Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rozmowy puszystych
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 13:21    Temat postu: Rozmowy puszystych Odpowiedz z cytatem

Zdaje sobie sprawę że tych tak zwanych "Puszystych" jest mało na naszym forum. Założyłam ten temat aby kobiety "Puszyste"mogły się wymieniać uwagami na temat ubioru i doradzić w co się ubrać aby nie wyglądać na wieloryba.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak........ ale ja powiem szczerze, wolałabym byc nazwana zwyczajnie "grubą" a nie "puszystą" > NIENAWIDZĘ tego słowa wykrzyknik
Ja się ubieram tak,że wyglądam na wieloryba- wszystko szerokie do granic możliwości........
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszyscy lubią jak nazywa się ich grubym
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie,że nie. Bo ogólnie grubym być niefajnie Cool
Ale ja nie lubię takich słów zastępczych. Jakoś, po prostu puszyta działa na mnie jak płachta na byka. Albo jak ktoś mi mówi,że jestem "duża". K...! Jestem po prostu własnie gruba. Co będę sama siebie oszukiwać. Ale jakieś rady nt ubioru byłyby tutaj jak najbardziej na miejscu. Mój ubiór można zdefiniować- noszę, co mam i co się na mnie mieści Shocked
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tam nie pasuję ani do tematu biuściastych ani puszystych ale sie wypowiem uśmiech
Karolinko - dobrze dobrane ubrania i kolory potrafią optycznie odchudzić grubszą osobę uśmiech
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kiedyś też byłam gruba (no może nie miałam rozmiaru 50, ale 42 to spokojnie) przed ślubem wróciłam do swojego rozmiaru (historii opisywać nie będę bo często o tym pisałam).

Uważam, że można być grubym, pulchnym, puszystym czy jak to tam zwał, ale jednocześnie można być pięknym, pod warunkiem, że się dobrze czuje we własnej skórze, w przeciwnym wypadku nawet jak się jest pięknym na zewnątrz to w środku coś nie gra...

Bardzo mi się podoba styl ubierania M. Gessler, ma ładne nogi i je podkreśla.
Oglądałyście must be the music? Tam był taki duet mash mish i wokalistka była właśnie plus size, ale wyglądała rewelacyjnie lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oglądałam i też mi się podobał jej styl. Ja mam rozmiar no może nie 52 ale 40+ tak . W swoim ciele czuje się dobrze , ale ...... No właśnie jest to ale. Ja mam problem z dobieraniem spódnic , dawno w nich nie chodziłam bo spodnie wygodniejsze na co dzień. O jednym mogę zapomnieć długie kozaki nie są dla mnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nosze rozmiar 42. Gruba się nie czuję, chociaż jeden rozmiar chciałabym zrzucić...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I o tym właśnie mówię, że "grubość" się ma w głowie...
Ja miałam chyba 42 i czułam się ze sobą okropnie, można powiedzieć, że to nawet nie byłam ja. I jakkolwiek pięknie bym się nie ubrała nie podobałąm się sobie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek inaczej jest jak jesteś szczupła , i przybierasz a inaczej jest jak jesteś całe życie w rozmiarze XL. pamiętam w szkole zawsze się ze mnie śmiali, nie pozwalałam sobie na to zgrywałam twardziela, Nie ważne było czy to dziewczyna czy chłopak , jeśli się ze mnie śmiał dostawał łomot. W zawodówce już się przyzwyczaiłam i nauczyłam śmiać się razem z nimi. A teraz no cóż nie chciałabym żeby Patrycji nie mówili , a bo ty masz grubą i brzydką mamę
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group