Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy wypadałoby..?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ona =)
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 207

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo może być też tak... że suknia na mnie inaczej leżeć będzie... i ogólnie w niej jakoś inaczej wyglądać będę... bo bądź co bądź uroda i dorodna figura pani właścicielki też robi swoje :)))
_________________

"Dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, chociaż nadal dwoje..." Karol Wojtyła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia_2013
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 584
Skąd: Legionowo (Warszawa)

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ona =) napisał:
arsandra napisał:
Ona =) napisał:


Arsandra - i wiesz co? Dzięki za ten wpis... bo coraz bardziej mnie utwierdzacie w przekonaniu, że dobrą decyzję podjęłam. A suknia nie dość, że jest naprawdę ach... BOSKA, to i tania (zależy tez jak na to patrzećwesoły- 1000zł kosztuje przy czym w salonie kosztowała 3500. Więc chyba się opłaca.

Przyszły mąż (zaraz po Was:)) mnie wczoraj tak zmotywował. Powiedział "jedź. daję ci już pieniądze. tylko kup jak ci się podoba bo potem będziesz płakać, że nie kupiłaś! jak zwykle!"- no i ma rację he he, kochany mój uśmiech


Dzięki:) Ale doskonale rozumiem, bo byłam w praktycznie identycznej sytuacji. Cenowo też, ostatecznie zapłaciłam za suknię mniej niż 1000zł, a suknia w salonie 3800zł.
Bałam się, że suknia zżółknie albo coś, ale nie jest bialutka. uśmiech


A nie miałaś chwili zawahania? No wiesz... że gdzieś tam zobaczyłaś inną kieckę i pożałowałaś chwilowo... uśmiech albo coś oczko
Mnie się gust raczej nie zmienia, ale miałam tak z kiecką na studniówkę- kupiłam ją w październiku a w lutym już mi się nie podobała he he. Nie wiem, nie wiem... wszystko się okaże po przymiarce. Bo moze się okazać, że będzie jakoś źle leżeć albo coś. Na razie tak do końca nie nastawiam się... choć nie powiem... ta suknia spędza mi sen z powiek uśmiech

I żebyście nie myslały dziewczyny... kiecka nie jest jakas tam wymyślana, jest po prostu prosta mruga Ale mnie zawsze takie suknie urzekały. Jednak nie do tego stopnia... że non stop o tym rozmyślam uśmiech

a ja to się trochę obrażam ;p człowiek się w coś zaangażuje, a potem nawet popatrzeć nie może ;p
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Wto 31 Sty 2012, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ona=) jeśli to będzie ta sukienka, to kupuj! masz szczęście, że udało Ci się ją znaleźć uśmiech

i jak już ją przymierzysz to rób zdjęcie i wstawiaj uśmiech wtedy już chyba możesz, skoro aukcji nie możemy zobaczyć ;p
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonko89
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Kwi 2011
Posty: 199

PostWysłany: Wto 31 Sty 2012, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny!
Też jeszcze kilka dni temu miałam ten problem tzn. od początku wiedziałam, że nie kupię nowej sukni wiec brałam pod uwagę wypozyczenie lub kupno uzywanej. Rozsądek przemówił, ze skłaniałam się ku kupnie uzywanej (albo obawa przed zniszczeniem wypozyczonej).
Miałam mniej wiecej upatrzony krój i mimo ciągłych uwag mojego M., żebym się sesją zajeła oglądałam kiecki język
Ogłoszenie widziałam jeszcze przed Nowym Rokiem ale ostatecznie w zeszlym tygodniu napisalam maila dostałam fotki przyblizone wymiary i co stwierdziłam, ze innej nie chce uśmiech
Luby się zgodził zebym przymierzyła, więc się umówiłam i na przymiarke pojechałam z mamą boże jakie to jest cudowne uczucie gdy się zakłada suknie i wie, ze to ta jedyna lol
Okazało się jeszcze, że ma też buty jeszcze w moim rozmiarze ( a ja mam ogolnie problem z butami) Chociaż chciałam buty w kolorze amarantowym bo takie bedą dodatki mama wykazała sie rozsądkiem i namówiła mnie też na buty. Po przymiarce obgadałam z M.cala sytuacje i zastanawialiśmy się czy nie za wcześnie ale ja wiem, ze nie, drugiej takiej okazji bym mogła nie mieć.
I tak na koniec mam suknie z butami w cenie jaka chciała dziewczyna za suknie a nawet w sumie jeszcze taniej.

Pozdrawiam ciepluko :*
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ona =)
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 207

PostWysłany: Czw 2 Lut 2012, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.............
_________________

"Dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, chociaż nadal dwoje..." Karol Wojtyła


Ostatnio zmieniony przez Ona =) dnia Pią 10 Lut 2012, 13:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
donka
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sty 2012
Posty: 12

PostWysłany: Czw 2 Lut 2012, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slonko89 pochwal sie swoja sukienka oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group