdarzyło się, że mieliśmy wadliwą i po prostu pękła nam w trakcie igraszek (niestety zauważyliśmy po fakcie), dlatego też mam takie podejrzenia. Jak na razie cierpliwie czekam uśmiech Nie chciałam żadnych tabletek 72h po bo jest to ogromna ingerencja w organizmie kobiety, poza tym od zawsze pragnę dziecka.
Masz rację, powinnam zapisać się gdzieś prywatnie, mam nadzieję, że takich kolejek nie będzie.
Ogólnie to teraz widzę, że sama sobie dokładam objawów, wymyślam już.

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natik
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 681
Skąd: Skontowni

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochana,

Powiem Ci tak. Najgorszą rzeczą jest opisywanie problemu gdzieś na forum z prośbą o poradę. Żadna z nas nie jest lekarzem i ciężko jest cokolwiek powiedzieć. Jak nie chcesz czekać miesiącami na wizytę idź prywatnie. Na tej wizycie na pewno Ci ulży. Spotęgowanie jakichkolwiek objawów może mieć przyczynę w stresie, których wywołujesz sama zamartwiając się. Ja kiedyś też wmówiłam sobie chorobę. Nabawiłam się nerwicy a od trzech lat borykam się z szumami usznymi i nikt nie jest w stanie mi pomóc. A wszystko przez to, że wmówiłam sobie coś, doszedł stres itp
_________________
"Nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli..."

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrób sobie test z krwi. Następnego dnia będziesz miała pewność.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group