Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Telefon komórkowy / smartfon
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 1 Lut 2012, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my jak najdłużej mamy zamiar ciągnąć na naszych nokiach- P ma taką sprzed 6 lat, nic się w niej jeszcze nie popsuło, tylko jest brzydka. Ja mam 2letnią- ale już wtedy to był stary model. Chyba 2700, zero awarii póki co uśmiech

Zastanawiam się, co wybrać dla P chyba z nokii właśnie- żeby model był nowy, ale powiedzmy projekt sprzed paru ładnych lat, nieprzeładowany elektroniką i bzdurnymi dodatkami, tylko taki na chociaż pół dekady Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Sro 1 Lut 2012, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pierwsze słyszę że nokie są awaryjne Shocked sama posiadam nokie, od 2 lat była kupowana nowa, dokładnie n81 i nie narzekam, poza tym że jest trochę porysowana Very Happy większość moich znajomych poleca i posiada tylko nokie, choć mój znajomy kupił ostatnio c6 i zadowolony nie jest, zaś kuzyn ma ją od pół roku i sobie chwali, w sumie to myślę że to jest jak ze wszystkim, jak ktoś trafi raz na trefną nokie to jej nie będzie chciał i nie poleci u mnie zaś trafiało się zawsze na nokie sprawne i niezawodne.

Mój wymyślił sobie że zmieniamy oboje telefony na nowsze, ja nie lubię zmian ale podobno nie mam nic do powiedzenia, mam jedynie wybrać model, i zastanawiam się właśnie nad tymi HTC albo nad nokią E7 albo n8..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 1 Lut 2012, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki HTC? Ale mówi, że jak wybór między wave a htc to htc;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Sro 1 Lut 2012, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaki HTC?.. nie mam pojęcia.. pani w salonie Play pokazywała mi jakiś HTC ale jaki dokładnie- nie mam pojęcia Very Happy wybrać mam co chce z nowych telefonów tylko na co się zdecydować jakoś nie przekonują mnie te dotykowe tel, ale teraz to tylko same takie Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Czw 2 Lut 2012, 6:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 12:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Czw 9 Lut 2012, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam HTC uśmiech mój P. chciał mi zrobić prezent i dał do wyboru albo HTC albo iphone... a że jabłko jakoś mnie nie bardzo przekonało wybrałam HTC desire jestem mega mega zadowolona. ma wszystko co trzeba, mnóstwo darmowych aplikacji, bateria też spoko, jak na tak duży ekran. przejrzyste menu i w ogóle uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 9 Lut 2012, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arsandra napisał:
Play - lubię to!oczko


Też to lubię! Internet hula jak szalony, można sobie gadać i gadać a faktury ciągle na tą samą kwotę oczko
Choć krętaczy tam też mają, jak w każdej sieci. Szlag mnie trafia, bo nigdy nie może być tak jak ma być, zawsze coś oczko

A co do telefonu to nie pomogę bo się nie znam, zawsze polegam na K. uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pią 10 Lut 2012, 0:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam iPhona i choć jest pieruńsko drogi to polecam go z czystym sumieniem. Nie ma opcji, żebym zdecydowała się na Nokię, HTC, Samsunga czy cokolwiek innego. Jakość, którą oferuje ten telefon jest zdecydowanie najlepsza, kupisz raz - przepadniesz Smile (mój trzeci model). Męża zaraziłam w ciągu kilku dni, teraz sam nie wyobraża sobie innego telefonu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pią 10 Lut 2012, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 12:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pią 10 Lut 2012, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te telefony nie są awaryjne, więc musiała być bardzo jednostkowa sytuacja. Nigdy od nikogo nie słyszałam, że iPhone się zepsuł Shocked Jeśli coś przestaje działać podłączam go do komputera i odtwarzam oprogramowanie, w ten sam sposób tworzę też kopię zapasową i wszystkie kontakty, zdjęcia, filmy, itp. lądują na nowym telefonie. Nie wiem na jakiej zasadzie Twoj mąż miał telefon, może założonego jalbreka, przez co automatycznie traci się gwarancję, dlatego musiał płacić?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 3 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group