Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdy kamerzysta nie wyrobił się w terminie...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia Katarzynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 572
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pon 22 Sie 2011, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, mógł nas nie nęcić tymi 30 dniami, wtedy każdy byłby zadowolony uśmiech Jestem przekonana, że film będzie ładny... gdyby tylko rodzina nam nie truła, ech...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Pon 22 Sie 2011, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rodzina ZAWSZE pyta mnie pod koniec wesela kiedy będą zdjęcia i czy jutro już się zobaczą na fotkach... norma oczko

Para ZAWSZE jest informowana o moim czasie pracy i wiedzą ile mają czekać, a i tak niecierpliwość bierze górę i co tydzień od ślubu pytają, kiedy można już zobaczyć zdjęcia... norma oczko
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slubik
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 31
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 26 Sie 2011, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej,
nie ma się co tak stresować, po prostu koleś nie wyrobił się w temacie i tyle, tylko szkoda, że byliście tak przygotowani na termin a tu rozczarowanie. Tak czy siak film na pewno otrzymacie, tylko facet powinien do Was wcześniej zadzwonić i uprzedzić, że z uwagi na to czy tamto będzie miał poślizg, wtedy i Ty byłabyś spokojniejsza i on byłby fair.
Ja sama wiem jak to jest kiedy ludzie "nieśmiało" zapytują kiedy będą zdjęcia, bo są strasznie ciekawi i przede wszystkim familia stuka do nich po foty. Czasem nawet na imprezie podchodzą do mnie i pytają kiedy będą i że przecież teraz to cyfrowo więc praktycznie powinny być na drugi dzień oczko taaaaa dobrze by było. Zwłaszcza jak dochodzi sesja plenerowa, którą się odkłada z uwagi na nie najlepszą aurę oczko
Tak czy siak głowa do góry, zapewne będziecie mieli świetny film, tylko troszkę dłużej oczekiwany oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dżaba
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2011
Posty: 81
Skąd: okolice Wrocławia

PostWysłany: Pią 26 Sie 2011, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu ratuje Cię tylko spokój uśmiech z tymi 30 dniami rzeczywiście przesadził... Mój kamerzysta ma na umowie 120 dni ;/ mam nadzieję, że się wyrobi język z oczkiem
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group