Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

DJ - jakie wrażenia?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
takasobieja
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Cze 2011
Posty: 11

PostWysłany: Pon 19 Wrz 2011, 15:01    Temat postu: DJ - jakie wrażenia? Odpowiedz z cytatem

Witam,
mam pytanko do tych, którzy na swoim weselu mieli zamiast kapeli muzycznej DJ'a.
Wcześniej nie braliśmy z Narzeczonym takiej opcji pod uwagę, ale ostatnio byliśmy na imprezie, gdzie grał DJ i byliśmy zachwyceni... Umiał namówić gości do zabawy i przede wszystkim nie było przerw uśmiech I mamy taki dylemat zamawiać czy nie... Prosimy o poradę...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tommuzyk
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 14

PostWysłany: Pon 19 Wrz 2011, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cool

Ostatnio zmieniony przez tommuzyk dnia Pią 2 Gru 2011, 20:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabcia
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 18

PostWysłany: Sro 5 Paź 2011, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam na takim weselu i powiem tak... nie biorę pod uwagę innej opcji niż DJ! oczywiście DJ weselny a nie wydarty z jakiejś imprezowni język
Dlaczego mi się podobało?
Puszczał każdy rodzaj muzyki! Jeżeli masz ulubione utwory dajesz mu listę i już! (piosenki weselne, biesiadne, disco polo, współczesne, zagraniczne i inne)
Poza tym jak już wspomniałam to był DJ weselny więc prowadził też zabawy, konkursy..
Plus jest taki: masz pewność ze nie będzie fałszowania Twoich ulubionych utworów uśmiech

popr.pisownię, polskie lit /mod wid/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Wto 18 Paź 2011, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat żabci:Plus jest taki: masz pewność ze nie będzie fałszowania Twoich ulubionych utworów uśmiech
A to prawda.
Należy jeszcze dodać i koszty obsługi muzycznej.W przypadku zespołów muz. mamy kilka żołądków do wykarmienia, a tu mamy tylko 1. Very Happy
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 18 Paź 2011, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem- zależy od kasy. Jak do 2500zł- lepiej DJa. Dobre zespoły są drogie.
Dla mnie żywa muzyka jest niezastąpiona. Nawet najgorszy zespół oceniam mimo wszystko cieplej niż słabego DJa.......
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:

Dla mnie żywa muzyka jest niezastąpiona. Nawet najgorszy zespół oceniam mimo wszystko cieplej niż słabego DJa.......


Podpisuję się wszystkimi kończynami. Żywa muzyka, dźwięki werbla, który nadaje rytm tańcom, sax, który jeszcze to potęguje- DJ tego nie zastąpi.
No i nie mogę zgodzić się z tym, że w przypadku DJa nie ma mowy o zafałszowaniu ukochanych kawałków. Byłam światkiem takich "miksów"i "ulepszeń" niektórych cudownych piosenek, że podchodziło to pod profanację Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mojej siostry był właśnie DJ- chyba najgorszego sortu jaki istnieje. Muzyka była głośna aż do bólu- i póki nie zwrócono mu uwagi, puszczał jakieś koszmarne kawałki w aranżacji niemalże techno!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano, dlatego zawsze trzeba sprawdzić usługodawcę, żeby takie kwiatki nie wyszły już na imprezie.
W ogóle, trochę nie rozumiem tego stwierdzenia, o fałszowaniu ulubionych kawałków. Bo przecież praca DJa nie polega na tym, żeby siedzieć i odpalać po kolei piosenki, tylko żeby np. ze szlagierów rockowych robić kawałki taneczne (przynajmniej ja to tak rozumiem). No i tutaj marny DJ polegnie, bo podłożywszy tylko pierwszy lepszy techno- bit nie osiągnie kawałka tanecznego. Jeśli jest jakiś dobry, to ok.

Ale wcale a wcale, wybór DJ nie oznacza, że uniknie się sytuacji imprezy zepsutej przez muzykę język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się dziwię że młodzi wzięli dj'a i nie uzgodnili z nim rodzaju muzyki... Nasz dj nas przez dłuższy czas wypytywał jaką muzykę chcemy, jaki jest klimat wesela i sali, przy czym chcemy się bawić z czego kategorycznie ma nie być. Tak samo gadaliśmy z nim o oczepinach i oświetleniu. Również poprosił nas o zrobienie listy kilku ulubionych zespołów i kawałków których nie może u nas zabraknąć.
Popr pisow.Nowe zdanie z d.lit, pol.litery/mod/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spasi napisał:
Ja się dziwię że młodzi wzięli dj'a i nie uzgodnili z nim rodzaju muzyki... Nasz dj nas przez dłuższy czas wypytywał jaką muzykę chcemy, jaki jest klimat wesela i sali, przy czym chcemy się bawić z czego kategorycznie ma nie być. Tak samo gadaliśmy z nim o oczepinach i oświetleniu. Również poprosił nas o zrobienie listy kilku ulubionych zespołów i kawałków których nie może u nas zabraknąć.
Popr pisow.Nowe zdanie z d.lit, pol.litery/mod/



Właśnie;p To chyba podstawa ustalić jaka muzyka będzie puszczana. O ile zespół może mieć ograniczony repertuar, to przy dj jest większe pole do popisu, więc jak można to pominąć?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group