Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Koszty wesela
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 123, 124, 125  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monicanna
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 12

PostWysłany: Pią 10 Lut 2012, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

80 tys ?!
Przepraszam,ale dla mnie to przesada. Dla mnie najważniejszy jest ślub,a nie wesele.Nie wyobrażam sobie żeby zapożyczyć się na wesele (zabawe) i później na początku wspólnego życia spłacać kredyt przez kilka lat.

Typowo polskie " postaw się, a zastaw się"...
No ale to już moje skromne zdanie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniusia
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 1430
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 10 Lut 2012, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy robi wesele na jakie go stać uśmiech my robimy wesele na około 100 osob ponieważ na wiecej nie mamy przeznaczonych funduszy, a nie chcemy zaciągać kredytów. Niektórzy mają duże rodziny, dużo znajomych, których chcieliby zaprościć. To każdego indywidualna sprawa czy zrobi huczne wesele czy skromne przyjęcie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Pią 10 Lut 2012, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam ogromną rodzinę, mama moja ma 5 rodzeństwa, tata 7...wszyscy mają dzieci w moim wieku... nie sposób kogoś nie zaprosić uśmiech a rodzice zbierali już 5 lat, więc nie musieliśmy zaciągnąć kredytu... moi rodzice są kochani uśmiech na razie nic nie mówią... tyle wyjdzie, po prostu... i nie ma tu mowy o żadnym postaw sie a zastaw sie. Wręcz nie znoszę takiego porównania :/

Aniusia jest dokładnie tak Jak mówisz :*
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sob 11 Lut 2012, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda_wiewiórka napisał:
ewelajn napisał:
ruda_wiewiórka napisał:
No ja się martwię, że po podliczeniu wszystkiego może wyjść jakieś 70-80 tyś. :/ za taką kasę, to bym mogła jechać na mega wakacje uśmiech ale taki dzień jest raz w życiu uśmiech jak to mówi moja babcia: "trza się bawić, okazja jest!" uśmiech


czy to jest wesele w zamku ?
kurcze 80 tys jest poza obrebem moich wyobrazen i zdolnosci kredytowych pytajnik

tak do 40 to rozumiem - wielka impreza, ale 80 to juz nie ogarniam


Przy 230 osobach x 220zł za talerzyk +ok 100 os x 120 zł za poprawiny to już sie robi ładna suma. Do tego kamerzysta + fotograf, sukienka itp. Uzbiera sie... niestety takie ceny u nas, a i osób jest sporo. Moze na poprawinach bedzie mniej osób... ale w najliczniejszej opcji...



o ludu , ale dużo gosci Very Happy ja to bym musiala 150 z tego drzec z ulicy uśmiech no ale mam mala rodzine
ok to faktycznie wychodzi taka kwota

ja tam nie mowilam zastaw sie a postaw sie uśmiech
ale czasem takie kwoty wychodza jak sie robi wesele w jakims ekskluzywnym miejscu typu zamek /balon uśmiech

nie wiem jak to ogarniacie nawet strategicznie , gdzie kogo usadzic itd Very Happy szacun
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Sob 11 Lut 2012, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn to jest sala weselna w hotelu uśmiech takie ceny sobie ustalili w tej mojej okolicy... też uważam, że dużo, ale przecież to nie ode mnie zależy (tym bardziej, że ciężko jest na taką liczbę osób znaleźć salę :/ )
i też nie mam pojęcia jak usadzę gości ;p może niebawem się za to wezmę tak mniej więcej to będę miała chociaż jakieś rozeznanie uśmiech[/b]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lemonka88
maniak
maniak


Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 1075
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 11 Lut 2012, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna sprawa, z tym wyjazdem, dla rodzicow, ale koszta niesamowite...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kraki
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 54

PostWysłany: Nie 12 Lut 2012, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, ale nie każdy ma takich rodziców i takie możliwości. Pozazdrościć uśmiech

Moje przyjaciółki również miały to szczęście, że rodzice wsparli ich w organizowaniu wesela. My takiego szczęścia nie mamy i raczej nie mamy co liczyć na wsparcie finansowe przy organizowaniu wesela.

A ja nie wyobrażam sobie wydawać ostatnich oszczędności lub co gorsza zapożyczać się po to by zapewnić zabawę i dać się najeść ludziom. Za te pieniądzę wolę pojechać w podróż na Bali lub do Nowej Zelandii uśmiech
_________________
Każdy z nas jest aniołem z jednym skrzydłem, dlatego by móc latać musimy się bardzo mocno trzymać drugiej osoby...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Nie 12 Lut 2012, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda_wiewiórka napisał:
ewelajn to jest sala weselna w hotelu uśmiech takie ceny sobie ustalili w tej mojej okolicy... też uważam, że dużo, ale przecież to nie ode mnie zależy (tym bardziej, że ciężko jest na taką liczbę osób znaleźć salę :/ )
i też nie mam pojęcia jak usadzę gości ;p może niebawem się za to wezmę tak mniej więcej to będę miała chociaż jakieś rozeznanie uśmiech[/b]


no dużo jak za osobę , ale jak mają taką dużą salę a w okolicy nie ma innych możliwości to co się dziwić, każdy chce dziś zarobić

koleżanka też miała podobny problem ze znalezieniem sali na taką dużą liczbę osób,

ale powiem, że na małą liczbę osób jeszcze gorzej yyyy||
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Nie 12 Lut 2012, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to racja, jak kiedyś jeszcze w Siedlcach chodziłam, bo brałam pod uwagę wesele w sali- i mówiłam,że 50-60 osób, to w ogóle gadki nie chcieli zaczynać wykrzyknik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Pon 13 Lut 2012, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
to racja, jak kiedyś jeszcze w Siedlcach chodziłam, bo brałam pod uwagę wesele w sali- i mówiłam,że 50-60 osób, to w ogóle gadki nie chcieli zaczynać wykrzyknik


Takie podejście moim zdaniem to nie tylko szkoda dla przyszłej PM ale też dla nich... Przecież mogliby sobie zrobić reklamę, poprzez polecenie. Jest dużo par, które robią przyjęcia na mniej niż 100 osób. no ale cóż, taka polityka...


Kraki wiem, że mam szczęście posiadając takich rodziców uśmiech (nie tylko ze względu na to, że organizują nam przyjęcie oczko )
No i tak zastanawialiśmy się z P. jak im podziękować za to uśmiech a, że lubią podróżować, stąd wycieczka uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 123, 124, 125  Następny
Strona 53 z 125

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group