Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przyśpiewki
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anioleczek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 208
Skąd: Polska.

PostWysłany: Sob 20 Sie 2011, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię przyśpiewek, kompletnie to do mnie nie przemawia. Co innego tak jak Mimi mówi, że zespół sam śpiewa, a nie że zmuszają gości do tego. Nie podoba mi się i wiem, że na własnym weselu nie chcę czegoś takiego, chociaż wiem, że w moich regionach raczej się to praktykuje..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Sob 20 Sie 2011, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nawet gdybym za tym nie przepadała i tak by to było na moim weselu, bo wiem, że przy tym goście się bawią uśmiech
Nasze zespół tak jak widać na podanym przeze mnie linku dba o dobrą zabawę podczas przyśpiewek uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anioleczek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 208
Skąd: Polska.

PostWysłany: Sob 20 Sie 2011, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magda87 napisał:
Ja nawet gdybym za tym nie przepadała i tak by to było na moim weselu, bo wiem, że przy tym goście się bawią uśmiech
Nasze zespół tak jak widać na podanym przeze mnie linku dba o dobrą zabawę podczas przyśpiewek uśmiech


Właśnie włączyłam sobie te filmiki i powiem Ci, że wygląda to nawet ciekawie i najważniejsze, że goście się dobrze bawią uśmiech Ja mam do tego negatywne odczucia, dlatego że tak jak mówiłam nie przepadam za tym,a poza tym byłam świadkiem gdy na jednym weselu zespół zaczął tak durne przyśpiewki grać, były wręcz niesmaczne.. I jakoś ten uraz pozostał. Ale jak widać zespół zespołowi nie jest równy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Sob 20 Sie 2011, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, zespół zespołowi nie równy uśmiech
Trzeba dobry znaleźć, żeby zabawa była udana uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 20 Sie 2011, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę, że profesjonalny zespół będzie wiedział (w trakcie wesela) z jakimi gośćmi na do czynienia. Jeżeli lubią przyśpiewki - to jak najbardziej mogą je poprowadzić. Ale gdy widać, że większość nie śpiewa, to lepiej gdyby przyśpiewek nie robili.
Raz byłam na weselu, gdzie goście sami z siebie śpiewali podczas przerw uśmiech, a byłam też na takim z przyśpiewkami z przymusu. Evil or Very Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anioleczek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 208
Skąd: Polska.

PostWysłany: Sob 20 Sie 2011, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie;) Wiem, że wtedy z tego wesela na którym byłam, parę osób po tych przyśpiewkach wstało i wyszło z sali, bo poczuli się po prostu obrażeni.. Zespół nie wiem co chciał w tym momencie osiągnąć, wymyślali słowa na poczekaniu chyba.. i wyszła po prostu jedna wielka klapa...
Najgorsze było to, że nikt nie zareagował na ich chamskie teksty i niektórzy podpici wujkowie wiwatowali radośnie na ich cześć... Państwo młodzi w każdym bądź razie nie mieli za wesołych min, jak i pozostała część gości...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 20 Sie 2011, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anioleczek napisał:
Nie lubię przyśpiewek, kompletnie to do mnie nie przemawia. Co innego tak jak Mimi mówi, że zespół sam śpiewa, a nie że zmuszają gości do tego. Nie podoba mi się i wiem, że na własnym weselu nie chcę czegoś takiego, chociaż wiem, że w moich regionach raczej się to praktykuje..


Też nie lubię.. Za to gości mieliśmy strasznie rozśpiewanych. To im chyba najlepiej wychodziło, bo bez względu na to, czy zaczęli śpiewać znajomi, czy ktoś z rodziny rozśpiewywała się cała sala. Aż się zdziwiłam;p No i zabroń im śpiewać jak tak im się to podoba.. Gorzej, jak ktoś przymusza resztę..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 30 Lis 2011, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie największą żenadą jest "sto lat" potem "i jeszcze jeden" puszczane na żenującym discopolowym podkładzie przez DJa. Byłam na takich 2 weselach... goście jakoś nie reagują na coś takiego..........
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Sro 30 Lis 2011, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak to jest jak się ma małoogarnięty zespół
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group