Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pies w dobre ręce

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Pon 16 Maj 2011, 16:17    Temat postu: Pies w dobre ręce Odpowiedz z cytatem

Wiadomość od znajomej (mieszka w Starachowicach):

Moja sytuacja osobista sprawiła że muszę szukać domu dla mojego psa. Jest to amstaff - rasa niepotrzebnie uznawana za agresywną. Mój Drako ma półtora roku, zaszczepony , odrobaczony, wykastrowany. Ma książeczkę zdrowia, chodzi na smyczy i w kagańcu. Potrzeba mu domu gdzie móglby biegać albo może życ w bloku ale z kimś kto rzadko zostawiał by go sam.
Oddam za darmo także smycz , kaganiec i klatke - kojec, która może stac normalnie w mieszkaniu, gdy pies zostaje sam.
Bardzo lubię swojego psa, ale sytuacja mi sie pokomplikowała, pies zostaje sam po kilkanaście godzin i bardzo źle to znosi - sąsiedzi zresztą też.
Jeśli któraś z Was by chciała psa lub ktoś ze znajomych, odezwijcie się. Dowiozę nawet na własny koszt. Smutno mi dawać takie ogłoszenie, ale muszę....
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pon 16 Maj 2011, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mademoiselle poproś znajomą żeby zgłosiła się do jakiegoś stowarzyszenia zajmującego się amstafami lub bulowatymi. na szybko wygoglowane http://sos-amstaff.pl/page1.aspx
Jedyne co to ma pewność że nie trafi jako reproduktor do rozmnażalni (bo nie ma jajek).
Takie stowarzyszenia na prawdę dbają o dobro psiaków i masz pewność, że pies trafi do najlepszego domu pod słońcem (wizyty przedadopcyjne, poadopcyjne, nowi właściciele podpisują umowę ze stowarzyszeniem).
Twoja koleżanka będzie musiała podpisać jedynie zrzeczenie się psa na rzecz stowarzyszenia aby mogli legalnie i bez komplikacji szukać domu...

Dodam jeszcze że często są to wspaniali ludzie i niech się nie wstydzi lub nie krępuje oni są pozytywnie nakręceni na punkcie psów. Jak na własną rękę będzie próbować wyadoptować to łatwo może dać się oszukać jakimś łysolom, którzy szukają psów np. do walk (nie ma jajek to się nadaje bo w trakcie walki drugi pies go tam nie zrani) a w stowarzyszeniach mają doświadczenie w przesiewaniu czarnych kwiatków od wspaniałych domów stałych...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Pią 16 Gru 2011, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawa zapewne już nieaktualna, więc zamykam temat.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group