Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zmyślony przyjaciel.
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ness21
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 148

PostWysłany: Nie 5 Lut 2012, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będę ją delikatnie wypytywac : -) Póki co to koledzy poszli sobie na dwór i jeszcze nie wrócili he he. Co do duchów,to jak zaczynała mówić to była sytuacja,że sobie siedziała na lozku z główką podniesiona do góry ,patrzyła się na sufit i szeroko uśmiechała. Jak się zapytałam co tam widzi na tym suficie to powiedziała,że pana. Więcej się dowiedzieć nie mogłam,bo jej zasób słownictwa był wtedy mizerny. Ale moja mama uważa,że mała widziała mojego dziadka z którym bylam bardzo zzyta i nade mną czuwa. Ale u mnie kwestie duchów są trochę wątpliwe,chociaż nie mówię,że nie może tak być.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Nie 5 Lut 2012, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked Shocked Shocked

Ja jestem takim cykorem,że bym chuba umrał ze strachu Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ness21
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 148

PostWysłany: Nie 5 Lut 2012, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He he ja też jestem cykorem,ba ja nawet się pająków boję,a co mowa duchów. Ale jakoś chyba jestem takim niewiernym Tomaszem i bardziej wierzę w to,że dzieci udają,że coś widzą niż że widzą duchy. Chyba tak jest mi wygodniej w to wierzyć : P
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Nie 12 Lut 2012, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam zmyśloną przyjaciółkę, ale wyrosłam z tego a chodziłam do podst. jeszcze. Przeszło mi z czasem jak zaczęłam się z prawdziwą przyjaciółką kolegować. Czasami mi się te zmyślone rzeczy wracały ale już w liceum przeszło całkowicie. Mam nadzieje że moja niunia nie będzie miała tego. Bo trochę uciążliwe. Wygląda to trochę jak schiza... i nie każdy rozumie zmyślony przyjaciel.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group