Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

U nas zagra DJ
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monik@
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 159
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro 10 Sie 2011, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas będzie grał DJ, to będzie nasze pierwsze wesele z DJ-em uśmiech ważne, że będzie grał to co my chcemy a nie tylko to co on zna Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 10 Sie 2011, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas wesele poprowadzi dj z wodzirejem uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amethist
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 15

PostWysłany: Pią 12 Sie 2011, 5:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tak jak u mnie oczko
A czy ktoś bawił się z karpikiem?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 12 Sie 2011, 7:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amethist napisał:
To tak jak u mnie oczko
A czy ktoś bawił się z karpikiem?


A co to/kto to ? Shocked

Połówek wstępnie chciał zespół, ale jak się dowiedział ile to kosztuje, to chyba zostanie nam dj Wink U mojej siostry i kuzynki byli dj'e i bawiliśmy się na prawdę świetne. Jak natomiast u kolegi na weselu poszłyśmy z koleżanką do zespołu poprosić o jedną ważną dla naszego towarzystwa piosenkę, to usłyszałyśmy, że "my szafą grającą nie jesteśmy" Rolling Eyes A to wcale nie była jakaś trudna czy mało znana piosenka.
Inni znajomi znowu zatrudnili swój znajomy zespół, który bądź co bądź, bardzo fajnie grał, ale kompletnie nie nadawał się na wesele. Nie było ani jednego znanego utworu, wszystko ich aranżacje. Nikt się prawie nie bawił Shocked Później w końcu muzykę puszczali tylko z laptopa Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amethist
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 15

PostWysłany: Pią 12 Sie 2011, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O masz... :/

Karpik to wodzirej uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 27 Sie 2011, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Część z was bawiła się na weselach z wodzirejem. DJ, którego znalazłam, i z którym jestem umówiona na spotkanie za kilka dni występuje sam albo właśnie z wodzirejem. Cena w tym wypadku jest trochę wyższa, ale nadal mieści się w założonym budżecie. Ja nigdy nie spotkałam się z wodzirejem, zawsze wydawało mi się zresztą, że taka osoba to tylko dla drętwego towarzystwa. Na weselach, na których byłam to dj sam zawsze wszystko ogarniał. Połówek mówi, że wodzirej jest nam niepotrzebny, a ja się zaczęłam zastanawiać. Mamy dość trudną salę, jest w kształcie litery L, gdzie parkiet to ta dolna kreska, a stanowisko dj'a jest na samym końcu i w tym momencie połowa gości w ogóle nie widzi parkietu. Wydaje mi się też, że może być trudniej z nagłośnieniem takiej sali (nie znam się Wink ), więc ktoś, kto by mógł chodzić po sali byłby pomocny.

Powiedzcie mi, warto brać wodzireja? Jak w ogóle wygląda jego praca?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 27 Sie 2011, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asik zaraz podeślę, Ci stronkę i kontakt do wodzireja którego my będziemy mieli na weselu. Oglądałam pare filmików z ich wesel i innych zabaw, zrobili na mnie pozytywne wrażenie, poza tym podoba mi się ich podejście do klienta uśmiech
Wodzirej jest chyba po to na weselu by odciążyć PM w 'zabawianiu' gości, prowadzi zabawy, zachęca do tańca itp itd, ale nie może być natrętem, nienawidzę tego.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agonek
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2011
Posty: 26
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Czw 29 Mar 2012, 10:43    Temat postu: orkiestra versus DJ Odpowiedz z cytatem

Ja się decyduje na DJ jeżeli chodzi o wesele na ślubie kościelnym . Co wiecie na temat Dj'ów waldek i jacek - wielkopolska? Grają muzykę z płyt winelowych, na świetnym sprzęcie, moga tez załatwić niezłe oświetlenie.

Do zespołów mam bardzo ograniczone zaufanie. Sparzyłam się na studniówce kiedy zespół fałszował , grał tragiczne piosenki robił co chwilę jakąś przerwę, potańczyć do tego nie można było. W tym roku mam dwa śluby gdzie będzie orkiestra - może zmienię zdanie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 29 Mar 2012, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wodzireja- byłam kiedyś na balu studenckim z wodzirejem.....

I szczerze powiem- bawiłam się tak,że sama nie mogłam w to uwierzyć, jak ochoczo i radośnie potrząsałam cyckami Shocked Shocked Shocked jako największymi na sali do jakiejś tam zabawy......

Mało tego, nawet nie pamiętam- czy był tam zespół, czy może DJ wykrzyknik!
To była najlepsza zabawa w moim życiu wykrzyknik ale jak z zespołem- trzeba pewnie po prostu trafić
Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DJ
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 2 Kwi 2012, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi Drodzy uśmiech Postaram się podpowiedzieć Wam, czy lepiej jest jak Waszą uroczystość poprowadzi jedna osoba ( DJ ) czy dwie ( DJ + Konferansjer ).
A oto plusy i minusy: te podstawowe
1 osoba ( DJ )
+ niższa cena
- może wystąpić brak koordynacji muzyki, zabaw etc.
- jedna osoba jest odpowiedzialna za muzykę jak i prowadzenie uroczystości
- jedna osoba szybciej odczuwa zmęczenie ( bo robi wszystko )

2 osoby:
+ DJ odpowiedzialny jest za dobór muzyki, Konferansjer/Wodzirej bawi Gości i prowadzi Uroczystość
+ Dwie osoby mogą sobie pomagać, jedna może trochę odpocząć, gdy zastępuje go druga. ( Wpływa to często na jakość prowadzonej Uroczystości ). Proszę pamiętać, że rozstawianie i pakowanie sprzętu też zajmuje dużo czasu i energii, w pojedynkę jest dużo trudniej.
- Wyższa cena usługi ( średnio ok 500 zł, plus wyższa cena w Restauracji za tzw. "talerzyk", bo musimy opłacić wyżywienie dla dwóch a nie dla jednej osoby).

Reasumując, oba warianty są dobre, wszystko zależy od specyfiki Uroczystości, profesjonalizmu osoby/osób prowadzącej, budżetu czy gustów Młodej Pary.


Pozdrawiam

DJ
_________________
bezpłatne konsultacje w sprawie doboru muzyki na wesele. ---> zapraszam na naszą stronę internetową.


Ostatnio zmieniony przez DJ dnia Pon 2 Kwi 2012, 15:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 10 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group