Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pan Młody sam prowadzi samochód
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 24 Paź 2011, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas P będzie prowadził nasz samochód. Też nie 2-osobowy, ale dziewięcio język zabierzemy pewnie jeszcze pół rodziny język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Pon 24 Paź 2011, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy samochód dwuosobowy, ale jako że mój D nie chce mnie widzieć wcześniej niż w kościele to pod kościół zawozi mnie jego świadek i tam mój luby mnie przejmie uśmiech A na sale już sam będzie prowadził. Mam tylko nadzieję że nie będzie padać bo nie chcemy dachu zakładać- bardziej nam się w wersji kabrio podoba samochodzik
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiulek86
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 51
Skąd: Rokietnica

PostWysłany: Czw 27 Paź 2011, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam nic przeciw jak Pan Młody prowadzi uśmiech też fajnie uśmiech jakiś sportowy samochód, czy cabrio uśmiech fajnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Nie 30 Paź 2011, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spasi napisał:
my mamy samochód dwuosobowy, ale jako że mój D nie chce mnie widzieć wcześniej niż w kościele to pod kościół zawozi mnie jego świadek i tam mój luby mnie przejmie uśmiech a na sale już sam będzie prowadził. mam tylko nadzieję że nie będzie padać bo nie chcemy dachu zakładać- bardziej nam się w wersji kabrio podoba samochodzik


My też mamy jeden sportowy cabrio Very Happy
Ale chyba nie zdecydujemy się na to by nim jechać szczególnie jeśli moja sukienka będzie z dużym kołem bo wtedy się poprostu nie zmieszczę język
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sob 3 Lis 2012, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny i ciekawy temat został poruszony. Większość jest za taką opcją. Ja tu widzę jednak pewne niebezpieczeństwo: w dniu ślubu wiadomo- stres itd etc. Jak się siada za kierownicę, trzeba myśleć tylko o jednym. Czy taki pan młody jadący do ślubu albo na wesele myśli tylko o samochodzie aby bezpiecznie dojechać? Widząc, co się dzieje na naszych drogach nie jestem za takim czymś.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 3 Lis 2012, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygląda to super..


_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
beved
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sty 2013
Posty: 5

PostWysłany: Wto 12 Mar 2013, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, zwłaszcza w drodze na sale po ślubie uśmiech
Tylko faktycznie nigdy nie wiadomo, czy Pan się zbyt bardzo nie zestresuje uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aska1986
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 100
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Czw 14 Mar 2013, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój mąż też sam kierował i dla wszystkich było to szokiem:P Ale mieliśmy pożyczony samochód i wolał sam kierować ja siedziałam z przodu a świadkowie z tyłu ( mieli tam m dosyć wąsko)
_________________
Aśka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ola ola
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Maj 2013
Posty: 3

PostWysłany: Pon 27 Maj 2013, 13:32    Temat postu: Sportowym autem do ślubu Odpowiedz z cytatem

Myślę, że wszystko zależy od Pary Młodej i od samochodu. Mój znajomy wynajmuje białe Camaro do ślubu. Auto jest sportowe, przez co miejsca z tyłu nie jest bardzo dużo, więc jeśli Pani Młoda miałaby obszerną suknię to pewnie mogłaby mieć problem z wysiadaniem. Dlatego część par wybiera opcję wynajmu auta bez kierowcy. Dobrze to wygląda i Pan Młody z pewnością ma frajdę wesoły))
https://www.facebook.com/pages/Camaro-do-%C5%9Blubu/548563765183146?ref=hl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
canard59
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lis 2013
Posty: 5

PostWysłany: Nie 10 Lis 2013, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma nic złego w tym, że prowadzi Pan Młody i tak samo nie ma nic złego w tym, żeby przyjechać własnym, nawet skromnym samochodem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group