Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Makijaż ślubny w perfumerii ???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przerobiłam wiele różnych podkładów i w sumie różnice, jakie zauważyłam to przede wszystkim czas, jaki trzymają i konsystencje- czyli jak się rozprowadzają. Na twarzy zwykle ładnie się wszystko trzyma i "przylega", a nie odstaje tworząc maskę uśmiech

Ja mam zbyt dużo innych, drogich "hobby", żeby kasę w podkłady, pudry i inne tego typu ładować.
Stawiam sobie sztywną zasadę: wszystkie gadżety do stówki kupuję. Tj. ani tusz, ani podkład, ani inna rzecz nie może tej stówki przebić oczko
Mam nałóg kupowania cieni z Inglota i ich pędzelków, bo są przecudowne, więc jestem przeszczęśliwa, że ich największa paletka kosztuje 80 złotych radosny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tzn ja powiem tak , jadac na probkach i testerach roznych drozszych , niestety ale zauwazylam , stety moze raczej ze moja cera sie poprawila .. nie wiem odetkalo ja ?

ale nic na razie nie jest "az tak" dobre zebym az kupila pelnowymiarowe, dostalm fazy na testowanie i szukanie, ale juz mi sie znudzilo , bo nic superowego nie wypatrzylam

ile cieni jest w paletce inglota ?uśmiech ja mam tylko pojedyncze

tak z moich testów kosmetyków to odkryłam krem uśmiech jedyny który mi się nie roluje, nie przetluszcza etc uśmiech to tyle z dobrych rzeczy uśmiech

staram sie nie malowac codziennie i w weekendy zwlaszcza- cera odpoczywa, bo mam wyrzuty sumienia ze sie tak nacieram i taplam , i zatykam twarz

ale łyso do pracy isc bez makijazu smutny z makijazem czuje sie pewniej- juz mi tak siadlo w psychice smutny

a mam porownanie mamy i ciotki czyli siostry mamy - mama nie maluje sie w ogole a ciotka zawsze - mama mimo ze rok mlodsza cere ma jak 20 lat mlodsza kobieta ,a jej siostra wygląda dużo "gorzej " jeśli chodzi o cere itd tryb zycia taki sam, nawet nalogi - palenie itd te same

obawiam sie jak bede wygladac za x lat , przy takim tapetowaniu sie ciaglym smutny z drugiej strony moge nie dozyc, wiec nie wiem czy mam sie ograniczac czy nie..

ale jednak przyznam, jak znajde dobry podklad nawet drogi to zainwestuje, bo komfort na twarzy jest dla mnie wazny uśmiech
tylko nic mnie nie chce przekonac:(
zaluje ze sie nie znam na "skladach " , bo pewnie to jak z kroplami do nosa, inny producent inna firma, ale wszystkie bazuja na tym samym

inne kosmetyki tusze cienie itd, nie , tusze mam z allegro, cieni mam zapas, ale tez niedrogie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn, w tej dużej paletce jest 8 cieni oczko
za 49zł jest 5 cieni, a za 29zł są 3.

Ja mam nadzieję, że dzisiejsze kosmetyki, pomimo ogromnych ilości chemii nie niszczą skóry, mają pełno składników mineralnych i innych cudów na kiju, więc chyba za x lat nie będzie z nami tak najgorzej uśmiech
Poza tym, dzisiejsze 90latki nie używały kosmetyków, a mimo tego mają zniszczoną skórę z bruzdami- to czas robi, szkodliwe warunki (UV, wszelkie inne promieniowanie, jedzenie naszpikowane chemią), a nie podkład, czy puder oczko


Ale OT Shocked

Żeby więc wrócić do tematu, może wybierz się do sephory czy innego douglasa, niech Cię panie pomalują, nóż akurat znajdzie się jakaś fajna i dobra kobitka, która dobrze doradzi Ci, jaki podkład jest dla Twojej cery najlepszy.
Albo: możesz się też przejść do salonu kosmetycznego, żeby dowiedzieć się, jaki typ cery masz, ja miałam coś takiego kiedyś robione różne dziwne przyrządy mi przystawiali do czoła, do nosa, policzków, brody etc.
Też na pewno będą babki wiedziały, co Ci polecić uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nhel problem w tym, że nie wiem jak oni szkolą tych pracowników z perfumerii drogerii itd , ale zauwayżyłam jedną prawidłowość

