Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak dobrze zaplanowac ten dzien ??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Pią 3 Wrz 2010, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracając do tematu muszę stwierdzić ze ten temat moim zdaniem jest dobry.
Co prawda ja jeszcze sama nie robiłam planu dnia ponieważ mój ślub jest dopiero w przyszłym roku ale dzięki wam dziewczyny wiem mniej więcej jak to wszystko można zorganizować.Very Happy
Nasz ślub jest na godzinę 16 i w dniu ślubu nie organizujemy sesji zdjęciowej ewentualnie kilka zdjęć studyjnych wiec mój dzień będzie bardziej luźny.
Aha nie zrozumcie mnie źle fotograf i kamerzysta będą ze mną i z moim K od samego rana do godziny 1 a może trochę dłużej, a sesje plenerowa będziemy mieć albo w poniedziałek albo we wtorek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw 26 Sty 2012, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez Was się zestresowałam. Mszę mamy na godz. 17, a salę wynajmujemy od 18. Całe 40 minut na życzenia? A co jeśli ksiądz się rozgada i msza się przeciągnie? Wtedy cały scenariusz weźmie w łeb, a schabowe się przypalą język Jedyne pocieszenie, że z kościoła do sali mamy jakieś 5 minut jazdy autem...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Czw 26 Sty 2012, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie stresuj się uśmiech 40 minut na życzenia to wcale nie tak dużo. Poza tym właściciele sali doskonale bedą wiedzieli kiedy co podać, już oni zdążyli nabrać w tej kwestii doświadczenia. Wejściu na salę towarzyszą dodatkowe życzenia, szampan itp. Zanim goście spokojnie usiadą na swoich miejscach obiad na pewno się nie przypali uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw 26 Sty 2012, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:
Nie stresuj się uśmiech 40 minut na życzenia to wcale nie tak dużo. Poza tym właściciele sali doskonale bedą wiedzieli kiedy co podać, już oni zdążyli nabrać w tej kwestii doświadczenia. Wejściu na salę towarzyszą dodatkowe życzenia, szampan itp. Zanim goście spokojnie usiadą na swoich miejscach obiad na pewno się nie przypali uśmiech

No właśnie zaczęłam się stresować, że na zbyt późną godzinę umówiliśmy mszę. Domyślam się, że na bank będzie trwała 1 godzinę, a to oznacza, że nie będziemy mieć czasu na życzenia, bo od 18 startuje przyjęcie... Może jeszcze dokładnie ustalimy to w restauracji?? A może umówić się z księdzem na wcześniejszą mszę?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Czw 26 Sty 2012, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedz w restauracji, ze msze macie o 17, więc będziecie około 18:00. Zresztą podejrzewam, że oni to wiedzą. Nikt nie postawi jedzenia przed przybyciem gości, a każdy właściciel dobrze wie, że takich rzeczy nie da się zaplanować co do minuty. Naprawdę nie masz powodu do stresu uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw 26 Sty 2012, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za racjonalne uspokojenie moich stresowych przemyśleń uśmiech Wszystko dlatego, że wydaje mi się, że gdzie nie pójdziemy, to my musimy się dostosować, a nie reszta do Nas. To chyba uraz z wizyty w pewnej restauracji, gdzie stawiano masę warunków....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Wto 31 Sty 2012, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam trochę inne pytanie... zaczęłam się ostatnio zastanawiać jak ten dzień ma wyglądać i za cholerę nie mogę sobie w głowie ustalić co po czym podczas przygotowań... ślub mamy na 17. i o której się umówić na makijaż i na fryzure, oraz co najpierw?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Wto 31 Sty 2012, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw fryzura, potem makijaż, im pózniej tym lepiej. Po pierwsze wyśpisz się, po drugie nie siedzisz potem sztywna czekając na odpowiednią godzinę. O dlugość czasu samych przygotowań musisz zapytać fryzjerkę / makijażystkę, a potem dostosować do pory dnia. Nasz ślub tez był na 17:00, fryzjera miałam o 12:00, makijaż o 14:00 i tak jeszcze bardzo dużo czasu zostało (około 15:30 byłam już gotowa ze wszystkim).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group