Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

internetowa zdrada
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 14:38    Temat postu: internetowa zdrada Odpowiedz z cytatem

Nie, to nie będzie kolejna historia na "faktach autentycznych" Very Happy

Kiedyś natknęłam się w necie na artykuł (czy może to było jakieś forum, albo blog... nie pamiętam) o internetowych zdradach/nie-zdradach. Tam były opisane przypadki małżeństw, w których wszystko jest super, para się dobrze ze sobą dogaduje, kochają się... Ale jednak jedno z nich ma internetowego kochanka. Stałego lub kilku przelotnych oczko Po prostu jedno z nich umila sobie wolne chwile, gdy partner/partnerka jest zajęta i wchodzi sobie np. na czata i tam flirtuje... Opowiada sobie z osobą po drugiej stronie monitora różne intymne szczegóły i układa erotyczne scenariusze "co by było gdybyśmy się spotkali...".
Co Wy na to? Zdrada czy nie zdrada? Co byście zrobili, gdybyście dowiedzieli się, że Wasza połówka coś takiego robi? uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się chyba wściekła, jak by siedział i czatował z jakąś inną kobietą. Sama tego nie robię, więc chciałabym żeby mój partner/mąż tego nie robił.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem mało wyrozumiała, jeśli chodzi o wszelkie wirtualne znajomości... Byłoby mi bardzo przykro i byłabym zła. Nawet jeśli nie jest to zdrada sensu stricto, jest to absolutny brak lojalności. A to już bardzo dużo.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak samo wykrzyknik!
Zdarda i już.



A z drugiej strony co myślicie o zdradzie w myślach?? Tzn : podczas zbliżeń z ukochanym wyobrażanie sobie kogoś innego, różne sceny, innych partnerów. To też zdrada??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie zupełnie nie wyobrażam takiej sytuacji, trudno mi to osądzać uśmiech. Na całe szczęście, nigdy nie miałam takiego problemu. Ale odnośnie wirtualnych znajomości - wiem, jak to boli, bo z byłym przechodziłam takie między innymi doświadczenia...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NutkaMisio napisał:
Ja tak samo wykrzyknik!
Zdarda i już.



A z drugiej strony co myślicie o zdradzie w myślach?? Tzn : podczas zbliżeń z ukochanym wyobrażanie sobie kogoś innego, różne sceny, innych partnerów. To też zdrada??


Nie no... jakoś nie mogę sobie wyobrazić żeby wyobrażać sobie kogoś innego w takim momencie oczko Gdyby tak było... to chyba czułabym wyrzuty sumienia i dręczyłoby mnie czemu tak jest... Ale może jestem przewrażliwiona lol
I prawda jest taka, że i w przypadku wirtualnych znajomości, i wyobrażania sobie kogoś innego - gdyby to dotyczyło mojego faceta to bym sie baaardzo wkurzyła oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale powiem Wam jeszcze, że z tego, co pamiętam to komentarze pod tamtym artykułem były, że to "znak naszych czasów" i efekt ogólnodostępnego Internetu i nie ma się czym martwić bo to normalne... Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bzdury piszą, nie czytaj nigdy komentarzy pod artykułem uśmiech. Jaki znak naszych czasów - uczucia zawsze są takie same, a tylko głupi ludzie przyzwalają na takie rozciąganie granic. To tak jak z tym, jak to się nazywa, doggingiem, swingersami i innymi takimi. Ludzie chcą być nowocześni i takie obrzydliwe rzeczy robią, raniąc siebie i partnerów... ja jestem bardzo anty do takiej nowoczesności nastawiona.

A wracając do tego myślenia o kimś innym... raczej zastanowiłabym się, czy na pewno dobrze wybrałam małzonka, jeśli wyobrażałabym sobie, że kocham się z kimś innym...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby mnie się coś takie przydarzyło byłoby mi bardzo przykro i poczułabym się zawiedziona. Na pewno nie obyło by się bez poważnej rozmowy z mężem.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że kobiety i mężczyźni mają trochę inne podejście do tych spraw, tzn. kobiety chyba się bardziej angażują i chyba tylko niewielka ilość kobiet potrafi oddzielić seks od uczuć, a mężczyźni w tej kwestii chyba jakoś łatwiej mają i ja nawet jest w stanie uwierzyć, że tak po prostu zostaliśmy stworzeni. W każdym razie nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, gdzie wszystko jest w związku jak należy, para się kocha, dogaduje, itd., a jedno z partnerów szuka czegoś poza...moim zdaniem to w takim razie gó... prawda, że wszystko jest ok - być może tylko na pokaz. Dla mnie jako kobiety i partnerki byłaby to po prostu zdrada. Nieważne czy w myślach, czy w necie, czy po prostu w pokoju za ścianą...zasada jest prosta, czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal....nie mniej jednak nie mogę sobie nawet do końca wyobrazić, jaka byłaby moja reakcja na coś takiego, mogę się tylko domyślać, a ja bardzo nerwowy człowiek jestem. Nie chcę pisać, że w życiu nie wybaczyłabym zdrady, na pewno nie usprawiedliwiam czegoś takiego, choć moim zdaniem w większości przypadków wina leży gdzieś po środku - być może ja należę do takich osób, które od razu u siebie doszukują się czegoś takiego...mam nadzieję, że nigdy nie będę się musiała o czymś takim przekonać. Ufam mojemu Kochanemu, wierzę, że nigdy by czegoś takiego nie zrobił. uśmiech

Marga napisał:


A wracając do tego myślenia o kimś innym... raczej zastanowiłabym się, czy na pewno dobrze wybrałam małzonka, jeśli wyobrażałabym sobie, że kocham się z kimś innym...


dokładnie tak...oczywiście, mogłabym sobie wyobrażać, gdzie to robimy, jak wyglądamy, co mamy na sobie, itd., ale nie że inna osoba...
_________________


Ostatnio zmieniony przez arsandra dnia Sro 28 Gru 2011, 15:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group