Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Podziękowanie dla Rodziców
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 29 Wrz 2011, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwiaty i takie ogólne podziękowanie z pewnością się należy dla rodziców,ponieważ wkraczamy w nowy etap naszego życia,zupełnie inny niż do tej pory. Także kwiaty,podziękowanie i taniec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 29 Wrz 2011, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat tak wyszło,że moja mama w dniu naszego ślubu ma urodziny uśmiech
Chciałam podziękować rodzicom własnie przemówieniem, kwiatami i jakimś drobnym prezentem- chociaż my też robimy sami wesele, nikt nie pomaga ani się nie interesuje, a utrzymywałam sie sama od 3roku studiów dziennych- więc było ciężko. Ale rodzicom po prostu sie dziekuje za sam fakt,że byli. Że zawsze służą rozmową i radą, jeśli mam problemy.
A dla mamy chciałam zaśpiewac "Nie żałuję". Jedna z jej ukochanych piosenek......
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolka12
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 695
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 7 Paź 2011, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też myślałam o tej piosence! oczko

A jakby tak podziękować po błogosławieństwie w domu? Zanim wyjdzie się do Kościoła? Jako symbol, że my już wyfruwamy z gniazdek rodziców i idziemy po nowe? Wtedy będą tylko najbliżsi i można by i przemówienie i prezenty i w ogóle wszystko....
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabcia
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 18

PostWysłany: Pon 10 Paź 2011, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie wyobrażam sobie wesela bez tej części. Jednak koniecznie musimy wybrać jakąś weselsza piosenkę bo znając siebie napewno się poryczę ze wzruszenia ;(
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 10 Paź 2011, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolka12 napisał:
Też myślałam o tej piosence! oczko

A jakby tak podziękować po błogosławieństwie w domu? Zanim wyjdzie się do Kościoła? Jako symbol, że my już wyfruwamy z gniazdek rodziców i idziemy po nowe? Wtedy będą tylko najbliżsi i można by i przemówienie i prezenty i w ogóle wszystko....



hee, my mieszkamy razem- prawie od początku naszego związku- wychodzimy razem z naszej nory język więc możemy tylko sobie sami podziękować XD
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frank
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Gru 2011
Posty: 21

PostWysłany: Sro 18 Sty 2012, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podziękowanie dla rodziców na forum (weselnym) może być dla młodych trudne.

Rozumiem to. Może się zdarzyć że z jakiś powodów nie chcą tego robić publicznie. Wtedy można przejść tylko z nimi do osobnego pomieszczenia i tam im sam na sam podziękować. To miły gest, a rodzice będą pamiętać.

PS: nawet jak nie organizowali Wam wesela, to przecież jest całe Wasze życie za które wypadało by podziękować - nie tylko za organizacje wesela.
_________________
pozdrawiam
Frank
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia_2013
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 584
Skąd: Legionowo (Warszawa)

PostWysłany: Sro 18 Sty 2012, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
hee, my mieszkamy razem- prawie od początku naszego związku- wychodzimy razem z naszej nory język więc możemy tylko sobie sami podziękować XD


hahahahahahahaha, ale to fajnie napisałaś Very Happy O mój Boże, ale się śmieję Very Happy (u nas jest identycznie)

Moim zdaniem podziękowanie dla rodziców w trakcie wesela MUSI BYĆ! Koniecznie i bez żadnego 'ale'.

Na pewno będzie przemówienie, kwiaty i prezent, tylko kompletnie nie wiemy jaki smutny A Wy co dajecie/dawaliście?

Myślałam jeszcze nad jakimś pokazem slajdów do przemówienia (rzutnik).
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Czw 19 Sty 2012, 3:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istnieje już taki temat.
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
W&J
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 108

PostWysłany: Wto 17 Kwi 2012, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to ja się znowu pochwalę że biorę ślub w dzień ślubu moich rodziców uśmiech
Myślałam nad tym czy jakoś specjalnie to zorganizować ale nic do głowy mi nie przyszło. Zrobimy zwykłe podziękowanie.
Mam jednak problem co do tańca. Nie wiem czy wszędzie,ale u nas po kilku slowach przemowienia, po obdarowaniu prezentami rodzicow jest taniec. Taniec rodzicow i mlodych. Tylko ze wiekszosc par bierze tych swoich rodzicow za rece i sie kręcą w kolko.... Jak male dzieci. Tak okropnie to wyglada ze jej. Moze zatanczymy wszyscy w swoich parach? Ja z męzem, mama z tata i tesciu z tesciowa? CO powiecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 17 Kwi 2012, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też bym tak chciała - zaczynamy taniec w parach i robimy w międzyczasie "odbijany", żebym zatańczyła i z tatą i z teściem, a mąż i z mamą i z teściową. Goście mogą tańczyć w kółku dookoła nas.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group