Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie garnki na prezent ślubny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 21 Wrz 2011, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blue_Bird napisał:
No tak- jeszcze nie słyszałam, by ktoś chwalił meble z tej sieci. Ale inne drobiazgi tam chętnie kupuję.

Ja mam kuchenkę na butlę i sobie b. ją chwalę- jest tania i ekologiczna. Prąd jest coraz droższy ;( Nie wyobrażam sobie mieć podłącza gazowego w domu- brrr



Część się sprawdza, ale np. łopatki (czy jak to nazwaćVery Happy) teflonowe się topią od gorąca, deski do krojenia się wyginają od wilgoci i już te części na łączeniach od siebie odchodzą. My kupowaliśmy tam w sumie 4 meble i większość akcesoriów do kuchni wtedy. 3 z nich nie nadają się do niczego (szafy pewnie nawet nie będziemy próbowali demontować, bo jak rozmontowywaliśmy raz - bo krzywą <dwa razy:DVery Happy> nam przysłali - widzieliśmy co się z nią stało;/). Mieliśmy sporo szkła - z kompletu szklanek została nam aż 1 (chyba dlatego, że jej nie używamy, bo mamy dwa inne komplety), z lampek na wino żadna.. Z jednej szklanki dno odpadło, więc gdybym akurat zrobiła krok do przodu, to odpadające szkło wbiłoby mi się w nogę Very Happy W szafce jedna szuflada się rozwaliła, w stoliku od nowości nie da się do końca przykręcić nóżki (mają w środku takie trzymadełka na półkę, więc te bolce muszą być skierowane do środka, a jak się dokręci do końca, to zawsze w jednej nóżce wychodzi to coś na bok Very Happy). Także polecam Ikeę z całego serca Very HappyVery HappyVery Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amelka566
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 5

PostWysłany: Pią 18 Lis 2011, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie byłabym tak do końca zadowolona z zestawu garnków do domu.. Może lepiej kupić coś oryginalnego i bardziej symbolicznego? Na stronie CrystalCity są bardzo fajne pomysły,np coś takiego
http://www.crystalcity.pl/products/product/by-id/id/103 co o tym sadzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Pią 18 Lis 2011, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pią 14 Lip 2017, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym kupić siostrze garnki w prezencie ślubnym ( składamy się z rodzicami). Wiem,ze nie maja i im sie przydadzą. Polecicie jakieś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Pią 14 Lip 2017, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jakiej cenie chcecie kupić garnki ? Podejrzewam, że jeśli sie składacie w dwie rodziny to takie w okolicach tysiąca, dwóch?

Jesli tak to polecam Silit:
https://www.bellodecor.com.pl/kuchnia/garnki-ceramiczne-1/garnki-silit-1

Jest to juz firma, która oferuje najlepszej jakości garnki. Jestem ich szczęśliwą posiadaczką.Mam garnki od ponad 5 lat. Nic się z nimi nie dzieje i po 5 latach gotowania ( gotuję codziennie), wyglądaja prakfycznie jak w dniu zakupu. Nic się z nimi absolutnie nic złego nie dzieje.
Poza tym plus za to ,ze mają gwarancję na 30 lat No i powłokę antybakteryjną, której nie maja tańsze firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annabel
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Paź 2015
Posty: 37

PostWysłany: Czw 10 Sie 2017, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne garnki mają w sklepie Duka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicce
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 83

PostWysłany: Sob 21 Paź 2017, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 msce temu przy okazji kupowania w salonie agaty szafki do kuchni kupilam na próbe komplet do gotowania na parze. chcialam sprawdzic jakosc garnkow. naprawde sa solidne. wrocilam w ubieglym tygodniu juz konkretnie po garnki - 6-elementowy zestaw z wysokiej jakości stali nierdzewnej, gwarantuje doskonałą jakość i długotrwałe użytkowanie. bardzo fajnie sie sprawdza i co wazne dzialaja na mojej indukcji uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dalila
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Wrz 2017
Posty: 47
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 23 Paź 2017, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

berka napisał:
Chciałabym kupić siostrze garnki w prezencie ślubnym ( składamy się z rodzicami). Wiem,ze nie maja i im sie przydadzą. Polecicie jakieś?

Ja mogę polecić zestaw garnków Tefal Duetto https://www.al.to/p/220879-garnki-i-patelnie-tefal-zestaw-garnkow-duetto-a705sc84-10-cz-indukcja.html , gdzie dostajemy cztery garnki ze stali szlachetnej z pokrywkami oraz rondelek, zestaw nadaje się zarówno do kuchenek gazowych, ceramicznych jak i indukcyjnych. No i można je wsadzić też do piekarnika. A to co ja najbardziej lubię to otwory w krawędziach pokrywek które ułatwiają odcedzanie - genialne.
_________________
Zacznij tam, gdzie jesteś. Użyj tego, co masz. Zrób, co możesz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 154

PostWysłany: Wto 24 Paź 2017, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiesz o takim praktycznym prezencie https://www.morele.net/wiadomosc/toshiba-tecra-a40-dane-techniczne-wydajnosc-recenzja-czy-warto/4063/ Moja znajoma dostała od swoich kuzynów nowego laptopa w prezencie ślubnym, prezent okazał się strzałem w dziesiątkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pią 1 Mar 2019, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno bez garnki czy patelnie bardzo sie młodym przydadzą . Dlatego jeśli już kupować to te dobrej jakości . Np. Berlinger Haus maja bardzo dobre garnki sami zobaczcie jaki wybór jest na ceneo https://www.ceneo.pl/Garnki_i_patelnie/p:Berlinger_Haus.htm tutaj można porównać sobie ceny, i poczytać opinie klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group