Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Polerowanie obrączek, rysy na złocie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 30 Lip 2011, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bolałam jak zobaczylam że tył pierścionka jest porysowany i już nie wygląda tak jak w dniu zaręczyn, ale pocieszam się ze z przodu ciągle jest śliczny błyszczący uśmiech
A obrączka, musi się porysować, chociaz tez już mnie boli jak sobie pomyślę że nasze też się porysują, ale to nieuniknione jeśli są ze złota uśmiech na pewno i tak dalej widać że Wasze obrączki są świezutkie uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sklep-Jubilerski
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 155

PostWysłany: Pon 8 Sie 2011, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to dbać też o obrączki i odpowiednio je pielęgnować,bez tego ani rusz. są przecież specjalne preparaty ochronne które też mogę polecić,bo w końcu pracuję w tym na co dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karo
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 44

PostWysłany: Wto 9 Sie 2011, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja obrączka na szczęście nie rysuje się, ale staram się ją ściągać jak robię coś, co by jej mogło zaszkodzić uśmiech co do polerowania to nie wiem , nie spotkałam się z tym. Co jakiś czas czyszczę biżuterię takim specjalnym środkiem kupionym w Aparcie i potem jeszcze pucuję specjalną ściereczką, może dlatego tak dobrze wygląda i obrączka i pierścionek uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monik@
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 159
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 9 Sie 2011, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wzięliśmy ślub cywilny w maju i od tego czasu nasze obrączki mają setki rysek (dodam, że nigdy ich nie ściągamy) na ślub kościelny będzie trzeba je trochę wypolerować, ale raczej zrobimy to sami jakimś specjalnym preparatem.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Pon 31 Paź 2011, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie dokładnie macie obrączki,z białego czy żółtego złota? Bo z żółtego ciężko będzie wypolerować tak,aby nie było na nich żądnej ryski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiulek99
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 18

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja sie zastanawiam czy brac błyszczace z tego co tu czytam podobaja mi sie matowe/satynowe ale one sa podobne jeszcze gorsze w utrzymaniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wrzos2012
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 130

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też chcieliśmy mieć gładkie błyszczące, ale przy pierwszej wizycie u jubilera wybraliśmy zupełnie inne. Rozmawiałam z znajomym, któremu jego zlotnik powiedział, że czymś tam dodatkowo pokryje obrączki i nie będzie widać rys. Szczerze w to wątpię....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kropka86
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lis 2011
Posty: 62

PostWysłany: Sro 30 Lis 2011, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karo napisał:
Moja obrączka na szczęście nie rysuje się, ale staram się ją ściągać jak robię coś, co by jej mogło zaszkodzić uśmiech co do polerowania to nie wiem , nie spotkałam się z tym. Co jakiś czas czyszczę biżuterię takim specjalnym środkiem kupionym w Aparcie i potem jeszcze pucuję specjalną ściereczką, może dlatego tak dobrze wygląda i obrączka i pierścionek uśmiech



a tak z ciekawości, co jaki czas czyścisz obrączkę tym płynem? On jest do złota i do srebra?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o matowe obrączki,to wcale nie są one trudne w utrzymaniu. Liczy się tylko dobra,odpowiednia pielęgnacja i po kłopocie. Bardziej obawiałbym się błyszczących.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ART. DECO JUBILER napisał:
Jeżeli chodzi o matowe obrączki,to wcale nie są one trudne w utrzymaniu. Liczy się tylko dobra,odpowiednia pielęgnacja i po kłopocie. Bardziej obawiałbym się błyszczących.
Jakoś w "Twoim" salonie usłyszałam coś innego...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group