Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomoc medyczna w weekendy.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ness21
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 148

PostWysłany: Pią 16 Gru 2011, 23:22    Temat postu: Pomoc medyczna w weekendy. Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekawa czy kiedyś Wam się to przydarzyło. Moje Malenstwo miało kaszel przez 2tyg! Chodziłam do lekarzy i nic,nie miała nawet zaczerwionego gardła. Ostatni raz byłam u lekarza w Czwartek. Kombinowali na wszystkie strony-alergia i inne cuda na kiju. Z piątku na sobotę w nocy zaczął ją męczyć straszny kaszel,szczekala jak piesek. Noc była oczywiście nie przespana. W sobotę pojechałam z nią na całodobowy dyżur. Pan doktor z góry na mnie nawrzeszczal że to dyżur nagłych przypadków,a on tu nagłego przypadku nie widzi. Nie był sympatyczny nawet dla dziecka. Normalnie to bym go zje****,ale chciałam żeby przepisał Niuni jakiś lek,żeby już się nie męczyła. Teraz mam powtórkę z rozrywki-od poniedziałku do środy gorączka 38stopni,zero innych objawów. Pediatra bezradny kazał zbijac gorączkę. Gorączka w środę pięknie minęła. Od dzisiaj w godzinach wieczornych złapał ją odrywający się paskudny kaszel. Przydałoby się jutro jechać na dyżur,bo ze zwykłego przeziębienia do zapalenie krtani u niej niedaleka droga. Pewnie znów będzie niesympatycznie. U Was też są tacy nienormalni lekarze na dyżurach? Nie interesuje mnie to że ich zdaniem nagły przypadek to nie wiem,chyba gorączka 40stopni. Moje dziecko jest wcześniakiem,swoje przeżyłysmy w szpitalu i każde przeziębienie dla nas to znak,że interwencja lekarza jest potrzebna,nawet jeśli ma to być takie małe nic,które po syropku przejdzie. Mój lekarz pierwszego kontaktu się do tego przyzwyczaił i zawsze jest miły i sprawdza co tam się dzieje. A na tych dyżurach to chamy,jakby za darmo tam siedzieli.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 16 Gru 2011, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety Ness, ale doktor nieładnie Cię potraktował a do tego wszystkiego wcisnął Ci kit... NPL lub NOL to nie są nagłe przypadki Shocked Tam się idzie jak się coś dzieje w weekend, święta lub w godzinach 18-8.
Nagłe przypadki to są na ostrych dyżurach (laryngologiczny, okulistyczny, chirurgiczny, SOR-szpiTalny oddział ratunkowy).
A jak dzieciaczkowi Twojemu się coś w weekend wydarzy to bierzesz rmue, zgłoszenie do ubezpieczenia i idziesz do rejonowej NOL/NPL i tam Cię lekarz przyjmuje.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ness21
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 148

PostWysłany: Pią 16 Gru 2011, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własnie moja mama też się zdziwiła,że od razu tak na mnie nawrzeszczał. Ona by mu na pewno tego nie przepusciła hehe... No ale cóż zrobić Sad Nasza służba zdrowia coraz bardziej mnie denerwuje Confused Jedynie mam pełen szacunek do naszego pediatry.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group