Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

pomarudźmy sobie.....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 823, 824, 825 ... 939, 940, 941  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Czw 6 Paź 2011, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka - rozpieszczony przez mame , mój nieco podobnie
ale zmywac pozmywa , odgrzać dogrzeje, nawet piekarnik umie włączyć i herbate ugotować i nawet parówke - szał Very Happy Very Happy

Ja rozumiem, że niektórzy faceci uważają , że dom to światynia kobiety, ale jak ja ugotuje, to niech on sobie odgrzewa, ja ugotuje, on niech pozmywa .
Bo to mile drugiej osobie tak przynosic pod nos, nadskakiwac , z milosci i w ogole, ale codziennie sie nie da tak rozpieszczac uśmiech

Ale jak przemówić do rozsądku, żeby Cię odciążył to nie wiem

Wiem jedynie , że działa : o ale ładnie pozmywałeś , super , że zrobiłeś zakupy, bo (akurat ja ) nie lubie dużych sklepów.
i jeszcze : co ja bym bez Ciebie zrobiła ... ( no zrobiłabym sama:D) ale wtedy się czuje taki męski jak rycerz , że bez jego pomocy nic by nie było uśmiech

mi tata powtarza zawsze : jak nie chce, to zrób tak , żeby myślał, że sam to wymyślil i to jego pomysl

Ja dzwonie i mówie : jak masz ochote na pizze, to kup to to i to, bo ja mam czas zrobić ale biec do sklepu nie uśmiech ochota na pyszne jedzenie robi swoje i zakupy sa, a nie mieszkamy razem

I pracuj nad tym teraz, bo po ślubie nagle go nie olśni i nie zabierze się za odkurzanie.. [/b]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Czw 6 Paź 2011, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinko nie piszesz jak sytuacja wygląda tam u Was pytajnik



A to teraz ja pomarudzę smutny Wybrałam zespół,który na początku wydawał się idealny. Ich wykonanie na stronie (video) bardzo mi się podobało. Widziałam na żywo jak przygotowują się do wesela (ale samą muzykę jak grają bez śpiewania) i wszystko było ok. Pan powiedział że za tydzień będzie video z wesela na które ja widziałam przygotowanie... Weszłam za jakiś czas obejrzałam to iii Crying or Very sad masakra... W ogóle przestali mi się podobać uważam że ich wokalistka śpiewa znośnie za to on strasznie fałszuje,wyje i co tam jeszcze można powiedzieć nt okropnego spiewania smutny I co ja teraz zrobie,zadatek 700zł wpłacony więc nie ma co liczyć na zmiane zespołu Crying or Very sad
załamuje mnie to Confused
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 6 Paź 2011, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serduszkox może spróbuj odsprzedać komuś ten zespół za zadatek, albo poszukaj kruczków w umowie żeby ją zerwać.

U nas bez zmian tzn. jedna jest. Wczoraj zapytał czy w piątek o 18.00 mogą przyjechać znajomi pokazać zdjęcia z Grecji. Zgodziłam się, ale uprzedziłam, że ja sie nie wyrobię na 18.00 no i trzeba zrobić zakupy. Stwierdził, że nie damy rady zrobić zakupów razem. Odpowiedziałam, że bedzie musial sam zrobić zakupy. On zdziwiony z pytaniem czy mi nie będzie przykro, bo przecież zakupy to takie moje hobby. Nooooo prawie padłam z wrażenia. Powiedziałam, że chętnie oddam mu to hobby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 6 Paź 2011, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, puść informację na wszelkich forach internetowych, że masz do odstąpienia zespół za cenę zaliczki. Ktoś się może znajdzie uśmiech Masz jeszcze sporo czasu do wesela, daj sobie na to odstąpienie 1-2 miesiące i jak się uda to myślę, że spokojnie znajdziesz jakiś inny lepszy zespół uśmiech

PS. Dlatego ja wybrałam dj'a, oni nie fałszują Wink


Mogłabym przez cały dzień nie włączać radia - panowie od ocieplania od 7 rano na cały regulator mają włączone. Heh... Confused Ale przynajmniej już tyle nie klną...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 6 Paź 2011, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

seruszko a moze to chwilowy kryzys związany z zespołem? My wybierając nasz byliśmy nim zachwyceni, ja znałam go z wesela koleżanki, grali fajnie, bawili gości itp, przesłuchaliśmy płytę z jej wesela i podpisaliśmy z nimi umowę. A jakiś czas później jeszcze raz włączyłam sobie tę płytę i wpadłam w czarną rozpacz - nie podobali mi się, fałszowali, zawodzili aż... Mama mnie jednak uspokoiła i powiedziała, ze skoro u koleżanki i ja i wszyscy goście byli zadowoleni to na pewno jest dobry zespół a ja miałam po prostu gorszy dzień. I rzeczywiście, po 2-3 dniach mi przeszło uśmiech[/b]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Czw 6 Paź 2011, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agattt właśnie tak myslałam,że to chwilowe ale trzyma mnie to już od jakiś 3 tygodni smutny


Pralinka,Asik Co do odstąpienia zespołu to i tu może być ciężko bo zaliczke wpłacała mama P aż głupio mi jej o tym powiedzieć,tak zachwalałam ten zespół a teraz czuje że to totalna kicha Crying or Very sad
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 6 Paź 2011, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próbuję przygotować referat/rozwiązanie kazusu. Jak zwykle zostawiłam to na ostatnią chwilę pewna, że zajmie mi to moment. Przeliczyłam się, jutro muszę rano jeszcze polecieć do czytelni a kazus jakiś kosmos. Kurcze tydzień na to miałam.. ^$#$^%$^%$
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 6 Paź 2011, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serduszkox napisał:
Agattt właśnie tak myslałam,że to chwilowe ale trzyma mnie to już od jakiś 3 tygodni smutny


Pralinka,Asik Co do odstąpienia zespołu to i tu może być ciężko bo zaliczke wpłacała mama P aż głupio mi jej o tym powiedzieć,tak zachwalałam ten zespół a teraz czuje że to totalna kicha Crying or Very sad


Oj tam , każdemu ma prawo się zmienić. Jeśli głupio Ci przed teściową to z nią porozmawiaj, posłuchajcie też razem tego nagrania. Porozmawiaj też z narzeczonym. Na pewno wszyscy dojdziecie do porozumienia. A tak poza tym, to poproś zespół o jeszcze jakieś inne nagrania z wesel.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia Katarzynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 572
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Czw 6 Paź 2011, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że każdemu może się zmienić. To Ty powinnaś być zadowolona. Ja miałam wątpliwości co do dj ale głupio mi było coś po czasie powiedzieć. Na weselu było super, jednakże mogło być lepiej z innym dj. Cóż, przepadło, bo się nie odezwałam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 6 Paź 2011, 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O Boże.... właśnie sprawdziłam na stronie internetowej opłatę za semestr. Było 3700zł - teraz jest........5345złwykrzyknikwykrzyknik!


Cholera. Mam ostatni 11ty semestr ( taki pochrzaniony muzyczny system)
i nie mam za niego jak zapłacić.

To jest takie skurwysyństwo. A mamy już tylko fortepian i chór. Kur... 2 zajęcia!wykrzyknik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 823, 824, 825 ... 939, 940, 941  Następny
Strona 824 z 941

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group