Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

co planujecie specjalnego na walentynki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze Kalendarium
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zazwyczaj wybieramy się do naszej ulubionej kawiarni na gorącą czekoladę pani, która prowadzi tą przeuroczą kafejkę co roku mi obiecuje , że specjalnie dla mnie załatwi biała czekoladę ( do picia). Nigdy tego nie robi , ale jest taka niesamowita , że jak przychodzimy nic nie musimy mówić a ona pamięta . Mimo , że chodzimy tam tylko raz w roku, taka nasza mała tradycja.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 9:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, Karolinko, właśnie napisałam, że do samych walentynek nic nie mam, raczej do tych zjawisk, które opisałam, do takich czynów raz w roku.


A tak bardziej w temacie walentynek uśmiech.

14. lutego moje kochanie uznało za stosowną datę, aby dać mi pierścionek i oficjalnie się oświadczyć. Ja już coś niecoś wiedziałam o jego planach, przyszłam z pracy podekscytowana, patrzę róża piękna w wazonie, już się szykuję do odbioru pierścionka... Ale za momencik słyszę: Nie kupiłem, bo nie wiedziałem jaki Ci się spodoba... Jutro pojedziemy razem i mi pokażesz uśmiech. Tak więc miała być "magiczna data", a wyszło dzień później. I też dobrze uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 14 Paź 2011, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a swoją drogą to straszny romantyk z tego twojego narzeczonego ja bym się chyba załamała. Tak się nastawić , a on ci mówi że jutro udusiłabym i zaciągnęła jeszcze dzisiaj:P
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 14 Paź 2011, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie bardzo romantyczny, byś się zdziwiła język. Nie jest to takie proste, jak z pracy przyjeżdżasz po dwudziestej... Zresztą, właśnie o to chodzi, że oboje mamy dystans do takich rzeczy, a ja się nawet ucieszyłam, bo dostałam, co chciałam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 14 Paź 2011, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystkiego są jakieś plusy , ja chyba nie mam dystansu i bym się zdenerwowała . Do wszystkiego dokładam swoje ideologie do tego pewnie też bym coś dopisała
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Wto 5 Paź 2021, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planuję założyć własną działalność i zameirzam kupić gotową spółkę w Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek aby zminimalizować stratę czasu i w ten sposób zaoszczędzoną energię włożyć w rozwój mojego biznesu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 15 Sty 2024, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie sprawdzonego portalu randkowego to koniecznie zajrzyjcie do https://randkuj.my/polska/swietokrzyskie/cmielow To miejsce znacząco ułatwi Wam nawiązanie nowych kontaktów i znalezienie miłości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze Kalendarium Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group