Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie dobrze i niedrogo zorganizować wesele w Warszawie?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kejti84
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 7
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 23 Sty 2012, 21:46    Temat postu: Gdzie dobrze i niedrogo zorganizować wesele w Warszawie? Odpowiedz z cytatem

Chciałabym się zapytać gdzie w Warszawie (nazwy restauracji, sal itp.) można zorganizować wesele? Chodzi mi o Wasze doświadczenia z miejscem, może ktoś coś poleca!
Z niecierpliwością czekam na informacje
Kasia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 23 Sty 2012, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić restaurację Magnacka. Koleżanka miała tam wesele, świetny stosunek jakości do ceny
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kejti84
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 7
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 23 Sty 2012, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje bardzo, jestem właśnie na ich stronie. Zamierzamy zorganizować wesele na ok.65 osób- więc nie tak dużo. Chciałabym też poszukać gdzieś w samej Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 23 Sty 2012, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kejti84 napisał:
Dziękuje bardzo, jestem właśnie na ich stronie. Zamierzamy zorganizować wesele na ok.65 osób- więc nie tak dużo. Chciałabym też poszukać gdzieś w samej Warszawie.


Jaką cenę za talerzyk zakładasz i jakie dodatkowe koszta mogą wchodzić w grę?
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kejti84
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 7
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 23 Sty 2012, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej poniżej 200zł, menu nie jakieś z górnej półki- smaczne i standardowe:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 23 Sty 2012, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kejti84 napisał:
Najlepiej poniżej 200zł, menu nie jakieś z górnej półki- smaczne i standardowe:)


Hotel Dedek Park, Restauracja Neptun, Róża Wiatrów ( przyjęcie raczej bez tańców), sala euforia na Pańskiej, http://www.mmcatering.pl/ , http://www.gaja.waw.pl/restauracja/web/index.php/podstrona/show/id/5 , http://www.rozdroze.pl/serv01.htm

właściwe wazne jest też jakie dzielnice preferujesz, czy ma być jakiś ogródek, czy z noclegiem
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kejti84
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 7
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 23 Sty 2012, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje bardzo za tak fachową pomoc. Dzielnica nie ma znaczenia- zastanawiam się nad tą Euforią-muszę się tam wybrać. Noclegi w sumie nie będą potrzebne bo wszyscy praktycznie z Warszawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 23 Sty 2012, 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kejti84 napisał:
Dziękuje bardzo za tak fachową pomoc. Dzielnica nie ma znaczenia- zastanawiam się nad tą Euforią-muszę się tam wybrać. Noclegi w sumie nie będą potrzebne bo wszyscy praktycznie z Warszawy.


Nie ma za co. W Warszawie sal i restauracji mnóstwo, ale jak chce się coś znaleźć na mniej niż 100 gości i za mniej niż 25 zł, to już nie tak łatwo. U nas kluczową rolę akurat odegrała liczba gości i Wisła. Gdyby nie to, to stawiałabym na Zalew Zegrzyński
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kejti84
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 7
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 23 Sty 2012, 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie jeśli wolno mi spytać odbędzie się Wasze wesele? My szukamy najpierw sali na wrzesień 2012, jejku jakbym chciała żeby się udałouśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 24 Sty 2012, 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W hotelu Wisełka. Po pierwsze: moi przyszli teściowie mieli tam wesele i cała rodzina bardzo pozytywnie wspomina to miejsce. Po drugie: z taką liczbą gości większość miejsc nam odmawiała. Po trzecie: nad Wisłą tak jak chcieliśmy. Po czwarte: sala w pewien sposób powiązana z miejscem w którym pracuje mój narzeczony i dzięki temu nie płacimy za wynajem sali tylko za catering. Po piąte: jest taras i zielono dookoła. Mam mnóstwo wątpliwości co do tej sali, ale każdy pociesza mnie, że jest ok. Generalnie chyba fatalnie nie wygląda, a moja wena twórcza może poszaleć uśmiech
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group