Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

makijaż ślubny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 126, 127, 128  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 23 Paź 2011, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja nie wiedziałam, że 1:1 tak niszczy rzęsy Rolling Eyes Muszę o tym jeszcze poczytać w taki razie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Pon 24 Paź 2011, 4:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
Jeżeli masz ładne naturalne rzęsy to ja bym się nie bawiła. Również nie wierzę w to, że takie doczepianie w ogóle nie obciąża rzęs... Ja nie mam długich, ale mam w miarę gęste i też mi ich trochę szkoda. Na kępki czy tam blink&go na pewno się zdecyduję, ale na 1:1 szkoda mi swoich własnych rzęs.

Właśnie.

Chciałam zaszaleć bo mimo wszystko takie sztuczne są bardziej spektakularne niż naturalne.Z drugiej strony,człowiek się przyzwyczai do takiego widoku więc będzie chciał je nosić częściej...a za 10 lat zostanie się "łysym" Wink język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 24 Paź 2011, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EwaL, ja przepraszam, ale o jakiej porze Ty wstajesz pytajnikpytajnik
język to nie jest normalne wykrzyknik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pon 24 Paź 2011, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewaluna napisał:
Z drugiej strony,człowiek się przyzwyczai do takiego widoku więc będzie chciał je nosić częściej...a za 10 lat zostanie się "łysym" Wink język


dokładnie o to mi chodzi lol
ja wiem, że u mnie tak będzie lol


Karolina1984 napisał:
EwaL, ja przepraszam, ale o jakiej porze Ty wstajesz pytajnikpytajnik
język to nie jest normalne wykrzyknik


może niekoniecznie wstaje, ale na przykład jeszcze nie śpi Wink
ja ze względu na pracę też bywam na forum w takich dziwnych dla ogółu godzinach Twisted Evil kiedy akurat mam wolniejsza chwilę Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monik@
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 159
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 24 Paź 2011, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak wyglądały moje rzęsy po zabiegu 1:1 były robione specjalnie na ślub dlatego takie długie były. Zdjęcie wykonane od razu po zabiegu więc nie zwracajcie uwagi na czerwone oczy i potargane brwi język Według mnie efekt był super, na każdym zdjęciu było je widać uśmiech


_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Pon 24 Paź 2011, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem wręcz ZA długie... oczy wyglądają jak z jakiejś kreskówki. ale efekt robią niezły
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 24 Paź 2011, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się bardzo podobają uśmiech. Też takie chcę!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aśś
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Lut 2011
Posty: 254

PostWysłany: Pon 24 Paź 2011, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super! Chyba muszę o takich pomysleć oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 152
Skąd: Koluszki

PostWysłany: Pon 24 Paź 2011, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też takie bym chciała ale zabieg jest drogi a sama sobie takich nie zrobie choć jestem po szkoleniu z przedłużania rzęs 1:1 i wiem co i jak. Może jak uda się na czymś zaoszczędzić np na zaproszeniach bo chce je robić sama nawet mam pomysł to sobie zafunduje może nie takie długaśne rzęsy bo noszę okulary i by to komicznie wyglądało ale swoje przedłuże
_________________


Aniołek 06.11.2013r. 10 tydz smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monik@
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 159
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 24 Paź 2011, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i są za długie dla kogoś kto nie maluje się na co dzień lub nie gustuje w "wyraźnych" makijażach, moje rzęsy miały tylko 1,5cm długości uśmiech dziewczyna, która mi je zakładała 3 razy pytała czy na pewno chcę takie długie (ona takie nosi na co dzień). Ja jestem zdania, że rzęsy to główny element makijażu ślubnego, na tym zdjęciu wyglądają tak wyraźnie bo nie miałam w ogóle umalowanych dolnych rzęs, a w makijażu ślubnym proporcje się wyrównały. To już moja 3 aplikacja rzęs, poprzednie były trochę krótsze, polecam ten zabieg ale najlepiej go wykonywać u dziewczyn, które robią to u siebie w domu i stosują dobre produkty bo w salonach ceny są kosmiczne i nie adekwatne do efektu końcowego. Ja zapłaciłam 100zł i to już jest cena za którą można mieć super rzęsy, poniżej 100zł nie polecam ! Dodam jeszcze, że moje się utrzymały 1,5 miesiąca, ja nie uzupełniam rzęs tylko czekam parę miesięcy aż mi moje spokojnie odrosną i nabiorą sił, to jest dobry sposób żeby nie męczyć nadmiernie włosków.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 126, 127, 128  Następny
Strona 92 z 128

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group