Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

szycie sukni
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iris
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 253

PostWysłany: Sob 5 Lis 2011, 20:09    Temat postu: szycie sukni Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc, nie przejrzałam dokładnie całego działu, ale mam nadzieję, że się nie powtarzam...
Dziś byłam pierwszy raz u krawcowej. Trochę mało kontaktowa babka, ale podobno zna się na fachu....
Moja suknia jest dość prosta, tyle że dwukolorowa...
Chciałabym zapytać dziewczynki które szyły suknie: ile płaciłyście za swoje wymarzone stroje? Jak często są przymiarki?
Podobno są strasznie drogie materiały. Trochę się boję ostatecznej ceny... nie chciałabym zbytnio się wykosztować, a z drugiej strony naprawdę nie znalazłam nic z gotowych sukien..., dlatego szyję...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iris
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 253

PostWysłany: Sob 5 Lis 2011, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no masz ci los! wpisałam w złym dziale!
Proszę Moderatorów o przeniesienie do właściwego i przepraszam za kłopot...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Sob 5 Lis 2011, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 22:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sob 5 Lis 2011, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja miałam szyć uśmiech ale kupilam na alegroszu , i przeróbki u krawcowej- a tylko przerobki a nie szycie trwaja i trwaja .. dlatego przygotuj sie na duzo wizyt uśmiech i dobrze sobie to duzo wczesniej zrobic, bo zeby bylo idealnie musi byc duzo przymiarek uśmiech zawsze jest cos do poprawy uśmiech

a mi policzyla- z najdrozszych materialow bo podobal mi sie glownie jedwab Embarassed ok 1800 przy szyciu w listopadzie, kiedy ma malo zamowien

a jak nie ogarnieta Iris , to szukaj innej , ja odwiedzialm kilka babeczek
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iris
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 253

PostWysłany: Sob 5 Lis 2011, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nawet nie to, że nie kumata, tylko nie kontaktowa...- średnio miła...

(coś mi się dzieje z forum- nie mogę cytować, bo znikają cytaty)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sob 5 Lis 2011, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

750 (chyba) krawcowa na wsi, ale bardzo dobra. Suknia prosta. Kuzynka szyła bardziej skomplikowaną (falbanki, koronki, tiule) i za ślubna i na poprawiny 1500 zapłaciła.

Przymiarek....chyba 4...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Nie 6 Lis 2011, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iris to szukaj innej, ja bym szukała, bo mnie osobiscie wkurza bardzo ze placisz komus dosc duzo i nie jest dla Ciebie mily , nie chodzi o wchodzenie w tylek , ale o jakas tam grzecznosc i uprzejmosc na poziomie takim zeby sie czuc jak istotny klient. w koncu zawsze mozesz isc szyc gdzie indziej ,jak kobiecie zalezy na klientach to powinna byc przynajmniej taka "wzgledna"

ja mam troche snobistyczne podejscie do tematu, bo jak juz sie napracuje duzo i ciezko i mam na cos wydac kupe kasy ciezko zarobionej to nie cierpie jak ktos mi "robi laske" bo ja tak to odbieram , nie dosc ze placisz to ktos udziela zdawkowe odpowiedzi itd.

inaczej sie wspolpracuje z kims kto jest mily i pozytywnie nastawiony
chyba ze kobiecina miala zly dzien ?

ja odwiedzilam jak mowilam wiele razy kilka krawcowych z czego 3/4 odpadlaby za stosunek do klienta. 1 za to byla bardzo mila uśmiech

a aktualnie poprawki robia sie u " osiedlowej " krawcowej ,moze mistrzem w fachu nie jest, ale bardzo mila, sympatyczna i ciagle powtarza zeby walic smialo jak cos zle zrobi, albo chce inaczej, bo mam sie czuc idealnie i nawet jestesmy umowione ze tuz przed slubem jakby mi sie schudlo czy cos , to dorobi mi do pasa dodatkowe haftki etc.
w ten sposob moja kolorowa kokarda poprawia sie juz n-ty raz uśmiech ale nie ma problemu . A jakby byla dla mnie "nie mila" i nie kontaktowa to ja bym sie wkurzyla i poszlabym poprawiac gdzie indziej uśmiech

Iris- zebys byla zadowolona to wspolpraca musi jednak byc mila , bo jak powiesz ze cos Ci sie nie podoba i kobitka Cie obfuka to co ? nie bardzo bedzie sie juz pozniej jak wycofac

tak jak Nimfa pisze czasem mozna znalezc niskobudzetowa lokalna krawcowa uśmiech ta moja od poprawek nie specjalizuje np. sie w sukniach, szyła tylko kilka jakiś bardzo prostych. ale cena również jest wtedy o niebo lepsza:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 6 Lis 2011, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheryl napisał:
500 zł

a przymiarek dokładnie to chyba 8... uśmiech bo nieogarnięte krawcowe były uśmiech

sama sukienka jest dość prosta (możesz poszukać sobie w galerii sukienek uśmiech )


Sheryl, taka prośba.. Jak już piszesz o cenach, to napisz konkretnie za co, bo potem dziewczyny myślą, że przepłaciły. Pytanie ile płacą za talerzyk - ty podajesz cenę za obiad, pytanie o suknię ślubną, o pranie - ty podajesz ceny dla typowych sukni ślubnych.. Trochę to w błąd wprowadza co do cen. Nikt Ci nie wypomina, że tak wybrałaś - sama w pierwszej kolejności szukałam krótkiej sukni i miałam mieć obiad. Chodzi po prostu o dopowiedzenia ile za co, żeby nie było wątpliwości.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Nie 6 Lis 2011, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iris napisał:
no masz ci los! wpisałam w złym dziale!
Proszę Moderatorów o przeniesienie do właściwego i przepraszam za kłopot...

Przeniosę ten temat do działu o sukni Panny Młodej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iris
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 253

PostWysłany: Nie 6 Lis 2011, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie, opiszcie za co płaciłyście...
jak z materiałem? mam iść z krawcową, podobno są bardzo drogie...

Moja suknia jak wiecie nie jest skomplikowana (gorset wiązany i spódnica z jedną czerwoną falbaną...

Wkurzyło mnie to że na dzień dobry skrytykowała mój pomysł- że falbanka będzie mnie poszerzała etc...

Może to w dobrej wierze powiedziała, ale zrobiło mi się przykro...
Teraz pomyślałam, że może faktycznie zamiast falbany, zrobić rozcięcie pionowe z boku i wstawić czerwony materiał? Sama już nie wiem, namieszała mi kobieta...

ps. dzięki za przeniesienie tematu...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group