Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

RELACJE Z PRZYSZŁYMI TEŚCIAMI/RODZINĄ NARZECZONEGO
Idź do strony 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 25 Mar 2008, 15:25    Temat postu: RELACJE Z PRZYSZŁYMI TEŚCIAMI/RODZINĄ NARZECZONEGO Odpowiedz z cytatem

hejka,

Jak wasze relacje z przyszłymi teściami? U mnie niby nie najgorsze, ale orzyszły teść jest przeciwny naszemu ślubowi.. zażartował ze nie przyjdzie na ślub...
Moi rodzice są za i bardzo chwalą Bartka, z nimi nie ma problemu..
ale są za granicą, więc w przygotowaniach do ślubu jestem osamotniona.. a na bartka rodziców liczyć nie można... niestety jest to niejaki temat tabu...
psuje to trochę radość przygotowań, ale jakoś sobie radzimy..
zobaczymy jak to będzie..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania_411
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 96
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Wto 25 Mar 2008, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na całe szczęście mieszkamy sami bardzo daleko od moich i jego teściów. uważam że głównie dzięki temu tworzymy bardzo udany związek, wiecie nikt sie nie wtrąca, nie robi głupich uwag.....a my? możemy skupić się tylko na sobie Very Happy także cały ślub, wesele wszystko organizujemy sami a nasi rodzice są zaproszeni jako goście Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 26 Mar 2008, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my też swoich zapraszamy jako gości i mam nadzieję, że całe życie uda się spędzić z dala od rodziców - tak zdrowiej dla związku uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 26 Mar 2008, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nasi rodzice polubili się od razu jak się zapoznali. pierwsze ich spotkanie było fajne i bezstresowe dla obu stron. wyluzowali się staruszkowie.
mój kochany jest lubiany przez moich rodziców i ja również zrobiłam dobre wrażenie na moich przyszłych teściach.
a jak chodzi o przygotowania do ślubu to chcę aby nasi rodzice mieli zdanie na temat naszych przygotowań dlatego że będą za to płacić. na szczęście w wielu sprawach zostawili nam "wolną rękę".
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 26 Mar 2008, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to podziwiam i zazdroszczę takich wyrozumiałych rodziców uśmiech

mojego bartka też moi rodzice kochają a najbardziej moja babcia, za to mnie niestety teść średnio zaakceptował.. niby nic do mnie nie ma, może bardziej chodzi o to, że nie chce dla bartka ślubu w tak młodym wieku...
to moze być powodem małej niechęci do mnie...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 26 Mar 2008, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojej, no to faktycznie trochę kiepsko. rodzice mają prawo się o was bać bo są rodzicami. Jednak wy musicie jakby bardziej się starać i pokazać im że wszystko będzie ok bo się kochacie. Rozumiem też że w takiej sytuacji brakuje wam trochę wsparcia ze strony rodziców.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 26 Mar 2008, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brakuje, moi są za granicą, bartka wogóle nie interesują się tematem slubu a przez niemiłe "żarty" taty Bartka - nawet bartek nie ma ochoty im o tym opowiadać..

ale wiesz, jeśli słyszysz, że jeśli dojdzie do tego ślubu to on nie przyjdzie... to niestety psuje radość przygotowań.. a Tobie coraz mniej chce się starać żeby było ok uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania_411
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 96
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Czw 27 Mar 2008, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój tato jak uslyszal ze na weselu zagra dj a nie orkiestra to też powiedział że nie przyjdzie Wink olałam to bo i tak przyjdzie, to jest tylko takie ich głupie gadanie Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 27 Mar 2008, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam nadzieję Aniu, bo tata Bartka jest strasznie dumny i honorowy...
gdyby mu wspomnieć że tak powiedział, to jeszcze gotów nie przyjsc tylko po to, żeby dotrzymać powiedzianego słowa oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ach ci faceci i ta ich męska duma Mad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Następny
Strona 1 z 28

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group