Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Apokalipsa? Tajemnicze dźwięki
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Wto 13 Mar 2012, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia_w napisał:
Cytat:
A tym bardziej, kiedy wiązana jest ona z datą 21.12.12. Ja wierzę w Apokalipsę, ponieważ wierzę też w Boga i w to, co jest napisane w Biblii.


Możesz przytoczyć o jaki fragment Biblii chodzi? Bo ja też jestem wierząca i nie wiem o czym piszesz. Data 21.12.2012 była podana bo podobno wtedy kończy się kalendarz Majów- ale oni nie mają nic wspólnego z naszym Bogiem.

Źle mnie zrozumiałaśoczko. Przytaczając tę datę odniosłam się do tego reportażu jak i ogólnego zamętu medialnego wokół niej - to jest dla mnie bzdurą. Coś takiego było już na przełomie wieków Rolling Eyes. Wiadomo przecież, że nikt nie jest w stanie tego przewidzieć.

Natomiast druga część mojej wypowiedzi odnosi się ogólnie do Apokalipsy Świętego Jana i opisanej w niej paruzji oraz końca świata.

Rozjaśniło sięoczko?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anioleczek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 208
Skąd: Polska.

PostWysłany: Wto 13 Mar 2012, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa coś tym jest:) W sumie za moich czasów było już ich tyle że nie potrafię zliczyć uśmiech Ale jednak nie przypominam sobie, żeby przy poprzednich było aż tyle rozgłosu, może to też dlatego że teraz jest łatwy dostęp do wszelakich mediów i po prostu ludzie się sami nakręcają.
W sumie to nawet właśnie w Biblii nie ma dokładnej daty końca Świata. Nikt nie wie kiedy on nastąpi, wie jedynie Bóg (nawet Matka Boska nie wiedziała to co dopiero my mamy wiedziećjęzyk).
Z tymi kalendarzami majów to też nie tak, pech po prostu że akurat ten się skończył na znanej nam dacie 21.12.12r. Fakt była to data końcowa, ale jednego z ich kalendarzy - były kolejne, które niestety zostały spalone.

Boję się jednego, że przez ten cały rozgłos odnośnie tej daty masa ludzi popełni samobójstwo ze strachu przed wszystkimi przeraźliwymi zjawiskami. To mnie najbardziej martwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 13 Mar 2012, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już parę razy miał być koniec świata, ale jakoś nie nastąpił. Rolling Eyes W końcu w Biblii jest napisane, że nikt nie zna dnia ani godziny, więc żyję pełnią życia i nie martwię się tą datą 21.12.2012 język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 13 Mar 2012, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anioleczek napisał:
Z tymi kalendarzami majów to też nie tak, pech po prostu że akurat ten się skończył na znanej nam dacie 21.12.12r. Fakt była to data końcowa, ale jednego z ich kalendarzy - były kolejne, które niestety zostały spalone.


Ja trafiłam też na taką wypowiedź (choć nie wiem ile w tym prawdy):

Cytat:
skoro od czasu stworzenia kalendarza przez cezara w 45pne bylo 514 lat przestepnych ...to teraz bez tych dodatkowych dni bylby juz lipiec 2013... a kalendarz majow nie zakladal lat przestepnych ,wychodzi wiec, ze od ponad 7 miesiecy zyjemy w postapokaliptycznym swiecie..

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anioleczek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 208
Skąd: Polska.

PostWysłany: Wto 13 Mar 2012, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
Anioleczek napisał:
Z tymi kalendarzami majów to też nie tak, pech po prostu że akurat ten się skończył na znanej nam dacie 21.12.12r. Fakt była to data końcowa, ale jednego z ich kalendarzy - były kolejne, które niestety zostały spalone.


Ja trafiłam też na taką wypowiedź (choć nie wiem ile w tym prawdy):

Cytat:
skoro od czasu stworzenia kalendarza przez cezara w 45pne bylo 514 lat przestepnych ...to teraz bez tych dodatkowych dni bylby juz lipiec 2013... a kalendarz majow nie zakladal lat przestepnych ,wychodzi wiec, ze od ponad 7 miesiecy zyjemy w postapokaliptycznym swiecie..


