Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wolna kobieta vs zajęty mężczyzna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2011, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fantazjo, ależ ja tego nie odebrałam personalnie uśmiech nawiązałam jedynie do Twojej wypowiedzi i nakreśliłam swoje zdanie.

zgadzam się z Tobą całkowicie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2011, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martyniiaa co ty mówisz?! Kontrolować swojego mężczyznę? A co to kurde jest? Skoro jesteście dorosłymi osobami to chyba macie swoje rozumy i skoro jesteś pewna,że jest ci wierny itd.itp. to po co go kontrolować nawet w małym stopniu?! Ja w życiu nie pomyślałam o tym,żeby swojego męża kontrolować,nawet jak jestem o niego zazdrosna. Taka zdrowa zazdrość jest wskazana,bo wtedy utwierdza się swoją połówkę,że się ją kocha i nam na niej zależy.. Ja rozumiem,że w różnych sytuacjach życiowych się swoim mężczyznom podsuwa różne rzeczy,myśli itp. tak,żeby myśleli,że pomysł wyszedł od nich,bo przynajmniej wiemy,że mamy na nich delikatny wpływ,ale nie powinno się osoby kochanej kontrolować...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2011, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie, jak to "mieć oko", "kontrolować"pytajnik
Nie wyobrażam sobie......
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczunia186
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 255

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2011, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważcie, że kontrolowanie faceta a kontrolowanie sytuacji, to dwie różne sprawy uśmiech. Ja tam wolę wiedzieć co mój partner robi, z kim się spotyka itp. Dla mnie jest to po prostu normalne, ale wiem, że w związkach bywa różnie ...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2011, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie również jest normalne to, ze mówimy sobie gdzie i z kim wychodzimy. Nie tyle z woli kontrolowania co z potrzeby bezpieczeństwa (jakby cokolwiek sie stało tfu tfu tfu to ja wiem, gdzie on jest).
Jakby facet chciał nas zdradzić to zrobiłby to tak, ze przeszukiwanie telefonu, maili itp nic by nam nie dało... Ufam mojemu narzeczonemu na tyle, by wierzyć mu i nie podejrzewac o złe zamiary. Ale gdyby ktoś mi kazał powiedzieć, że mój mąż mnie nigdy nie zdradzi to nie potrafiłabym. Nigdy nikogo nie znamy na 100 %. Ba, siebie aż tak nie znamy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2011, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt mam takie samo zdanie uśmiech


Jak to ktos kiedys powiedział : Kontrola to najwyższy stopień zaufania język z oczkiem
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2011, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie słyszałam nigdy tego cytatu... jak dla mnie jest to co najmniej dziwne. Jeśli chce Wam się kontrolować - Wasza wola uśmiech. Z tą zdradą się zgodzę, że nie można na 100 %, szczególnie na początku małżeństwa gwarantować, że nigdy przenigdy nie będzie miała miejsca - lecz im mniej zaufania, tym mniejsze szanse na powodzenie związku. Moi rodzice bardzo często byli zmuszeni żyć po kilka miesięcy z dala od siebie - gdyby sobie nie ufali, raczej by się to prędzej czy później sypnęło - nie było komórek, skype'a, telefony raz na trzy dni... wciąż się kochają tak jak w młodości, a może i bardziej...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczunia186
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 255

PostWysłany: Wto 27 Wrz 2011, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga czym innym jest kontrola, a czym innym zachowanie czujności. Wychodzi na to, ze tak wiele kobiet ufa swojemu facetowi w stu procentach .... ale skądś się statystyki na temat zdrad biorą (statystyki to niby tylko statystyki, ale jednak...).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Czw 29 Wrz 2011, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeglądam ten temat i widzę, że moje poglądy w tej materii są totalnie nieprawomyślne, aż strach się przyznać w domniemaniu, jaką burzę mogłyby wywołać;)
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Czw 29 Wrz 2011, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż muszę zapytać, jakie są te poglądy? (Ostatnio częste burze na forum, to może i tą przetrwamy Wink )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group