Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zdjecia tych ktorzy odeszli przy bukiecie slubnym
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sro 25 Sty 2012, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ona =) napisał:
Ja znam jeszcze taki przypadek. Para Młoda pojechała na grób jednego z nieżyjących rodziców, a zza grobów... cykał im zdjęcia fotograf... to już totalne przegięcie, nie do przyjęcia, nie wyobrażam sobie tego!

Ja też znam taki przypadek. Zdjęcie jest nawet w albumie ślubnym i jakoś nie razi w oczy jak się przegląda. Ślub nie jest tylko na pokaz, jest przeżyciem indywidualnym dla każdego - może właśnie dla kogoś takie zdjęcie w tym szczególnym dniu wiele znaczy, bo innego mieć nie może z tą bliską osobą, której już nie ma.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kraki
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 54

PostWysłany: Sob 28 Sty 2012, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że każdy ma prawo do swojego podejścia do sprawy. Nie będę krytykować podejścia któregokolwiek. Mój tata zmarł ponad 12 lat temu i pomysł z medalionem bardzo mi się podoba, tym bardziej, że wiem, że do ślubu nie będzie mnie miał kto odprowadzić ;/
_________________
Każdy z nas jest aniołem z jednym skrzydłem, dlatego by móc latać musimy się bardzo mocno trzymać drugiej osoby...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katorii
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 234
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kraki zgadzam się z Tobą i przy moim bukiecie też będzie taki medalion. Nikt oprócz mnie i narzeczonego nie musi o nim wiedzieć bo po co? To nie na pokaz tylko dla nas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam,że są jakieś granice....... Jak dla mnie, takie epatowanie zmarłymi w czasie ślubu i wesela- zwłąszcza w taki sposób,żeby rodzina "widziała" i "wiedziała" jest totalnym przekroczeniem granic dobrego smaku.
I groteski...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katorii
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 234
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak. Są jakieś granice i każdy sam ustala gdzie są jego. Jedni robią coś dla innych inni bo tak czują i tak samo jedni odbiorą to jako groteskę inni jako coś szlachetnego. Każdy ma wolną wolę i wolny wybór ważne tylko żeby przyjmował na siebie konsekwencje własnych czynów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że osoby, które będą miały przy sobie w dniu ślubu swoich rodziców nie powinny wypowiadać się na temat dobrego/złego smaku czy też przekraczania granic w tej sprawie. Nie wyobrażam sobie mojego ślubu bez moich rodziców i nie wiem w jaki sposób chciałabym uczcić ich pamięć czy też mieć ich przy sobie gdyby ich nie było... Moze to byłby medalion, może wizyta na cmentarzu przed ślubem, nie wiem. Ale nie posuwałabym się do krytyki nie mając do czynienia z w/w sytuacją. Wątpię, żeby ktokolwiek szedł na grób matki czy dodawał medalion do bukietu na pokaz...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam podobne zdanie do Agattt. Ciężko sobie taką sytuację wyobrazić, jeśli ktoś w takiej sytuacji nie jest. Ja sama nie wiem, jak zachowałabym się. U nas decyzja należy do P., bo być może coś takiego zrobimy, choć dopiero tu dowiedziałam się, że coś takiego jest, bo nigdy nie słyszałam. Natomiast na cmentarz wybieramy się na pewno, ale rano, myślę, że jeszcze przed fryzjerem nawet, bo mam na 10. Bez żadnych fotografów oczywiście, itp., ale na pewno pojedziemy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
Wątpię, żeby ktokolwiek szedł na grób matki czy dodawał medalion do bukietu na pokaz...

Pięknie to napisałaś uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
A ja uważam, że osoby, które będą miały przy sobie w dniu ślubu swoich rodziców nie powinny wypowiadać się na temat dobrego/złego smaku czy też przekraczania granic w tej sprawie. Nie wyobrażam sobie mojego ślubu bez moich rodziców i nie wiem w jaki sposób chciałabym uczcić ich pamięć czy też mieć ich przy sobie gdyby ich nie było... Moze to byłby medalion, może wizyta na cmentarzu przed ślubem, nie wiem. Ale nie posuwałabym się do krytyki nie mając do czynienia z w/w sytuacją. Wątpię, żeby ktokolwiek szedł na grób matki czy dodawał medalion do bukietu na pokaz...
zgadzam się z tym... tym bardziej, że sama tak naprawdę nie wiem jak to jest
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulek215
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 984
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 29 Sty 2012, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój tata zmarł 14 lat temu i nie wiem czy chciałabym mieć taki medalion z jego zdjęciem. Na pewno będę chciała pamiętać o nim w tym dniu, myślałam, że moglibyśmy tuż przed ceremonią pójść na cmentarz, złożyć kwiaty, dla mnie to byłaby taka jakby prośba o błogosławieństwo. Na pewno nie chciałabym, żeby w tym momencie był ze mną ktoś oprócz mojego narzeczonego, nigdy nie pozwoliłabym, żeby ktoś nam wtedy robił zdjęcia. A co do medalionu, wiem, że gdyby moja mama wiedziała, że mam taki medalik przy bukiecie, przepłakałaby cały ślub.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group