Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zawitał u nas robaczek :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 73, 74, 75
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2011, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super dziewczynka:) Szymek tez lubi jak mu czytam i ogólnie warto czyrac od malego:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2011, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za takie teksty to tylko boksuje Twojego męża i teściow Twisted Evil

Fajnie, że Jagoda lubi czytanie Smile nasz szkrab też Smile Jagoda też taka ciekawa świata?Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Sob 3 Wrz 2011, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Och strasznie ciekawska sroka z niej Very Happy a najlepiej wszystko widać z rąk rodziców oczko hehehe

chyba lubi czytanie uśmiech prznajmniej nie sprawia wrażenia że nie lubi Very Happy

Dziś odkryła, że gdy uderzy łapką w te misie co wiszą nad nią w wózku, to grzechoczą Very HappyVery HappyVery Happy hehehe ale koncert nimi dała Very HappyVery HappyVery Happy dobrze 15 min grzechotała nimi Very Happy a jak się przy tym cieszyła Very HappyVery HappyVery Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Sob 3 Wrz 2011, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strasznie fajnie się czyta Twoje radosne wpisy, LadyKey. uśmiech Cudne ma oczęta Wasza Jagódka, a i jest bardzo samodzielna, skoro sama sobie koncert grzechotkowy zorganizowała. oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Czw 8 Wrz 2011, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byliśmy dziś na kolejnej kontroli u ortopedy dziecięcego... powiedział, że jest lepiej ale! hmmm... no nie jest tak dobrze, żeby z czystym sumieniem powiedział "jest dobrze"... niby nie ma wskazań do leczenia dysplazji bioderek bo jej nie ma, ale chyba jednak wolałby zastosować poduszeczkę ortopedyczną, którą Jagoda miałaby nosić 23 godziny na dobę przez minimum dwa miesiące beczący
ulżyło mi gdy znalazłam w necie zdjęcie tj poduszeczki... wygląda jak szeroka pieluszka tetrowa uśmiech więc może nie będzie tak źle... do tej pory też wkładaliśmy dodatkowo pieluszkę tetrową, ale gdy ortopeda ją zobaczył powiedział, że nie potrzebnie bo to nic nie daje...
tak mi się, przyznam, wydawało gdy patrzyłam jak ta pieluszka wygląda po kilku godzinach, ale M warczał, żeby trzymać (bo mamusia powiedziała to święte Twisted Evil )
wpadłam na pomysł dziś rano (jeszcze przed wizytą u ortopedy) że mama moja ma gdzieś na strychu pieluchomajtki w które wkłada się tetrówkę "w starym stylu robioną" (chodziło mi o to, że jest szeroka w nóżkach a nie profilowana jak obecnie pieluszki jednorazowe) ale M nawarczał na mnie że tym tylko jej zaszkodzę bo dupinę jej ugotuję i odparzenia będą i żebym nie kombinowała bo moje kombinacje źle się końcżą... a jak ją ugotuję to w łeb mi da...
o co mu chodziło? o mój upadek ze schodów... pokłóciliśmy się... powiedziałam że nie życzę sobie żeby się tak odzywał i następnym razem nie będę taka grzeczna i miła jak teraz jestem... i przypomniałam, że póki co to po jego kombinacjach mała bardziej cierpiała niż po moich...

ja rozumiem, że poczuwa się i chce dobrze ale naprawdę zaczyna przeginać... z jednej strony wciąż narzeka jaki to wielcezmęczony jest i złości się że jestem matką a nie jestem samodzielna, ale z drugiej gdyby mógł to odsunął by mnie od małej i kontrolował każdy mój ruch wobec niej...
to samo z jej kwękaniem przez sen w nocy... tylko krótko kwęknie już się zrywa... muszę go łapać i przypominać że jak już to ja mam dać jej cycka więc to że stanie nad nią nic jej nie da a poza tym następnego dnia znów będzie marudził że się nie wyspał więc niech się nie wygłupia tylko spać idzie a mała tylko zaśmiała się przez sen...
ehhhh...

Wczoraj małabyło mocno marudna... stawiam na zmianę pogody jako powód... wieczorem dość mocno zapłakała i mieliśmy problem z uspokojeniem jej... w pewnej chwili weszła siostra M i głośno spytała "co Jagódko Ci wyrodni rodzice znów ci zrobili"
trafiła w zły moment... najpierw M warknął że ma wyjść a gdy nie zareagowała ja zapytałąm czy słyszała co M powiedział... popatrzyłą na mnie zdziwiona więc powiedziałam że jest już dość mocno irytująca z tym tekstem (za każdym razem gdy na dole usłyszy płacz małej lub pójdziemy, żeby zostawić jagodę z babcią, rzuca taki komentarz o wyrodnych rodzicach)... ona na to że sami chcielliśmy mieć dziecko to teraz... nie dokończyła bo powiedziałam że nikt jej tu nie zapraszał i nie wołał o pomoc więc żegnam ozięble... heh... dziś już nie przyszła i nie pozwoliła swojej mamie przyjść...

za długo byłam miła... dość z tym... wtedy gdy jesteśmy same ze sobą... tylko ja i Jagoda... ani nie marudzi ani się nie złości.... a wtedy gdy ma publikę (nawet w osobie M) są chwile że sobie nie radzę z nią...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Pią 9 Wrz 2011, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doszłam do wniosku że najwyższa pora zakończyć ten wątek uśmiech w końcu robaczek mój już od ponad dwóch miesięcy jest poza moim brzuszkiem uśmiech

odkryłam też inny dział poświęcony właśnie naszym maluszkom i ich rozwoju więc ostatnie dwa miesiące w skrócie przeniosę tam i tam od tej pory będę opisywać przygody Jagódki uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Pią 9 Wrz 2011, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady, udanej przeprowadzki do innego działu. oczko Czekam z niecierpliwością na nowy, jagódkowy wątek. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob 10 Wrz 2011, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady jak będziesz chciała zamknąć ten wątek daj znać uśmiech Dobry pomysł żeby opuścić ciążowy dział..może też się zbiorę uśmiech

Nie daj się tak traktować..to, że dziecko płacze i czasami ciężko je uspokoić jest normalne, a wypominanie tego upadku ze schodów jest żałosne Evil or Very Mad Swoją drogą cieszę się, że mieszkamy sami..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 73, 74, 75
Strona 75 z 75

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group