Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

DO zamknięcia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Pon 5 Wrz 2011, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją kupiłam w nadarzyńskim Maximusie za 350 zł. Dotąd czerpię z tego satysfakcję;)
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pon 5 Wrz 2011, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak widać da się kupić coś fajnego za szałową cenę Wink i wcale te suknie nie są brzydsze ani gorsze jakościowo Wink tylko trzeba dobrze szukać a przede wszystkim mieć na to czas:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pon 5 Wrz 2011, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukałam sukien ślubnych, to w Krakowie, na Floriańskiej, w zasadzie na przeciwko Madonny trafiłam na salon ślubny (hmm, bardziej zakład krawiecki jednak:)), w którym mierzyłam bardzo ładną suknię, fajnie wykonaną i dobrą jakościowo za 1200 zł. Z tym, że było to w czerwcu więc i promocje posezonowe były wszędzie.

Wystarczy dobrze szukać. Jestem pewna, że takich salonów jest multum, wszędzie- właśnie w jakichś bramach, opatrzone są starym szyldem, a w środku naprawdę perełki za fajną cenę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Wto 6 Wrz 2011, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

deina napisał:
Moją kupiłam w nadarzyńskim Maximusie za 350 zł. Dotąd czerpię z tego satysfakcjęoczko

Autentycznie jestem w szoku Shocked Twoja koronkowa suknia spokojnie w salonie mogłaby kosztować wielokrotnie więcej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 6 Wrz 2011, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiadomo , że każdy na tym zarabia Wink a marże są różne uśmiech ja mierzyłam sukienke, która była akurat ostatnia - jeden rozmiar się ostał i z 1650 była przeceniona za 600 czy 699, a koło przymierzalni wisiała identyczna już w innym rozmiarze do odebrania , w cenie normalnej Wink trzeba trafić uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wesolaONA
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 90
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Wto 6 Wrz 2011, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokłądnie:) trzeba dobrze szukac i trafic:) a promocje sie zdarzaja:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nenya13
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 9
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja polecam szycie u krawcowej
wlasnie jestem po ostatniej przymiarce. Suknia cała z koronki, prosta, bardzo dopasowana do figury-takie A - 1300zł
termin oczekiwania: 2 tygodnie
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak swoją drogą - warto nie kierować się tylko ceną, ale też opiniami. Ostatnio znajomi byli na weselu.. Suknia młodej 'pękła' w szwach, trzeba było gorset zszywać. Zapięcie od trenu odpadło, więc musiała z trenem tańczyć.. Tak się krawcowa postarała oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nenya13
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 9
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie ze opinie jesli sa, duzo ulatwiaja
jak sie bedzie sprawowac moja sukienka to zobaczymy za 3 tygodnie, poki co wyglada porzadnie a i krawcowa jest polecana poczta pantoflowa

jednak moim zdaniem to czysty mit slyszany wszem i wobec od znajomych, ze ponizej 2500 to nie ma co marzyc o fajnej sukni...
osobiscie uwazam, ze wydawanie takiej kasy na ciuch, chocby najpiekniejszy ale jednorazowy to przerost formy nad trescia uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2011, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co kto lubi, ja uważam,że to dziadostwo,że ceny sukni ślubnych są takie niebotyczne. Żeruje sie na tym,że dla wiekszości dziewczyn suknia ślubna jest niezmiernie ważna, czasem są gotowe zapłacić sumę, na którą tak naprawdę ich nie stać.
A byłam raz w salonie ślubnym, oglĄDAŁAM sobie suknie w przedziałach 1400-2000zł. Niesamowita tandeta, koronki to jakieś plastikowe wypierdki, te wszystki perełki i koraliki to sztuczne, chińskie dziadostwo. materiały sztuczne, niemiłe w dotyku. 100% China!!
'
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group