Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

razem czy osobno?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agat
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 35

PostWysłany: Pią 21 Mar 2008, 10:11    Temat postu: razem czy osobno? Odpowiedz z cytatem

Gdzie będziecie mieszkać po slubie? z Rodzicami czy sami... jak to sobie wyobrażacie? My od razu poszliśmy na swoje. Na szczęście zarówno moi rodzice jak i teście... uważali tak samo:) Nie wyobrażaliśmy sobie zarówno mieszanie z nimi, jak i oni mieszkanie z nami:) Nie chodziło o to , że mamy coś do siebie, bo stosunki między nami układają się zadziwiająco wzorowo, po prostu Wszyscy stwierdzili, że młodzi powinni iśc na swoje:) Jakoś dajemy sobie radęuśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 24 Mar 2008, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem dokładnie tego samego zdania co koleżanka. Mieszkanie z rodzicami nie jest najlepszym pomysłem dla młodej pary. Uważam że należy się usamodzielnić i zacząć tworzyć własne gniazdko. Mieszkanie z rodzicami to nieuniknione konflikty pokoleń.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 26 Mar 2008, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my jakiś czas mieszkaliśmy z moimi rodzicami, później z bartka, teraz narazie sami, ale po ślubie jedziemy za granicę do pracy, bo niestety nie mamy swojego kąta a na kredyt 2tys miesięcznie nas nie stać...
zatem będziemy sami, wobcym miejscu i szczęśliwie z daleka od swoich teściów.. będziemy odwiedzać, ale tam będziemy całkiem sami z czego się cieszę uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania_411
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 96
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwierz mi dianicho że to że będziecie z daleka od rodziców wyjdzie wam tylko na dobre. będziecie mieli tylko siebie (no i siebie tylko dla siebie Wink ), scali to na pewno wasz związek a piszę to na naszym przykładzie. na pewno sobie poradzicie Exclamation
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sob 29 Mar 2008, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie że tak, ja będę się odpychać rękami i nogami od mieszkania u rodziców. ta presja oceniania czy radzę sobie jako świeżo upieczona żona byłaby nie do zniesienia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sob 29 Mar 2008, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mogłabym zamieszkać w maleńkiej kawalerce ale tylko z moim ukochanym
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Pon 31 Mar 2008, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem zdania, że najlepiej jest, kiedy młodzi mieszkają sami. Ale nie zawsze tak może być. Oczywiście można wynająć mieszkanie, ale wolimy je przeznaczyć na coś własnego. W planach mamy swój własny domek. Jeszcze nie wiemy, czy sami go zbudujemy, czy kupimy już gotowy. Bez kredytu się nie ubędzie. Ale wolimy płacić i mieć świadomość, że kiedyś to będzie tylko nasze. Na razie zastanawiamy się, u których rodziców na początku będziemy mieszkać.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Wto 1 Kwi 2008, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wiem z doświadczenia, że lepiej jest mieszkać osobno. Mieszkamy z dziadkami (dom należy do nich) i, wierzcie mi, lepiej mieć jeden mały pokój, ale własny, niż mieszkać u kogoś, choćby to był zamek... :/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 1 Kwi 2008, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taka prawda... ale niestety rzeczywiscie nie zawsze mozna...
my jeśli nie pojedziemy do holandii to pewnie gdzies indziej do pracy.. więc na pewno sami zamieszkamy i bedziemy wynajmowac.. ale odkładać na nasze uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 16 Maj 2008, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja już od dłuższego czasu staram się sugerować rodzicom że nie będziemy z nimi mieszkać po ślubie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 1 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group