Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Makijaż ślubny w perfumerii ???
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 1 Lis 2011, 0:00    Temat postu: Makijaż ślubny w perfumerii ??? Odpowiedz z cytatem

Co myślicie ?uśmiech
Bo wyczaiłam na stronie sephory, że np. makijaż ślubny próbny i właściwy ślubny to koszt 99 zł ?
W sumie cena w sam raz jak na mój gust

Miałyście do czynienia z douglasem albo sephorą jeśli chodzi o makijaże ?

Ja widziałam tylko jak okazyjnie przy akcjach promocyjnych malują , to jest to efektowne na pewno

Makijaż w drogerii nie będzie na szybko, w końcu to sklep ? Lepiej szukać kosmetyczki /wizażystki poza gdzieś?

o tyle fajnie , że w nd w razie niewypału pogody można zrobić makijaż w takim miejscu
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Wto 1 Lis 2011, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałam z takiej usługi i byłam zadowolona:)
U mnie w mieście w Douglasie za makijaż biorą 70 zł - taka sama cena za próbny i ślubny czy wieczorowy.
Makijaż bardzo dobrze się trzyma, bo jest wykonany z profesjonalnych kosmetyków, które mają w sprzedaży.
Makijaż jest wykonywany w czasie niecałej godziny - starannie i dokładnie.
Jak dla mnie fajna sprawa uśmiech
Aczkolwiek w ich sklepach często zmienia się personel i może być problem z trafieniem na tą samą wizażystkę na oba makijaże - ewentualnie wcześniejsze umówienie się do tej samej osoby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 1 Lis 2011, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Sephorze robią również manicure, więc może być 2w1 uśmiech Ale to trzeba by wybadać...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Sro 2 Lis 2011, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 22:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Sro 2 Lis 2011, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

makijaze często w perfumeriach robią fajne i trwałe, w koncu mają tam wiele selektywnych kosmetyków.
Jednak ja bym radziła po próbie zwrócić ogromna uwagę na kolor podkładu i pudru jaki zostal użyty - w perfumeriach nie ma zbyt dobrego światła, więc może się okazać że po wyjściu na dwór cera będzie np za ciemna względem reszty ciała
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 2 Lis 2011, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mateleena - a dokładnie to w sephorze jest takie światło chyba celowo ... , że patrzysz na tą swoją buzie w lustrze ( jak np. nałożą coś na twarz dla sprawdzenia koloru ) i nic nie widać - czy jest ok czy nie, da się wychwycić tylko wielkie różnice .

te kosmetyki mnie kuszą make up for ever itd albo mega niezniszczalne wysuszacze z estee lauder... chyba 3 dni na twarzy taka tapeta z tym podkładem może przetrwać , byłam tam ostatnio i konsultantka mowila,ze do sesji zdjeciowych i makijazy okazjonalnych używają wlasnie tej serii double wear .

mam wątpliwości co do i personelu- bo tam multum ludzi pracuje i co do"intymności" , w gabinecie kosmetycznym zawsze to jakoś osobno

sama nie wiem

ale cena nie jest tak tragicznie wysoka, więc chyba w takim miejscu będę robić próbny

Myslicie ze mozna sie rzadzic i powiedziec na jakich kosmetykach chce miec ten makijaz - testowalam rozne probki fluidow i mniej wiecej wiem ktora marka mimo nalozenia profesjonalnej bazy splynie i bedzie sie swiecic ?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 3 Lis 2011, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bym się bała tego światła.. Wiem, jak pracowałam w salonie z garniturami jakie przekłamania kolorów były.. Wizażystka malowała mnie przy oknie, więc wszystko było widać. Tam pomaluje Cię, wyjdziesz i co? Wracać, zmywać? A bałabym się, że nawet jakby dobrze pomalowała na próbnym, to mogłaby użyć innego podkładu czy czegoś..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Czw 3 Lis 2011, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

można by zapisać sobie na kartce jakich kosmetyków używano,odcieni itd uśmiech
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 7:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dokładnie, zawsze sobiemozna zapisać co było uzywane - poza tym podejrzewam ze w sephorze czy douglasie one same na próbach zapisują co było uzywane...



... a dodatkowo - kolorystyka podkładów i pudrów zawsze na dzien slubu się może zmienić - bo pani młoda może w tym czasie zblednąć bądź się opalić....
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matleena napisał:

... a dodatkowo - kolorystyka podkładów i pudrów zawsze na dzien slubu się może zmienić - bo pani młoda może w tym czasie zblednąć bądź się opalić....



O właśnie. I wtedy zapisanie niewiele da. A która nie opalała się przed ślubem?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group