Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Buty ślubne
Idź do strony 1, 2, 3 ... 269, 270, 271  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwiapppp
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 1

PostWysłany: Pon 3 Mar 2008, 12:22    Temat postu: Buty ślubne Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich po raz pierwszy,

Jestem na etapie wyboru obuwia. W salonie slubnym zazwyczaj nie ma za duzego wyboru, maja pojedyncze wzory, ale oferta nie powala na kolana. Bardzo podobaja mi sie ponizsze buty firmy Growikar:


Znalazlam je w sklepie http://www.buty-slubne.net

Chcialabym sie Was zapytac, czy macie moze juz doswiadczenia z tym
sklepem. I czy w ogole znacie tego producenta, prawie wszystkie pary nosze 38, czy oni maja standardowa rozmiarowke?

Pozdrawiam
Sylwia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asia
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Mar 2008
Posty: 23

PostWysłany: Pon 10 Mar 2008, 20:20    Temat postu: Re: Buty ślubne Odpowiedz z cytatem

osobiscie nic nie kupowalam w tym sklepie ale tam jest opisane jaka jest numeracja i cyba jest zanizona ale nie jestem pewna.pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.a.r.t.a
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 45

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że buty są bardzo ładne, ale nie skusiłabym się na ich zakup poprzez sklep internetowy. Ja to muszę buta przymierzyć, po marudzić itp.
_________________


Ostatnio zmieniony przez m.a.r.t.a dnia Sro 19 Mar 2008, 22:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agat
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 35

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

butki sliczne... ale tak samo jak poprzedniczka nie radziłabym kupowac przez internet. Moze rozmiar pasować, ale np. gdzies z boku cisnąc, czy tez źle sie bedą układac na twojej nodze...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eeee jak będą źle leżeć na nodze to wystawisz je na allegro Wink to tak żartem, szczerze mówiąc to koleżanki mają rację-nie kupuj butów w necie, nie na tak ważną imprezę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita85
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 9
Skąd: Żory, Rybnik

PostWysłany: Czw 20 Mar 2008, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największy wybór butów ślubnych jest na www.bialebuty.pl
Buty Growikar chciałam zamówić właśnie w tym sklepie, ale najpierw przymierzyłam je w salonie u mnie w mieście. Rozmiarówka standartowa, noszę 38 i ten rozmiar pasował idealnie.
Ale buty są wykonane tragicznie, klej wyłazi, jakieś nitki, źle posklejane itp... Typowe jednorazówki. Kupiłam w ciemno buty Embis również na tej stronie i jestem bardzo zadowolona przede wszystkim dlatego, że są całe ze skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 20 Mar 2008, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja zastanawiam się nad butkami Barbary Renzi - są dostępne w sklepie VEnezia..
chciałąbnym kupić drozsze, ponieważ planuuje je jeszcze nosić przy innych okazjach, nie tylko jeden raz na ślub...
no i wszystkie te growikar, embis, ryłko - wydają mi się na jedno kopyto..
bez obrazy, nie chce nikogo urazić.. tylko mi się zawsze podobą inne rzeczy, i ciężko mi poprostu znaleść podobające mi się buty wśród tych wszystkich ślubnych, bo wszystkie są podobne, różnią się dekoracją - jedne mają różyczkę, inne koraliki, inne wstążkę..
nie ma znaczących różnic... może w kolorze oczko

ale zobaczymy co wybiorę uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 25 Mar 2008, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kupiłam te butki, o których pisałam wyżej, kiedyś zamieszczę zdjecie uśmiech
zakupiłam je przez internet i są dobre uśmiech

wydaje mi się, że można zakupić przez internet, tylko trzeba dobrze nogę zmierzyć, wypytać o szczegółowe informacje..
no i trzeba umieć zaryzykować, ja jestem taką osobą uśmiech a wiem, że niektórzy wolą obejrzeć na żywo, przymierzyć, dotknąć i nie kupować "kota w worku" uśmiech
ja do nich nie należę język z oczkiem mi jak sie coś spodoba i mam na to pieniążki to kupuję uśmiech ta era sklepów internetowych bardzo mi odpowiada, a kupione butki są sliczne język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 27 Mar 2008, 1:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdybym umiała zamieszczać zdjęcia, zamieściłabym - ale nie wiem jak smutny
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 27 Mar 2008, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo mi się podobają te buciki na zdjęciu
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 269, 270, 271  Następny
Strona 1 z 271

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group