co do inglota - no ale jak to uśmiech nigdy nie widziałam tych paletek , musze to obczaić

pytasz co mogą polecić a odpowiedź jest taka
" ja używam np smashboxa" " ja używam diora, tylko dior, tylko to polecam " no wszystkiego uzywaly , a co lepsze nie kojarza klientow i mozna rozmawiac z ta sama osoba dwa razy i co innego mowi
bo wykorzystuje okazje i np jak byla promocja - 20 % to polowalam na sephorowskie lakiery do pazurów, bo kolory i trwalosc przebija mojego ukochanego inglota uśmiech i przy okazji badalam temat , czyli 100 pytan do

każda osoba poleca co innego 1 raz zdarzyło mi się tylko , że faktycznie ktoś mi "pomógł" ale to był wizażysta, ktory byl goscinnie w sklepie
a fajnie by bylo jakby tam pracowaly osoby z wyksztalceniem kosmetycznym, a wydaje mi sie ze tak nie jest ( jest ? )

i jedynie ten facet wytlumaczyl mi jaka mam cere, ze jestem w bledzie swoja droga, ze moim problemem, jest nie tyle makijaz tylko pielegnacja, bo jesli pielegnacje mam niedobrana i np na sile wysuszam, bo tak sie przyjelo ze do syfkow i cery mlodej to trzeba wysuszac i te produkty dedykowane takiej skorze raczej wysuszaja , i wtedy wlasnie kupilam super krem , inne produkty do demakijazu i faktycznie zadzialalo uśmiech

a tak to sie denerwuje, bo oni chyba polecaja to co im karza, takie mam wrazenie, nie sa to opinie adekwatne moim skromnym zdaniem. wydawaloby mi sie ze sa, jesli nie robilabym wielu podejsc do tematu uśmiech

tak czy owak uwidzial mi sie ten makijaz probny w drogerii , z racji ilosci kosmetykow i wyboru .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn napisał:
Nhel problem w tym, że nie wiem jak oni szkolą tych pracowników z perfumerii drogerii itd , ale zauwayżyłam jedną prawidłowość

co do inglota - no ale jak to uśmiech nigdy nie widziałam tych paletek , musze to obczaić



Bo w Inglocie nie ma gotowych paletek. Masz wystawione przykładowe cienie, a jak chcesz kilka to kupujesz pustą paletkę na nie i wkładasz tam;p Takich gotowych, skomponowanych paletek nie mają, więc takich wystawionych nie ma oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oooo, już mnie ewelinka ubiegła z odpowiedzią Very Happy
Ze wszystkich wystawionych cieni kompletujesz sobie swoją własną paletkę uśmiech

A lakierów Inglot akurat nie lubię foch , odpryskują i nie są zbyt trwałe. Owszem, mają mnóstwo kolorów, ale stosunek cena: jakość to kicha.

Ech, no właśnie, nie pomyślałam o tym, że te kobiety muszą wciskać klientom określone rzeczy. To fakt, nie pomogą Ci.
Tak czy siak, obczaj, może w którejś drogerii czy tam perfumerii od czasu do czasu pojawia się jakiś spec, bo panie sprzedające tam kosmetyczkami ani wizażystkami nie są, jak już to przechodzą króciutkie szkolenie i tyle..

Poza tym, to tylko próbny makijaż, więc możesz się przekonać ile warta jest ich praca i co się dzieje z makijażem przez cały dzień. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cienie Inglot - super, lakiery - beznadziejne. Dokładnie takie same mam doświadczenia uśmiech. Lubię też inne kosmetyki Inglota, jedynie lakierów absolutnie nie polecam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
Cienie Inglot - super, lakiery - beznadziejne. Dokładnie takie same mam doświadczenia uśmiech. Lubię też inne kosmetyki Inglota, jedynie lakierów absolutnie nie polecam.




Pudry sypkie mają prześwietne;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jakich lakierasów używacie pytajnik uśmiech

dla mnie sa super inglotki uśmiech wytrzymuja meeeeega dlugo i nie odpryskuja prawie w ogole, sa niezniszczalne uśmiech

lubie tez maybeline forever strong - fajnie sie nimi maluje, podobna trwalosc:)
i te male sephorowskie - bo i tak rzadko kiedy mam czas malowac, to lubie mini wersje uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie używam tych mini z sephory, lubię też Astor. Ingloty miałam 3 - do trzech razy sztuka uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group