Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zobaczcie takie zapotrzebowanie /Warszawa/
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pon 9 Sty 2012, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z daleko widać, że to prowokacja. Po pierwsze wszelkie dane są karykaturalnie wyolbrzymione - wesele na 500 osób, śmigłowiec, drogi hotel, pałac, zagraniczni goście wysokiej rangi, obowiązek stroju wieczorowego, czyli smokingu, władanie wieloma językami obcymi, rzucanie nazwiskami znanych w branży fotografików. Ale nade wszystko trudno uwierzyć, żeby osoba, która jest bogata (na ta taką jest w tym ogłoszeniu ewidentnie kreowana) oszczędzała na tak ważnej rzeczy jak film i zdjęcia. Przecież samo przyjęcie - 200 zł (podejrzanie mało jak na tak wykwintne wesele) x 500 osób to 100 tys. zł. Takie nowobogackie osoby najpewniej zamówiłyby jedną z najdroższych firm z branży, żeby móc się tym pochwalić, a nie szukały amatorów, którzy dopiero budują swoje portfolio.

Jest to kpina z Młodych Par, chcąca pokazać "nas" jak krwiopijców o nadmiernie wygórowanych wymaganiach, więc też strzelam, że musiał zrobić to jakiś usługodawca Wink

Zbigniew Swiderski napisał:
Skoro klienci szukają fotografów i kamerzystów (swoją drogą ciekawe czemu tylko ich)* za możliwość umieszczenia zdjęć w portfolio to czemu mają nie iść o krok dalej i żądać kasy za możliwość pracy na ślubie?

To jest pomieszanie porządków. Usługodawcy pierwsi wyszli z takimi propozycjami. Ci którzy chcieli znaleźć pierwszych klientów, umieszczali takie ogłoszenia na różnych forach internetowych. A młodzi, którzy muszą zaciskać pasa, korzystają z takich propozycji. Chyba nic w tym złego...

* Nie tylko "ich". Podobnie dzieje się w innych branżach, w których o pozyskaniu klientów decyduje portfolio, np. w architekturze wnętrz.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Pon 9 Sty 2012, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette, a mnie się wydaje, że to trochę jak pytanie, co było pierwsze - jajko czy kura oczko Wśród rodzin, znajomych padają propozycje do zrobienia zdjęć na ich ślubie za darmo, czemu więc foto amator nie miałby spróbować? To bez znaczenia kto zaczął, kto pierwszy wyszedł z pomysłem. Fakt jest taki, że dla obu stron niesie to korzyści i ryzyko,o! język
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pon 9 Sty 2012, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Być może. Chociaż ja nie mówię o konkretnym indywidualnym inicjatorze takiego pomysłu, bo jego rzeczywiście trudno byłoby ustalić. Wink Mówię raczej o "trendzie" i wydaje mi się, że to właśnie usługodawcy go zapoczątkowali.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pon 9 Sty 2012, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliete: A czy nie sądzisz,że z nas usługodawców akurat w tej branży też zrobiono dziadów?
I tak na prawdę, to w sumie nie wiem, o co chodziło autorowi takiego ,,ogłoszenia''. Prowokacja- to bardzo ogólne stwierdzenie.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pon 9 Sty 2012, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
Juliete: A czy nie sądzisz,że z nas usługodawców akurat w tej branży też zrobiono dziadów?

Wybacz, ale nie bardzo wiem co masz na myśli, więc trudno mi odpowiedzieć na Twoje pytanie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group