Kasztanowa skąd zaczerpnęłaś ostatnią wypowiedź? Chętnie przeczytałabym całośćuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 13 Mar 2012, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anioleczek napisał:
Kasztanowa skąd zaczerpnęłaś ostatnią wypowiedź? Chętnie przeczytałabym całośćuśmiech

Mało wiarygodne źródło - facebook, dlatego napisałam, że nie wiem ile w tym prawdy język Przytoczyłam wypowiedź, bo wygląda ciekawie, może ktoś się tu do niej odniesie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anioleczek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 208
Skąd: Polska.

PostWysłany: Wto 13 Mar 2012, 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
Anioleczek napisał:
Kasztanowa skąd zaczerpnęłaś ostatnią wypowiedź? Chętnie przeczytałabym całośćuśmiech

Mało wiarygodne źródło - facebook, dlatego napisałam, że nie wiem ile w tym prawdy język Przytoczyłam wypowiedź, bo wygląda ciekawie, może ktoś się tu do niej odniesie uśmiech


Znalazłam ten cytat na jakiejś stronie z dowcipami, na gronie i na bashu... Także raczej nie brałabym tego zbyt poważnie uśmiech

Nie wiem co o tym myślećVery Happy Ale z mojego otoczenia wszyscy sobie tak to wkręcają, że już mi ręce opadają - a ja przecież chcę dożyć swoich wnuków! ;( Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anioleczek napisał:
(...)
Nie wiem co o tym myślećVery Happy Ale z mojego otoczenia wszyscy sobie tak to wkręcają, że już mi ręce opadają - a ja przecież chcę dożyć swoich wnuków! ;( Very Happy

Aniołeczku, przepraszam, ale nawet i bez końca świata możesz ich nie dożyć. Nie chcę Cię urazićuśmiech, chodzi tylko o to, że nikt nie zna kresu naszych dni i jak to się stanie, kiedy umrzemy, w jakich okolicznościach. To równie dobrze może być jutro. I naprawdę nie dajmy się zwariować i wkręcać jakieś teorie, bo jest ich tylleee przecieżoczko, tyle się dzieje na świecie, jest tyle zagrożeń, nic na to nie poradzimy. Więc głowa do góry;)!

Aha i najlepiej to przestać czytać te wszystkie bzdury na ten temat. Na necie każdy może pisać co mu się żywnie podoba, więc tylko zaśmiecamy sobie głowęoczko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anioleczek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 208
Skąd: Polska.

PostWysłany: Sro 14 Mar 2012, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tęczówka napisał:
Anioleczek napisał:
(...)
Nie wiem co o tym myślećVery Happy Ale z mojego otoczenia wszyscy sobie tak to wkręcają, że już mi ręce opadają - a ja przecież chcę dożyć swoich wnuków! ;( Very Happy

Aniołeczku, przepraszam, ale nawet i bez końca świata możesz ich nie dożyć. Nie chcę Cię urazićuśmiech, chodzi tylko o to, że nikt nie zna kresu naszych dni i jak to się stanie, kiedy umrzemy, w jakich okolicznościach. To równie dobrze może być jutro. I naprawdę nie dajmy się zwariować i wkręcać jakieś teorie, bo jest ich tylleee przecieżoczko, tyle się dzieje na świecie, jest tyle zagrożeń, nic na to nie poradzimy. Więc głowa do góry;)!

Aha i najlepiej to przestać czytać te wszystkie bzdury na ten temat. Na necie każdy może pisać co mu się żywnie podoba, więc tylko zaśmiecamy sobie głowęoczko.


Oczywiście masz rację uśmiech Z tymi wnukami itp. to był raczej taki wątek humorystyczny Very Happy Pewnie, że mam nadzieję ich dożyć ale tak jak mówisz nikt nie zna dnia ni godziny uśmiech Po prostu zażartowałam z tego, że niektórzy biorą to bardzo poważnie uśmiech I sami się wykończą negatywnym myśleniem i wypatrywaniem różnych znaków. uśmiech
Nie ukrywam, że sama to robię, ale nie dlatego, że wierzę w to, że dopatruję się we wszystkich zdarzeniach daty końca świata:)
Po prostu jest to dla mnie wątek bardzo ciekawy i stąd moje zainteresowanie oczko Zresztą zawsze interesowałam się zjawiskami paranormalnymi bo jest to po prostu cholernie ciekawe uśmiech
Swoją drogą, jak już wcześniej mówiłam - koniec Świata, jest dla każdego z momentem gdy umiera - aczkolwiek na pewno nastąpi kiedyś kres naszej planety, bo to co miało początek kiedyś musi się skończyć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group