Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jaka długość sukni z lekkim trenem ?!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2011, 5:42    Temat postu: jaka długość sukni z lekkim trenem ?! Odpowiedz z cytatem

Nie mam jak wkleić zdjęcia ( bo nie ma mi go kto zrobić - nikt nie widział mojej sukienki wesoły)

Tylko już miałam koszmary, że jest za krótka, bo na początku byłam tak podniecona, że jest jak na mnie szyta, że nie zwróciłam uwagi.
albo do całkiem płaskich balerinek jedynie - może wygodnie, ale będę się czuła jak ślubujący krasnal. Nie chcę wysokich szpilek bo to totalnie odpada, ale nawet małe obcasiki
Najwyżej " pójde boso.." Very Happy

Czy czubki butów mają albo mogą wystawać ?
Już się naczytałam ,że odległość od ziemi to 2-3 palce czy coś takiego , ale jak widać z boku u dołu obcasy -kawałek, suknia ich nie zakrywa to jakoś tak dziwnie mi to wygląda zwłaszcza przez ten tren , bo gdyby go nie było nie było by takiego efektu chyba, a z drugiej strony nie chce jej deptac i sie potykac... i nie wiem czy te obcasy mają się wyłaniać spod sukienki przy kroku do przodu, czy jak stoje w miejscu to też może je być widać ?!

Z salonu ani krawcowa nic pewnie nie pomoże, bo ze swoja sukienka alegrową nie będę iść na konsultacje:)

Sukienka jest w kształcie literki A , bez żadnych upięć , totalnie prosta z grubej satyny z lekkim trenem paru centymetrowym:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2011, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie masz koła, to suknia powinna się z przodu kończyć trochę nad ziemią żebyś o nią nie zaczepiała butami. Jeśli jednak uważasz, że jest przykrótka, to jednak warto przejść się do krawcowej - co to za różnica skąd jest sukienka? Poza tym myślę, że nikt nie będzie zwracał uwagi na to, czy widać obcas czy nie widać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2011, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tzn właśnie się zastanawiam, bo ubrałam obcasy ok 6 cm i przez ten tren z tyłu to dziwnie wygląda, bo z przodu widać buty , z tyłu jest tren

i tak sama się nie widze uśmiech
Czyli jak ma nie zahaczać to chyba jednak będzie widać te buty troche
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2011, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze możesz założyć buty na obcasie nieco niższym np. 4cm. a najlepiej by było jakbyś zrobiła zdjęcie i pokazała nam jak to wygląda, bo tak na sucho to ciężko powiedzieć. możliwe że wszystko jest ok i tylko ci się wydaje że jest za krótko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 21 Wrz 2011, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przy najblizszej okazji zdybie kogos kto mi zrobi zdjecie Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group