Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Relaks dla duszy: gdzie byłam, co zrobiłam, co przeżyłam.
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Pią 16 Gru 2011, 17:47    Temat postu: Relaks dla duszy: gdzie byłam, co zrobiłam, co przeżyłam. Odpowiedz z cytatem

Część II: Relaks dla duszy: gdzie byłam, co zrobiłam, co przeżyłam.

Wizyty w kinie, teatrze, SPA, etc. Smile

Pozdrawiam,
arsandra

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pon 19 Gru 2011, 6:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 10:35, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Pon 19 Gru 2011, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj byłam na Halce uśmiech baardzo mi się podobałowykrzyknik!
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 19 Gru 2011, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzyjcie "Czarnego..." koniecznie Very Happy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pon 19 Gru 2011, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 10:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Pon 19 Gru 2011, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ramach uzupełniania ominiętych w tym roku premier obejrzeliśmy sobie "Another year" - bardzo polecam. Proste środki, dużo emocji, świetne aktorstwo i dużo materiału do przemyśleń. W szczególności z perspektywy szczęśliwych młodych mężatek.
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Nie 8 Sty 2012, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako że "co przeżyłam" jest w tym dziale, to muszę się podzielić tym, co mnie rano spotkało...bo zapomniałam wcześniej:D
Otóż jechałam sobie do Wawy na uczelnię na egzamin, na 8:30, więc ok:7:40 wyjechałam z domu. Po drodze zabieram do auta koleżankę z Tarchomina, zatem jechałam swoją dawna trasą, jak ponad rok jeżdziłam do pracy. uśmiech (bo mogę też jechać od siebie inną trasą, ta sama odległość, ale dwupasmówka;) Jeżdżę dość szybko generalnie, świetnie się czuję za kółkiem i nie raz miałam farta do policji, bo albo mnie nie zatrzymali, albo..no właśnie - tylko raz zatrzmali, ale puścili z pouczeniem, uf:P
W każdym razie mam coś takiego z policją i strażą miejską, co się również Piotrkowi udziela, że cholera jakieś mnie przeczucie nachodzi...dziś było rano, nie byłam nauczona na ten egzamin, niewyspana i jakoś mi obojętnie było..ale jadę sobie widzę policję - stoją gdzieś tam na parkingu "myślę sobie: chłopaki nie śpią w niedzielę rano:P". Dalej jadę, znów stoi policja na awaryjnych i jakiś autobus - nietrzeźwy kierowca - pomyślałam sobie. Jadę dalej, jadę...- jest tam taki teren zabudowany, dość długi i często stoi policja, patrzę na zegarek, ech, spoko, nie spieszy mi się, jadę 60. No i patrzę, że stoją, jadę sobie pewnie dalej, a tu lizak, kurde, to do mnie, aaaa, dlaczego? przecież na 100% jechałam tylko 60:P otwieram szybę, dzień dobry, a tu pan policjant mi alkomat podstawia i coś tam gada. Very Happy ja tu japę, chucham, a on nieeee tak, to jak świeczkę proszę dmuchnąć, mocniej, ja się zaczęłam śmiać, że to pierwszy raz, odpowiedział coś, nie pamiętam, ale oczywiście było zero, nawet dokumentów nie sprawdził. Pomyślałam sobie, że bardzo dobrze Olu, że jednak na egzamin się nie spieszyłaś. Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Pon 9 Sty 2012, 0:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Szczecinie w kilku miejscach robią takie kontrole w poniedziałki uśmiech
Każde auto jakie jedzie to kierowca musi dmuchnąć w alkomat i też właśnie dokumentów nie sprawdzają uśmiech
Raz przez to prawie spóźniłam się na pociąg język
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Pią 10 Lut 2012, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja byłam ostatnio na :Najlepsze z Romy". świetne! jak będą grać jeszcze raz to idę uśmiech a 21.02 idę na kabaret spadkobiercy do palladium uśmiech

a w styczniu byłam jakoś jeszcze w metrze na "I love you" też fajny uśmiech

a z policją to ja mam bardzo podobnie, tylko kiedy mnie tylko nie sprawdzają, ja zawsze, ale zawsze jadę nie swoim samochodem (robię najczęściej za kierowcę uśmiech ) i nigdy nie mam włączonych świateł uśmiech na szczęście udaje mi się zostać przy pouczeniu uśmiech a nie włączam tych świateł dlatego, bo u mnie automatycznie się włączają i wyłączają uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Nie 26 Lip 2015, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio byłam w kinie na:
-Minionki
-W głowie się nie mieści


Obie animacje przypadły mi do gustu uśmiech
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group